Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehh cala ja

problem - ogolny brak jedrnosci ciala

Polecane posty

Gość ehh cala ja

jak sobie z tym poradzic? schudlam w ostatnim roku w sumie 14kg. ! jednak nie cwiczylam :( i choc chudlam dosyc wolno z przerwami to moje cialo wyglada delikatnie mowiac nieciekawie :-o wiem, wiem trzeba bylo wczesniej pomyslec ... dziewczyny pomocy, co mam ze soba zrobic ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh cala ja
no i co dziewczyny, nic mi nie doradzicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie oliwke do masarzu z ziaja silnie ujędrniającą przeciwko pomaranczowej skórce. Cena około 11-13 zł(w rossmanie napewno taniej) i i masuj,ugniataj nią nogi,brzuch. Podczas kapilei albo masarzu szoruj sie szorstką gobką. Rób sobie co jakiś czas pelling kawowy(zaparzona kawa tak zeby powstała papka i masuj sie tym w wannie np,zmieszaj kawe z zelem pod prysznic. Oczywiscie to tylko uzupełnienie codziennych zabiegów. Do tego musisz zacząć cwiczyć. włacz muzyke,z 10 minut potancz na rozgrzewke. połóz sie na dywanie i rób wymachy,rowerek w powietrzu,brzuszki. Jakie tam cwieczenia znasz. Poswieć na cwiczenia conajmniej 40 minut. 3,5 razy w tyg. zacznij jezdzić na rowerku jak masz:) spaceruj:) zapisz sie na areobik i ciałko napewno po jakimś czasie nabierze jedrności:) jak bedziesz systematyczna mysle,że po II tyg zauwazysz już efekty:) Za błedy sorka;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh cala ja
dolly dzieki :) myslisz ze juz po IItyg. cos sie zmieni? kurcze ale sobie narobilam :-o i dziwne jest to, ze w pogoni za nastepnym kg. na minus przestalam zwracac uwage na tak istotny fakt jak jedrnosc, sprezystosc itd. co z tego, ze teraz waze tyle kg. mniej jak i tak stroju nie moge zalozyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila chwila
po 2 miesiącach raczej - to może tak, nie po 2 tyg.. w 2 tyg to można szybko przytyć, a schudnąć już nie bardzo prawda? to samo z ćwiczeniami.. :) ale warto poćwiczyć dla ogólnego efektu.. fajne są cwiczenia abs (poszukaj na youtube), te też są fajne http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=lista&dz=11 tylko trzeba regularnie ćwiczyć.. i moze jeszcze jakieś zawijanie w folię - to nie tylko na cellulit działa ale ogónie ujędrnia - mieszasz balsam wyszczuplający z tą wspominaną kawą, zawijasz się w folię, pół godz pod koc (żeby utrzymac ciepło) i podobno działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh cala ja
kurcze az 2-mce !? no nic, musze cos ze soba zrobic bo tak zostac nie moze, wygldam jak pies z reklamy garniera :( najgorzej jest z brzuchem, gorna czescia ud i ramionami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wyżej troche przesadził!nie ma co sie zniechęcać:) Weż sie już dzisjaj za siebie i patrz jak z dnia na dzień Twoje ciało robie sie piekniejsze:) ja dzisjaj już poćwiczyłam troche,masarzyk gąbką był,pelling kawowy i masaż oliwką:) łacznie zajeło mi to 1h i 10 minut:) a jutro powtórka z rozrywki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam-jest lepiej
też schudłam, byłam (jestem)chuda ale ciało jak u 7o-latki -dramat postanowiłam że muszę coś koniecznie zrobić. walczę od ok 4 miesięcy, jestbcoraz lepiej, brzuch jest już prawie ładny nad nim pracowała kosmetyczka, później ja gabinetowymi preparatami w domu, a na pocieszenie powiem że rokowania były marne, słyszałam to już tylko na plastykę się nadaje. u mnie problematyczne są jeszcze ramiona i pupa,ale widzę że się to zmienia, trochę ćwiczę, używam termokremu clareny ibiorę od kilkunastu dni tabletki na pojędrnienie biustu nivelazione i z zaskoczeniem stwierdzam że całe ciało mi się ujędrnia, może spróbuj właśnie łykać te tabletki, a kosmetyczka poradziła mi żeby łykać wit b5. a ile masz lat?ja 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tan46
