Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez.imienna

KOCHAM GO MIMO WSZYSTKO ALE CHCE ZAPOMNIEĆ JUŻ....

Polecane posty

Gość bez.imienna

okazał sie draniem oszukał zranił zostawił...... a mimo to kocham go....... czemu kobiety są takie naiwne i głupie czasem że kochają drani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam mamusie
bo znasz go nie był draniem.. ale kto z kim przystaje takim sie staje.. wiec widzisz te zmiane i czekasz az przeprosi, zmiani zachowanie, dokona zadoscuczynienia. czyli nie pokazywnaia sie z nowymi laluniami tylko poakze ze kocha.. zastapi slowo cennna drogoncenna perła a słowo nietypowa wyjątkowa.:) i juz widac czynem, ze kocha Ciebie :0 ze to nie fanaberie itp:) i ze tamta juz nie rządzi nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.imienna
nie przeprosi nie wróci odszedł do innej mimo ze zapewniał ze kocha.... a ja cierpie i nic nie mija i nie mam nascie lat niestety już a ja go kocham mimo że drań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będą mamuniaaaa
to głupi w kazdym zwiąku trzeba umiec mowic dziekuje prosze przepraszam w kazdym:) odszedł do innej ja tez bedzie musiał przeprosic za cos i co myknie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będą mamuniaaaa
I dlatego tyle związkow sie rozwala bo ludzie nie umieja naprawiac. dbaja o znajome, kolezanki zamiast ukochane. łzy przykro ukochanje wazniejsze powinno byc niz łzy jakies znajomej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.imienna
dlaczego zranił przecie niby kochał....... zapewnił i dawał tyle ciepła..... czy cały czas okłamywał??? czy naprawde można grać i nie być soba tyle czasu?? ja dawałam z siebie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będą mamuniaaaaaaaaaaaaaaa
Nie mozna 2 babom słuzyc:) ALbo Bogu Albo Diabłu słuzysz:) bo diabłe ma inne wartosci a Bog inne to smao z kobietami:) ta ma takie ta takie. 2 nie mozna słuzyszc/ na foty z tymi lalami ma powiedziec. No przeciez mowilismy pare lat temu ze A. była znaoja. Mamy dziekco i tyle. Ale my zawsze bylismy i bedzimey znajomymi. teraz licza sie moje relacje z corka i ukochaną:) Poczatkowo nie traktowałem powaznie wyaiwdow w prasie bo nie byłem do tego przyzwyczajony. Nie chciałem bym sąłwny:) wiec mowiłem tak by nikt nie wtraca sie do mojego zycia, bo jets moje:) itp. madry to wymysli tak by było madrze ale tresciwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.imienna
TROSZKĘ NIE ROZUMIEM TWOICH WYPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×