Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katherine

Tu wklejamy linki z najpięknieszymi piosenkami.

Polecane posty

Powiem Ci w sekrecie, że dla mnie zawsze najtrudniejsze rzeczy były najprostszymi i vice versa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci w sekrecie, ze mientkych ludzi spotykalas :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez gdzie tu wyzwanie w wykorzystaniu faceta? to przeciez najlatwiejsza rzecz pod sloncem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ale Ty pierwszy daj mi swoją fotę:P Z tym, że musi być akt:P W końcu muszę wiedzieć, czy warto... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, happysad to jest straszne pedalstwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inter_mediolan
pedalstwo albo nie pedalstwo:P wiesz ja jestem kobitka wiec dla mnie to fajna muza hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna ktora duzo wie
warto, warto, tzw ciacho z niego, ja bym chciala go zobaczyc, slyszalam wiele dobreog o nim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Kasia na pewno wie co pisze :-P fajny kawalek Jane\'s addiction, a happysad i tak bedzie pedalstwem, oni musza wieczorami plakac jak deszcz pada i wstawac na wschod slonca przytulajac sie do siebie :P a te usta wisniowe, o yeahhhh :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no God nie daj sie tak dlugo prosic dla Shanti :) a Lifehouse strasznie dawno nie sluchalam.. dzieki za przypomnienie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swa drogą.. to co to za straszna robota God ze o tej porze musisz tam siedziec... ale przynajmniej masz Shanti na kafe no i fajnej muzy mozesz sluchać :P uciekam na CSI w tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło boze, boze!!! Jak żem siem zasiedziała!!! Ło matuchno kochana!!! Znowu!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 Idu i pozdrawiaju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×