Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mischa

Wyprowadzę psy ELBLĄG

Polecane posty

Gość Mischa

Mogę wyprowadzać psy na spacery kilka razy dziennie. Podstawowe informacje: -wiek, rasa i charakter psa -czy suka jest w trakcie cieczki -przyzwyczajenia pupila -czy pies reaguje na podstawowe komendy(siad, stój, noga) Proponowana cena - 7 zł za godzinny spacer *Jeśli ktoś będzie chciał mogę w trakcie spaceru wyczesać psa (szczotkę/grzebień wymagam od właściciela) *Jeśli ktoś chce żeby pies wyprowadzany był w mieście proszę o torebki na odchody *Pies oczywiście musi posiadać kaganiec i odpowiednią smycz do wagi ciała. Mała dygresja: Wymaganie może dziwne, ale zdarzyło się, że dostałam pod opiekę bardzo energicznego psa rasy Syberian Husky, którego miałam wyprowadzić na smyczy, zrobionej z linki do wieszania rzeczy, której grubość nie przekraczała pół centymetra. O długości nie wspominając. Żądając odpowiedniej smyczy mam na uwadze dobro pupila, nikt nie chcę żeby stało się coś złego. O mnie: -od września absolwentka 2 klasy Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu profil humanistyczno-artystyczny -nie palę -czas pracy od 6-22 w okresie wakacyjnym w okresie szkolnym do uzgodnienia. Informacje kontaktowe: E-mail : daria-luna@wp.pl GG: 9745626 Telefon : 663 304 954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika99
co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
Praca jak kazda inna,a co lepszego widzisz w sprzedawaniu torebek itp.,jesteś po prostu sprzedawcą,jedni sprzedają ziemniaki na rynku,inni torebki,ot zwykła praca,jak każda.Myslisz,że robisz coś bardzo ambitnego?Dziewczyna chce zarobić w sposób własnie taki,może to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaa
Jak bieda ścisnie,to się lata za grosze.Ciebie może nie dotknęła więc guzik masz do powiedzenia.Nic nie wiesz o życiu,królewno Rosalindo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty tam wiesz. Ciebie pewnie dotknęla bieda. Myślisz,że wykonując takie prace odbije się od dna ? To do niczego nie prowadzi. Wyda na jedzenie i dalej będzie zaiwaniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mischa
Drogie Panie obie jesteście w błędzie. Nie ścisnęła mnie bieda, bo niby skąd miałabym laptopa z Internetem? Trochę pomyślcie to nie boli. do ROSALINDA PACZEKO Dzieci nie wyprowadzam, ale opiekuję się jednym. A wyprowadzam psy. I sądzę, że za te 'grosze' czyli 7 zł/h wielu ludzi zmieniłoby prace, żeby nie robić za naszą nędzną krajową. A mi się opłaca żeby wyjść 2 razy dziennie po 2 godzinki z 3 pieskami i popilnować dziecko. Nie mam na utrzymaniu rodziny, a zarobione pieniądze mogę wydać na jakieś rzeczy, lub na wyjście ze znajomymi. Więc tym optymistycznym akcentem możecie skończyć rozważania na temat mojej rzekomej biedy i nie zaśmiecać forum. Jeśli tak pragniecie podyskutować podajcie sobie nawzajem numery komunikatorów a tu już nie piszcie więcej bzdur. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×