Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

Hej huda blondynko :) Pajoonku :) xyzed :) NA ODWRÓT :) Malinka :) i ... obleśna :) Wczoraj \"wpadł\" do mnie z piwkiem brat mojego ex :D ... Ja robiłam akurat kurki w sosie śmietanowym, to sobie pojedliśmy smacznie, popiwkowaliśmy kulturalnie, miło pogawędziliśmy, Fajnie mi sie z nim rozmawia i ... tak na mnie patrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkana no pewnie,że nie jestem pajoonkiem.Tym bardziej ,że moja cierpi na arachnofobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzy, ale nic więcej... A wczoraj, jak wyszedł ode mnie, to tylko wsiadł do auta, jeszcze nie odpalił, juz dostałam od niego sms-a \"dziękuję za milą pogawędkę, grzybki były wysmienite, wyglądały bosko, jak ty\" :P Ja odp.\"dzięki, itd. , takie zwroty grzecznościowe, a on odp. \"że boi sie do mnie częściej przyjeżdżać, bo za dużo myśli\" :P Zauważylam , że wiecej ma odwagę napisać, niż powiedzieć wprost... I dobrze, póki co-mnie by to krępowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrujnowana no do ataku :) jak to mówią wszystko w rodzinie zostanie :) A ex jaki byłby zaskoczony!!!!!!! Ha już widzę te niedzielne obiadki i jego rodziców na przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to porównanie do grzybków ... Ja je bardzo pięknie podałam, wyznaję zasadę (a że niezła ze mnie kucharka ;) ) , że smaczne jedzenie - do tego pięknie podane, jeszcze bardziej oddziaływuje na zmysły i wzmaga apetyt ... Stąd to porównanie, odnioslam wrażenie, że najchętniej napisałby \"bosko smakowały, pewnie tak-jak ty smakujesz\" :D Nie chciał być natarczywy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed z całym szacunkiem dla Ciebie...ale nie chciałbym mieć 40 lat :D wole swój wiek :D Malinkana ja do Ciebie nie mam zadnych uczuć ani negatywnych ani pozytywnych... piszę tylko swoje opinie... widocznie przywykłaś ze wszyscy Ci słodzą :D Chuda obleśną babą??? to nie mozliwe ...wiem jak Chuda wyglada :D i daleko jej do obleśności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJ00NK
oo boska zrujnowana dusza wróciła :D co doprowadziłąś w końcu kogoś do wytrysku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJ00NK
moze w końcu ten czarny sie na Ciebie spuścił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJ00NK
zrujnowana dusza to co znów deprecha?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, przeciwnie :D Tryskam wigorem :P Prawdopodobnie , jak byś mnie zobaczył - nie zdążyłbyś podejść, już byś miał mokro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJ00NK
zrujnowana dusza juz to przed chwila jedna sie przechwała ze faceci mają mokro jak kręci tyłkiem:D wiec musisz sie lepiej starać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJ00NK
zrujnowana Dusza =Malinkana tak czy nie? ogłaszam konkurs ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblesna baba
czesc zraniona dusza,,,,naprawde jestes az taka piekna?to dlaczego facet przy Tonbie nie skonczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJ00NK
chyba jestem nie wystarcza czanemu skoro mu nie staje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJ00NK
zrujnowana Dusza =Malinkana tak czy nie? Stawiam na TAAAAK!!! obie mają ten sam problem i naraz pisze tylko jedna z nich :D oj głupie Wy baby głupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJ00NK
Chuda blondynko ->nagroda doprowadzenie czarnego do wystryski skoro przy swojej duszyce nie może:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia *obleśna babo... Piękno, to pojęcie względne, myślę-że jestem atrakcyjna, czytam to w sporzeniu mężczyzn... Mojemu ex , że tak powiem - stanął - i to jak!, a on byl tak podniecony , że aż się trząsł... Sama nie wiem, czemu nie kończył, mimo-że dalej był podniecony (wiadomo po czym widziałam). Teraz , po przeanalizowaniu, myślę-że może go onieśmielałam, nie wiem, bał się, że mnie nie zaspokoi? ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×