Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

Gość a na pytanie
z tego co pamiętam to xyzed pytał cię o rodzaje IP i różnicę między nimi i widzę jednak ,że cienki jesteś :p a wy wzyscy zastanówcie się na wątpliwymi umiejętnościami powtarzam ja jestem pewna ,że to są różne osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam -chciales sie przylaczyc,masz pecha z dziecmi sie nie zadaje bo to by bylo molestowanie seksualne nieletnich,wiec idz i wciskaj kit innym rownym sobie.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudzizna i ty wspanial bylas .. mimo moich szescdziesiatych lat ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
a mnie się wydaje, że on mówi prawdę. znam cię z poprzednich topików typowych dla kobiet, gdzie kiedyś non stop przesiadywałeś i to jest ten sam styl wypowiedzi, a jak cię ktoś wkurwił identycznie reagowałes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudzinko ..serduszko bije dla ciebie ..wiec tez uwazaj ..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
odwracasz kota ogonem, a co ci z tego przyjdzie jak on poda ip. nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
znam cie ze zdradzanych i kochanek żonatych mężczyzn xyzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
a na pytanie to nie zaprzeczyłabym, że to pisał sam xyzed. na tamtych topikach robił to samo, jak chciał mieć sprzymierzeńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
żal żal żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze sie Tobie wydawac ..ale pamietaj tylko wydawac .. i nie gadaj jesli nie masz pewnosci ..bo tez na blazna wychodzisz ..sorry .. ale ja nigdy sie nie wypowiadam w temacie jak nie jestem czegos pewny .,,, a Ty Ty sie uczepilas jednego niepopartego dowadami kolesia ..on jest wiarygodny tak ..dalczego ..co ..? wytlumacz mi to bo nie rozumiem .. nie podal nic nie udowodnil nic ..a jednak mu wierzysz?..smieszne ..wierz sobie w co chcesz mnie to rybka jak juz napisalem wczesniej .. ps ..nie ciskam sie ..to przesto ze stary ju jestem ..i chudzizna mnie wymeczyla ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
witaj xyzed.nie wiem chyba kobieca intuicja. nie raz spieraliśmy się i identycznie reagowałeś. dlatego wierzę szczeniakowi, nie tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci sie chce-zastanow sie troche i poczytaj tez wypowiedzi powtarzam -sam sie przyznal ze wcale sie na tym nie zna.dlaczego dajesz sie wkrecac w takie bzdety ? Nie widzisz ze on jedno i to samo pisze bo nie ma nic wiecej do powiedzenia,albo po prostu to jakis smarkacz ktoremu to sprawia radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chua oni zaslepieni sa tym powiedz ..zablysna chlopak .. albo to on sam teraz nakreca ta chora atmosfere ..jak mowilem to juz nawet smieszne przestalo byc ..zenula moi drodzy zenula..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
przeoczyłam ten post, w którym sie przyznał. abstrahując, rozpoznaje tu pewna osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci sie chce
bywaj xyzed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobie rozpoznawaj ..jak mowilem to twoja prawda .. tylko czasmi upewnij sie czy masz racje ..wtedy sie wypowiadaj .. chudziutka ..starzec jezdem wiec i wymaeczylas ..ale nie powiem bylo milusio ..:D:D chce powtórki .. tylko teraz Ty wiagre kupujesz ..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed/pajoonk/salut i inni ciebie to nigdy nie smieszylo, nie udawaj teraz takiego luzaka dobrej nocy calej twojej czeredzie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok salucik teraz moja kolej .... Ide juz spac bo musze odpoczac po takim wspanialym seksie zeby miec sily na rano.. dobranoc ,slodkich snow !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci sie chce ..nie uciekaj ..pokaz mi te niby podobienstwo do xyzt ..no ciekawi mnie to strasznie ..:D nastepna ..co nic nie poparla argumetami ..pobleblala i zwial ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zjawil sie ..pisal na pomaranczowao..a raptem wyskoczyl . .ech chlopaku ..lecz sie mowie .. a luzakiem zwasze bylem jestem i bede .. boli cie ze nic nie wskórales swoim marnym slowotokiem..? bo to slowotok ..nadal nic nie udowadniasz tylko bleblasz .. nie dziiw cie to jakbys mnie zdemaskowal bym sie zamknał ..? \"Boze ty widzisz i nie grzmisz\".. bywaj jak sie zeszczsz to poplywaj ..:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilem juz. jestes kobieta w szponach psychola.bardzie nie bede cie dobijal dziekuje za uwage dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie Ci ludzie mi humor popsuli ,jak dlugo mozna walkowac jedno i to samo !! Powtarzam -jeszcze jedno ,pojawiasz sie i znikasz,nie odpowiadasz konkretnie na pytania ,ty masz facet kompleksy i boisz sie ludzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda tez spac pójde co tak sam tu bede siedzial.. ze swoimi wcieleniami ..:P juz samemu ze soba gadc mi sie nie chce ..;):D buziak na dobranoc ..chudzinko ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×