Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

plan opisany na topiku \"życzliwy doniósł\" :D zapraszam do lektury :) Szykuje się niezły ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde xyzed plan faktycznie perfidny...bardzo perfidny... Szkoda że Cie nie znałem jak szukałem zemsty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk to nie jest zemsta,to jest pokazanie gnojowi,że donosicielstwo nie popłaca zwłaszcza jak się ma swoje za uszami :) Mnie guzik obchodzi jak ludzie żyją w swoich związkach i jeśli np widzę jego w sytuacji niedwuznacznej lub ją w tejże ,to nie biegnę i nie donoszę bo to nie moje życie i nie moja sprawa więc trzymam się zasady żeby się nie wpierdalać i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nikt nie powinnien sie wpierdalać w nasze życie.. i tu przyznaje Tobie racje... po cześci napewno jest to też zemsta inaczej wystarczyło by mu dać w ryja :D bo trzeba Tobie przyznać że bedziesz dla niego okrutny(ale mnie to MTV) :) PS. a co sie dzieje z naszymi koleżankami? Ja mam na odwrót,Chudą, Mak33, Len Polski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym dawaniem w ryja to mało subtelne i efekciarskie,a poza tym gnojowi w ryja dasz a za człowieka możesz iść siedzieć :D Masz rację litości nie będzie no nasze koleżanki albo na urlopach albo się znudziły i hasają po innych topikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylki to taki owad tak?;) które czasami lądują w środku człowieka;) Ja myslę xyzed ze kobiety się szybciej nudzą niż my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez wiecie ze ja was nie opuszcze az do smierci-hahah Musze sie tylko mojego meza w koncu z domu pozbyc ,tylko jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda pozdrów ode mnie Strip wieczorem;) bo nie bede miał w najbliższym czasie okazji:) siedzieć wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda a gdzie reszta pań? 11 dni nieobecności i ciszaaaaaaa poza Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz to cierp
na własne życzenie! :o kocha Ciebie a z tamtą jest tylko dla dziecka? bzdura! gdyby chciał naprawdę odejść, to by zostawił żonę i dziecko! mało facetów tak robi? mało kobiet zostaje samych z dzieckiem/dziecmi? Jest mu tak dobrze a Ty cierp dalej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem gdzie sie podzialy ,jeszcze niedawno byly ,a moze w tym tygodniu grzesza .Ja tez szukam ..a ja mam na odwrot.. Ps.cos mi tu nie gra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda napisz mi email lub wiesz gdzie;) bo wisz ja nie w temacie...nie czytałem zaległych postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chuda :) 🌻 chopa wyślij w delegację ,a my z Pajoonkiem już Cię podtuczymy deczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,że mam :) Umów go z jakąś Twoją koleżanką,potem zrób awanturę,że Cię zdradza,wystaw walizki za drzwi i po krzyku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no ...
co za durny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no co za błyskotliwa wypowiedź :D :D :D Chuda,to za dwa dni pozwolisz mu wrócić ,zrobisz super kolację,super numerek i wszystko wróci na swoje miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×