Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

żabka---> Majeczka śpi, trzy godziny na spacerze byłyśmy:) to się zmęczyła. Jeśli chodzi o plastry to używam ich dzięki mojej szwagierce, ona mi je poleciła. Ponieważ miałam dość już pigułek, które łykałam kilka dobrych lat. Na plastrach jadę już drugi cykl, skuteczność taka jak pigułek, tylko zastanawiam się czy może w takim razie nie one były powodem gorszego samopoczucia skoro nie ciąża. Może takie skutki uboczne. Pojęcia nie mam:( czerwony paznokieć--->stara to znaczy ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja dziś długo nie posiedzę, bo mąż ma jakieś plany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Możliwe ,że zmiana z tabletek na plastry spowodowała te złe samopoczucie . To chyba tak jak przy zmianie tabletek na inne . Nim organizm się przyzwyczai to musi trochę potrwać .Ja biorę Cilest i mi odpowiadaja ,ale do tego palę ,a wiem ,że nie powinnam .Ale z tego co wiem to przy plastrach też nie powinno się palić . Dostałam od mojej Pani ginekolog broszurkę o plastrach ,ale nie umiem się przekonać. Bałabym się ,ze źle przykleję ,,że się odklei itp. Ja to schizy jakies mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > jesteś usprawiedliwiona ;) a mój jakiś film ogląda i mam focha na niego tak ,ze ja do mojego dzisiaj nie ide ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
głosik oddany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->trzeba się nauczyć i tyle:) A i nie pal tyle, bo Cię zjedzą motyle:) Ja uciekam, bo kolacja gotowa:) Dobranoc 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobranoc :) udanego wieczoru ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie otworzyl sie ten przeslany link! Dziewczyny!! Trzymajcie kciuki za pogode! Jutro pierwszy raz od trzech tygodni mam spedzic caala niedzielke z Corusia i jej Tatkiem nad woda! To bedzie potezne ladowanie akumulatorow!! Totalnie sie wylaczyc i po prostu byc razem... Ciekawe czy spedzacie sobote na \"stereotypowych\" porzadkach?? Ja jak widac zaczelam sobotke \"lajtowo\" heh... P.S. Jak zalorzuc taka stronke z fotkami Malenstwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze tak wpadlam jak truskawka jogobelli w jogurt! Bez zadnego wstepu. I tak na marginesie, to krotki opis mojego zycia na dzien dzisiejszy znajdziecie w temacie \"samotnosc w sieci, prywatna wersja\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu wstałam... cholercia a juz 10. I znowu sie nie wyrobie... Dzisiaj was opuszcze juz... pewnie jutro rano sie odezwe... ja w sobote zazwyczaj cos sprzatam - pomijajc ____ JA CODZIENNOE MUSZE SPRZATAC____ Wstałam rano, właczyłam kompa, przychodze z kawusia a tu juz na gg ciotka ze mam schody myc, odkurzac, zabki do karniszy kupic, pranie powiesic.... Dzien w dzien to samo... i jak tu od rana sie nie wkurzac... Moze jak mi sie uda to w srode wieczorkiem pojade na Wegry z sasiadami....... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anandamaji i reszta:)--->witamy 🌻 A ja sobotę mam dla siebie:) Cały tydzień sprzątam przy małym dziecku to sobotę robię sobie wolną od porządków i od całej reszty też, bo obiad gotuje współlokator a córką zajmuje się tatuś:) A jutro idziemy na te chrzciny to muszę się przygotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki niedawno wstalam:) Strasznei głowka mnie boli dzis....... wczoraj nie bylam na imprezce tylko tak sobie pochodzilam po plazy i na browarki skoczylismy:D i nie wiem czemu mam taki ból glowy.... Dzis jest super slonko i bym chciala jechac na plaze sie poopalac, ale umowilam sie pozniej na grilla.....:( a tak oczekiwalam takiej pogody!! Ahm na slub nie ide i kolega sie obrazil.... on nie kuma, ze musze sie przygotowac!! Zazdroszcze WAm, ze macie juz mężów...... tez bym chciała poznac taka osobe na ZAWSZE..... juz myslam, ze poznalam, ale okazał sie wilkim dupkiem / i to lekko powiedziane/. Pierwszy raz bylam w kogos tak zapatrzona.... hehs A żabki przynosza ponoc pieniążki:) jak na razie testuje je i w sumie tel. mi non stop teraz dzwoni.... :)) ZMykam teraz do sklepu i biorę się za porządki:P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie :) Anandamaji> fajnie ,że jesteś :)myślałam ,że nie zajrzysz do nas ...mam nadzieje ,że już z nami zostaniesz :) Ja czytałam wczoraj Twój topik i musze przyznać ,że jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji . O pogodę sie nie martw ,na pewno będzie ładna :) w prognozie mówili ,ze do czwartku mają być upaly ,a od czwartku cieplo ,ale już nie tak upalnie .Nareszcie lato do nas wróciło :) Tu masz link do strony ,gdzie mozesz zamieszczać fotki .Tam dokładnie jest napisane co i jak masz zrobić :) http://www.fotosik.pl/ tequilka22> tradycyjnie juz głosik oddany :) fajnie by było gdybyś pojechała ,trochę byś się oderwała od tej szarej rzeczywistości i problemów. ziobro > milego nic nie robienia ;) fitness> ja rozumiem ,ze ten kolega chciałby ,żebyś była u niego na weselu ,ale zaprasza Cię dzien wcześniej i jeszcze się obraża jak mówisz ,że nie przyjdziesz? niezły jest :D a ja Ci straasznie zazdroszczę ,że mieszkasz nad morzem i możesz w każdej chwili isc sobie na spacer po plaży :) ja też tak chcę 😭 ;) Hihi ,ja też noszę zabkę w portfelu .Kupiłam ją kiedys na \"jarmarku Katarzyńskim\" . Nim się ją włożyło do portfela ,to trzeba ją bylo potrzeć o pupę :P Ja soboty nie spędzam na sprzątaniu .Dwa razy w tygodniu sprzątam tak porządnie ,a codziennie odkurzam ,myje podłogi ,zbieram porozrzucane przez moje \"dzieci\" (bo mój mąż to jak duże dziecko :P) rzeczy itp. Miłej soboty dziewczyny 🌼 A krejzol to nieźle wczoraj zabalowala ,ze jeszcze nie zajrzała do nas ,pewnie śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu ja mieszkam 15 km od morza :) wiec musze kawlek dojechac:) nom az tak dobrze nie mam.... Teraz pije sobie soczek pomidorowy:] w trakcje sprzatnia mojej slicznej rezydencji:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fitness > to jest tylko 15 km. ja mam dużo duzo dalej :( :) Uciekam bo mąż wrócił i jedziemy to rodziców . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny .... ale impreza byla.... o matko. ledwo zyje a juz bylam z siostra na zakupach, a na 20 do kina na Shreka idę!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDAKA:) Ja niedlugo jade plażować bo teraz trzeba kazdy promyczek słonka łapać :) MIELNO króluje:D Witam Ewelincie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam w tą piękną słoneczną niedzielę :) Anandamaji> 🌼 miłej niedzieli z rodzinka nad wodą :) bawcie się dobrze i odpocznijcie :) tequilka>🌼 klik ;) Ziobro > 🌼 Wy dzisiaj idziecie na chrzciny , więc też bawcie sie dobrze :) krejzol>🌼 imprezowiczko :P fajnie ,że impreza była udana :D ja w sobotę też planuję iść na impreze ,co prawda urodzinowa ,ale mam zamiar się bawic świetnie i wrócić ...rano :P a co mi też sie coś od życia należy :Djak film ? fajny ? mam ten film na DVD ,muszę obejrzeć . Ewelinunieczka 🌼 witaj i pisz z nami :) Fitness > 🌼 jak ja Ci zazdroszczę :P opalaj się ,kąp i odpoczywaj ;) A ja dzisiaj sama w domu ,mąż pojechał z Małą na wycieczkę ,a ja siedzę i czekam aż skończą kłaść mi kafelki na balkonie i malować drzwi ,kaloryfery i mam już na prawdę koniec remontu :D odpocznę sobie dzisiaj od chłopa ,bo ostatnio znowu mu odbija i mi ciśnienie podnosi 😡 Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka = facetem się nie przejmuj...nie ma co!:) Film super, na prawdę można siępośmiać i wydaje mi się, że to jest najlepsza cześć ze wszystkich :) u mnie strasznie gorąco, ale nie jadę dzisiaj nigdzie nad wodę, za gorąco...ale może w tygodniu pojadę. DO mnie dzis kolega przyjezdza wieczorkiem...Hmm...a tak w ciągu dnia to odrobiępr.domową z angielskiego, bo przecież w środęprzyjeżdza facet...eh. idę po herbatkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness = ja byłam w Mielnie rok temu. Super było, świetnie tam jest. Spora dziura, ale ma swój klimat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuhu!! ale pustki :) ale niedziela pewnie z rodzina:) wlasnie pojechal ode mnie kolega, a mnie tak strasznie glowa boli...zaden kac:P z tylu tak kuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak dzis wyladowalam w Sarbinowie:( wole Mielno jest o wiele lepsze!! Tearaz jestem padnieta i jakos dolka łapie:( Jutro tez jade plazowac bo pozniej od wtorku mam kursik w viennie finnacial i nie bedzie kiedy. Buziaki krejzolaki:) podba mi sie ta nazwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim dzis chyba bede miej pisac bo jestem przy obcym biurku i co chwile bede sie przesiadac zabka= a gdzie idziesz na impreze w sobote bo ja ide tez na urodziny krejzol = jak tam imprezka tequillka= nie przejmuj sie jakos przetrwasz ten zly okrez ziobro= co u ciebie jak po chrzcinach no i czesc wszystkim nowym pozdrawiam i pijes kawe pozniej sie odezwe jak ktos wejdzie na neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Wstawać śpiochy i pisać co u Was:) ita> nie wiem jeszcze gdzie mam iść z dziewczynami :O jak zwykle dylemat .Lokali mnóstwo ,a nie wiadomo gdzie iść :O Miłego dnia ,buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszyystkim... ja juz wstałam daaawno- myslałam ze bede spac dłuzej... w sobote o 4 rano do domu wrocilam, wczoraj (tzn dzis) o 1 w nocy i o 7 rano wstałam. Szok!! Przez weekend w robocie i moj maz zrobil taki syf wszedzie ze pół dnia bede sprzatac pewnie. Pogoda jak dla mnie wymarzona, ale nie mam czasu zeby isc sie poopalac..... z tym konkursem to startuje za tydzien W tym tygodniu mnie chyba nie bedzie od srody do niedzieli... mam nadzieje ze te wegry wypalą... :-) Ja ide z pieskiem na spacer i dalej sprzatac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głosujcie na zdjecie jednak... w regulaminie czytalam ze głosy maja byc wyzerowane a tu nic... ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×