Witajcie dziewczyny!Zgłaszam się z tym samym problemem co Wy. Ostatnio schudłwm 10 kg i to nie celowego odchudzania tylko ze stresu i moje ciało wygląda coraz bardziej nieciekawie. Mam pytanie do "ja też tak miałam"podaj proszę jakich używałaś preparatów orazjakie zabiegi miałaś na ujędnienie brzucha,bo na nim oprócz biustu moja skóra najbardziej ucieriała.Ta skóra porobiła się z takimi wgłębieniami br.... ohyda,to samo na wewnętrznej stronie ud.Jeżeli chodzi o ten krem nivelazione też o nim czytałam, ze pojędrnia i powiększa biust,mi głownie chodzi o zminimalizowanie rozstępów więc może mi pomoże,bo jak ta tkanka w środku się wypełni to wtedy skóra na piersiach się naciągnie i nie będzie tych rozstępów tak widać. Dodam,że ja mam 46 lat,ale do tej pory nie miałam do mojego ciaławiększych zastrzeżeń,chyba nie jestem za stara,żeby nad nim popracować..co? To jest moja czwarta próbawpisu,ale coś dziś mam chochlika w komputerze,może teraz w końcu wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeling kawowy bardzo pomaga
tylko do kawy i zelu dodajcie jeszcze olejek cynamonowy i cyprysowy. i robcie taka papke na ujedrnianie ciala nakladac to na cioalo i zawijac w folie. zaraz dam link do tego przepisu. jest zajebisty. a w ogole to nawet na balsam czy zel antycelulit czy ujedrniajacy nakladajcie folie. lepiej dzialaja kremy wtedy pod wplywem ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam-jest lepiej
do tan 46 i innych też:) nivelazione to tabletki, u kosmetyczki miałam okłady z borowiny, apotem ten krem termiczny z clareny(można też kupić na allegro) ja też schudłam ze stresu, ale mam nadzieję że będę miała jeszcze niezłe ciałko.dodam że mam skórę podatną na różnego rodzaju paskudztwa typu rozstępy czy celulit, po ciąży nie m,ogłam dojść do poprawnego wyglądu, a teraz coraz chętniej przeglądam się w lustrze. więc dbanie o siebie przynosi rezultaty chyba bez względu na wiek i rodzaj skóry, z tym że jedna ma super ciało nic z nim nie robiąc-znam takie szczęściary, a my musimy działać-ale co tam, też będziemy piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam tego problemu
Dziewczyny, a ta folia to ma byc taka przezroczysta, czy ta srebrna? Bo mam i taka i taka i nie wiem ktora trzeba stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsrdhrtd
przezroczysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia30
Ja schudlam 17kg,ale przez caly czas smarowalam sie roznymi balsamami...niestety nie cwiczylam wiec cialo nie jest jedrne...2 miechy temu zaczelam chodzic na rolletic i troche cialko ujedrilo sie...najgorzej mam z dolna partia brzucha i bokami oraz z wwnetrza czescia ud...totalny brak jedrnosci ciala.polecacie jakie cwiczenia...a moze silownie czy basen????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia30
tylko ze w Opolu nie ma solanek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam chyba szczęscie
bo przy odchudzaniu postawiłam własnie na sport i treningi na siłowni 1,5 godziny dziennie przez 10 miesiecy... nie byłam zbyt gruba ale chciałam wyszczuplic ciało.. kiedys diety nie przynosiły widocznych rezultatów...przestałam się odchudzać.. zrezygnowałam z tłuszczów zwierzęcych, słodyczy...zamiast białego ciemny chleb.. i siłownia.. teraz jest ponad 8 kilo mniej za to lekko umięsnione ciało, płaski brzuch i w końcu kształtne uda i pośladki... dziewczyny nie narzekać ze efekty cwiczen bedą późno! ja pierwsze efekty zauwazyłam dopiero po 3 miesiacach!!!!!!!!!!!!!! a nie chciałam się odchudzac bo kocham jeść..dziewczyny ruch jest tak samo wazny jak dieta jesli Wasze ciała naprawde wygladają jak u staruszki takie pomarszczone to