Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

Gość Malinkana
Xyzed ja chce poznac twoje zdanie masz wiecej do powiedzenia w tym temacie .To nie jest tak ,ze sie przechwalam dla mnie to byl dziwny problem,a jesli go nie podniecalam to po co sie za mniebral?ja mu nie kazalam rzuac sie na mnie a ppotem...az mi smutno a wy tu jedziecie po mnie,zwierzam sie oczekuje rady nie krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maksa
pewnie po co komu krytyka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkana no przecież Cię nie krytykuję . Faceci są różni,a nie tylko same dupczoki.Te dupczoki to przeważnie erotyczni gawędziarze czyli oczy chcą a kutas ni może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkana
a takie seksowne teksty pisal co bedzie ze mna robic w eskach ,podniecal mnie tym ,wiec jakie bylo moje rozczarowanie gdy jak doszlo co do czego on zbladl,nie wiem czy spotkac sie jeszcze z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maksa
ja pierdziele baby Wy to macie narąbane w głowach facetowi raz nie stanie na wasz widok a Wy już macie od tego psychikę zwaloną :D problemy macie doprawdy....na poziome Bravo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkana
wiem Xyzed ,ze ty nie krytykujesz tylko chcesz pomoc dziekuje Ci za to ,wkurwiona Tobie tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maksa
Malinka więcej dystansu po prostu i tego no śmiechu z takich sytuacji :D i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkana
Wkurwiona jestes swietna teraz rzeczywiscie wydaje mi sie to smieszne,wtedy na pewno nie...myslalm co ze mna nie tak..czy jakas dziewczyna tez miala podobne przezycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkana ...chyba Cie rozumiem ..chociaz nie nie mialam takiej sytuacji zeby facetowi nie stanal albo sie nie spuscil...mojemu mezowi staje,mojemu kochankowi to dopiero...Tym bardziej ze jestes taka piekna to dopiero powinien mu stanac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblesna baba
No tak ,,,a kto mi pomoze,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkana zajmij się nim i zobaczysz jak dobrze go utwardzisz.Pojawić się tylko może chwilowy problem z za szybkim pryśnięciem ale wierz mi dojdzie szybko do normy bo jak facetowi się coś spodoba to ....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie powierzchowność to nie wszystko dla facetów:P ładne opakowanie moze być puste w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkiii
malinka miałam podobną sytuację , tez za pierwszymi razami mu nie stawał a bardzo chciał całe lata był odpychany wysmiewany przez zone a bardzo fajny facet teraz niejeden 20 latek w tych sprawach nie sięga mu do pięt a jest po 40stce zobacz co baba moze zrobic z chlopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkana
he he Oblesna my to mamy problemy !ty i ja hi hi jakie my biedne jestesmy;)Chuda-dzieki za zrozumienie oby mojemu nastepnemu normalnie i pieknie stawal jak twojmu choc fakt moj mezus nie ma ztym problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkana
Xyzed buziaki:*dla Ciebie jestes kochany,zajme sie zajme...ale nie wiem czy nim....Pinkiii moze on tez tak mial,mowil ze mialstraszna zone byl po rozwodzie wiec moze tez go jakas zniszczyla...ja tylko chcialam pomoc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkana
Chuda jestem tu pierwszy raz.Gdzie mam szukac Twoj adres?podpowiedz prosze..Pajoonk widze ze ty lubisz piekne i inteligentne on tez zauroczyl mnie inteligencja bo na pewno nie uroda,,,ale byl bardzo oczytany ,inteligentny i imponowal mi ,ja tez nie uwazam sie za glupia,wiec bylam oczarowana nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba być super atrakcyjnym żeby podniecać na maxa, prawda CHUDA?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkiii
wzwód u faceta leży w psychice , jesli ma ją zrytą to takie są własnie skutki gdyby mnie ktos latami odrzucal , i obrzucal błotem to kazda proba zblizenia tez konczyłaby sie marnie...chociaz z przyczyn technicznych kobiety i tak zawsze sa w lepszej sytuacji to tworzy cholerne blokady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkana
Chuda juz ok mam!napisze na pewno!dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblesna baba
Pajoonk..to moze mnie wezmiesz..jezeli uroda sie dla Ciebie nie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak to mozliwe
ze odpowiadasz na pytanie pajoonka w tym samym momencie? i dlaczego uzywasz drugiego nicku oblesna baba, a ty czarny pajoonku dlaczego jestes jednoczesnie xyzed??????? dlaczego nabieracie ludzi i sami ze soba gadacie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D kurna jak byśmy mieli taki wywiad jak ty to marnie byśmy wyglądali :D :D ja jednocześnie pajoonkiem :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkana
Pajoonk to Xyzed Xyzed to pajak?Xyzed powiedz ze nie!Xyzed mnie lubi a Pajoonk chyba nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×