Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

Gość A JA MAM NA ODWROT
widze,ze nastala cisza!czy ktos jeszcze ma podobna odwage do nas?tylko prsze juz bez jadu!tego mamy zanadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
Oliwia inne zabawy mnie nie kreca,ta tak>>>sprobuj sama kochana !buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno.. jesteś pewna, że w twoim przypadku to się nazywa \"spełnianie marzeń i pragnień\"? pierwsze słyszę, żeby ktoś komu spełniło się marzenie był dręczony przez wyrzuty sumienia..:o koleżanka \"niemądra\" takowych nie posiada na przykład nie każdemu takie układy poprostu pasują, wązne żebyś Ty sama się dobrze czuła, czyż nie o to chodzi z życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamiennym natomiast jest to ,że jak ktoś się dobrze czuje ,wówczas znajdują się osoby,które za wszelką cenę to dobre samopoczucie chcą zniszczyć nie przebierając w środkach a takim ulubionym jest obrzucanie wyzwiskami :o Co do dawania rad,to nikt nigdy nie ma pewności ,że dobrej udzieli więc musimy sobie radzić sami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed mam nadzieję, że to o obrzucaniu wyzwiskami to nie do mnie? nie wiem jak jest na tym topiku, bo dopiero zajrzałam, ale na tych o podobnej tematyce jest dużo chętnych do tego, podobnie jak do opluwania jadem i pseudowizjonerstwa typu \"zobaczysz jak ciebie zdradzi\" albo \"na pewno ciebie też zostawi\" osobiście mnie to bawi, choć nie zawsze..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja staram się ignorować takie posty, tym samym wytrącam broń napastnikowi. ale czasami, gdy ktoś jest wulgarny pozwalam sobie na małą złośliwość :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia28 oczywiście,że nie do Ciebie to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huda blondynka
czesc !!! a ja mam na odwrot...Witam Cie serdecznie..dawno Cie u nas nie bylo? No no niezla z Ciebie aparatka ze rozwiazalas ten problem inaczej -podziwiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
sa marzenia moje rogie panie ktore okupujemy wyrzutami sumienia,dlatego te marzenia sa dla nietorych nieosiagalne a inni no coz inni za ta cene sa gotowi spelniac te marzenia...Milej nocy wszytkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
Witam i dzien dobry wszystkim!jak tam nocka?mila byla?ooby dzionek byl mily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a jakie kryterie musi spełnić nocka żeby miłą była ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
Xyzed ty mnie o to nie pytaj;)Ty wiesz to doskonale jak mysle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
moja byla w miare mila ,oczywiscie cos tam brakowalo jak zawsze ,ale przyzwyczailam sie!Aha przy okazji pozdrawiam tu kogos milego,posylam buziaki i tak sobie mysle ,ze bede czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
hej hej pobudka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wiem ,wiem :) tylko że u mnie już dawno takowej nie było :o ale bydzie jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
Xyzed ty jestes ze Slaska jak ja widze!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
richtich Xyzed!ale mom radocha!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerunie to ty ślonsko frelka jeżeś?????? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisska
nie przeczytałam całego topiku,bo jest za długi,ale napiszę,bo muszę się wyżalić...spotykam się z kimś od kilku miesięcy,najpierw czysto po przyjacielsku' później staliśmy się sobie bardziej bliscy... zdążyłam się zakochać, to jest fantastyczny facet...tylko,że teraz się okazało,że kogoś ma...nadal chce się ze mną spotykać, ale wiem już w jakiej roli mnie widzi... :-( Chyba powinnam to zakończyć,ale nie potrafię:-( przez ten czas całkowicie się od niego uzależniłam, nie potrafię myśleć o nikim innym, ciągle tylko o nim...nie potrafię też mu niczego odmówić:-( zawsze sobie obiecuje,że ostatni raz się odezwałam,że to ostatnie spotkanie,a jak później on proponuje żeby się spotkać czy dzwoni,to nie potrafię nie odebrać,nie spotkać się etc...Zakochałam się niesamowicie,jest moim ideałem, najgorsze jest to,że znakomicie się dogadujemy, rozumiemy się,nadajemy na tych samych falach...ale wiem,że jestem tylko zabawką w jego rękach i że nic tego nie zmieni i to strasznie boli...:-(;( tak tylko chciałam się wygadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze zrobiłaś :) od tego jest to forum żeby wyrzucać z siebie wszystko co sie praktycznie chce :) Sytuacje jak nie jedna z piszących tu kobiet masz nieciekawą ,a najgorsze jest to ,że nie można udzielić Ci 100% towej rady,która pomogłaby Ci w rozwiązaniu tego problemu.Niestety musisz poradzić sobie z tym sama i tu Ameryki nie odkryłem. Problem jest duży i to bardzo jeśli Twój wybranek jest żonaty. Ot taki żywot ale tak czy owak piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak ciężko pracuje żeby rzucić rewelacją typu xyzed jest ze śląska, chuda z niemiec itd itp rewelacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
Witaj Chuda witaj Xyzed!Witam wszystkkich,jak to sie stalo ze podszywacze znikneli?hmmm?Dla reszty zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) najprawdopodobniej uaktywnią się może wieczorem ,jeśli rodzice pozwolą im usiąść do kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×