współczuję bo 2 miesiace to zdecydowanie za krótko! musiscie byc bardzo cierpliwe i wytrwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na brak jędrności polceam zabiegi exilis ja wykonywalam w klinice beautymed polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam kąpiele w naturalnej soli z morza czarnego, ja wypróbowałam i jestem bardzo zadowolona. Sól ta jest bardzo bogata w minerały, sprawia że kąpiele działają wyszczuplająco po kąpieli skóra jest nawilżona i wspaniała!!!! ja kupiłam sobie sól we Wrocku w grocie solnej solana na grabiszyńskiej 241 produkty można równiez kupować przez internet mają swój sklepik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam kolagen bardzo dobrze sprawdził się na skórze po odchudzaniu aktualnie używam premium collagen 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premium collagen 5000 polecam jest super i świetnie się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny trzeba ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć efekty nie przyjdą same. Ustawcie sobie trening jakoś kilka razy w tygodniu tak jak ja to zrobiłam i mój facet jest zachwycony moim ciałem. Co więcej musicie być na diecie. Dieta cud wiem, że jest ciężka ale spróbujcie musli Fitella od firmy Gellwe na pewno znajdziecie jakiś smak dla siebie a jest ich dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premium collagen 5000 plus masaże i dzieją się cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajdachlebka
duzo ruchu ;) dla mnie rower jest najlepszym "ujedrniaczem". ostatnio trafilam na jakies filmiki Indiany i stwierdzilam, ze musze wrocic do tego sportu, bo od kiedy odstawilam (standardowo - jesienia), jestem duzo mniej jedrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zabiegi estetyczne, masaże i inne są bardzo fajne, ja ogólnie nie chodzę osobiście ale moja żona często sobie gdzieś pójdzie i sobie chwali, ja też widzę efekty, wcześniej chodziła na ujędrnianie teraz znowu jest po 3 serii takiego zabiegu  http://klinikamiracki.pl/zabieg/sculpsure-redukcja-tluszczu-25-minut/  Ja jestem pod wrażeniem że to takie szybkie, 25 minut i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.plI zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia!Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minionka865
Wiem coś na ten temat, bo z brakiem jędrności skóry borykam się od lat. To chyba kwestia genetyczna. Trzymam w miarę stałą wagę (miałam tylko “skok” po ciąży) ale i tak moja skóra nie prezentuje się dobrze. Teraz dałam szansę zabiegowi liposhock w estetica na Sławkowskiej. Po pierwszym zabiegu wróciła mi wiara, że jeszcze mogę wyglądać dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraClinicaCosmetologica
sylwia 30, Kąpiele solankowe działają podobnie jak kąpiele morskie. Wywierają działanie na naczynia krwionośne, wyrównują nieprawidłowe reakcje autonomicznego układu nerwowego, działają przeciwbólowo, poprawiają sprawność stawów i mięśni, zmniejszają ciśnienie tętnicze krwi, poprawiają łaknienie. Aktywują wytwarzanie witaminy D3 w skórze pod wpływem promieni ultrafioletowych. Kąpiele solankowe przygotowuje się je w różnym stężeniu, najczęściej na każde 10 litrów wody wsypuje się 50-150 g (0,5-1,5%) soli kąpielowej, np. ciechocińskiej, iwonickiej, inowrocławskiej, lub soli kuchennej czy morskiej. Słone kąpiele należy przygotowywać przed południem, najlepiej rano, 2-3 razy w tygodniu (w sumie 10-15 kąpieli). Mogą ich zażywać dzieci powyżej 5. miesiąca życia, bez niedowagi i gorączki. Powinny to być kąpiele o słabym stężeniu soli (0,3-1,5%), rzadko o mocniejszym (1,5-3%). Kąpiel powinna trwać od 5 do 10 minut, dłużej tylko u dzieci starszych i silniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×