Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

krejzol = no to niezla rodzinka siostra ministrem no no tequillka= no i on mysli ze za 300 zl ty go wyzywisz???? ziobro = czesc jak dzis samopoczucie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro = zabka mi cos mowila na temat twoich braci ze moze ich znam jak maja na imie i wjakim sa wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio moj lubu zrobil nalesniki ze szpinakim i z jajkiem bo bylismy na takich w manekinie i mu zasmakowalo ale ja wole cos bardziej \"mokrego\" w nalesnikach dla mnie bylo to za suche moze gdyby wiecej jajek dodac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie kojarze ich ale pamietam jak jeszcze chodzilam do liceum to czesto byly u nas koncerty TORONTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol= a twoja siostra jest ministrem w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem bo czytalam teraz o tym nowym zespole ale ich nie pamietam ale o zespole toronto duzo bylo slychac w toruniu nawet nie wiedzialm ze sie rozpadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On twierdzi ze tak ze sie naucze oszczedzac,,, a juz oszczedzam na wszystkim na czym sie da... ostatnio kupilam kotleat co wazyl ok 2 kg, zamrozilam po jednym i codziennie mu robie kotleta... jak cos mowi albo marudzi ze codziennei kotlet to ja mu \"oszczedzam\", i sie nie odzywa juz... :-) Koniec marudzenia juz... :-) musze sie doprowadzic do jakigos stanu uzywania i do pracy na 3 godzinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze robisz nie je kotlety codziennie i tak ze mu robisz te kotlety ja bym mu powiedziala ze jak jest taki wyliczony to niech sobie sam robi dobrze ze masz ta prace to przynajmniej sie troche oderwiesz od domu a pracujesz z klientami czy nie???? nie szukasz takiej pracy od rana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita130 nie mam mozliwosci szukania innej pracy bo wtedy tata by musial sam siedziec, a zeby przyjac inna pracownice i płacic zus to nie wydoli... troche sie podłamałam,,, w tym konkursie po tygodniu głosy beda wyzerowane... i od nowa trzeba głosowac... a raczej nie wydole zeby do 16 lipca wejsc na 1 miejsce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka= aha rozumiem no ale powiedz co robisz w tej pracy masz kontakt z jakimis innymi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w barze pracuje... zazwyczaj jak ja ide na te 3 godzinki od otwarcia to malo kto jest, czasami nawet nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita> a co na rubinkowie źle Ci ? 😠 :D Dzisiaj zakupy robilam w Billi :P a powchwal sie jaką będziesz miała suknie ? :) krejzol> 🌼 :) ziobro> 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= wlasnie przyszli goscie do prezesa i do innego z rady nadzorczej i jak sie zaczna te kawki i herbatki to masakra a wracajac do tematu to bede mieszkala na rubinkowie dalej tylko kilka blokow dalej haha ale szczerze mowiac to mam juz dosyc tych wscibskich bab plotkar jest taka jedna ktora ma 3 dzieci najmlodsza ma 12 lat i potrafi zejsc z nia do piaskownicy i meczyc te biedne mlode mamy albo jak nikogo nie ma to sie gapic w okna niecierpie jej ona chyba nie ma co w domu robic a ma 3 dzieci a sukienke bede miala ecriu taki niby gorset bez ramiaczek a na tym gorsecie w jednym miejscu jest taka koronka w kolorze starego zlota a dol jest z szyfonu ale kolo wyjmuje bo mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= ja tez czasami robie zakupy w billi chociaz rzadko bo wiesz jak mieszkam z rodzicami to nie robie wielkich zakupow ale teraz czesciej bede tam robila bo wlasnie niedaleko sie przeprowadzam a chcialam sie ciebie zapytac a julka ma 3,5 roku nie chcialas dac jej do przedszkola nie chcesz isc do pracy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilija= a powiedz skad jestes i co robisz wiem tylko ze masz 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > taak ,te \"wspaniale\" sasiadki ,wiem cos o tym 😠 Mniej więcej wyobraziłam sobie jak będzie wyglądała Twoja suknie ,ładna :) jak masz jakiś link to wrzuć to obejrzymy ,a jak nie to zdjęcie na @ ze ślubu obowiązkowo ;) No ja to bardzo blisko mam do billi :) A jeśli chodzi o Julkę ,ona już w zeszłym roku miala iść do przedszkola ,ale niestety problemy ze zdrowiem i dlatego nie poszła ,bo nie wiedziałam jeszcze jak to wszystko się potoczy . Od września ,a w zasadzie to już w sierpniu idzie .Tylko ,że ona nie chce isc ,każda rozmowa o przedszkolu kończy sie płaczem :( bedzie ciężko :( a ja wtedy zacznę już szukać pracy ,tylko czy ją znajdę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Vilija > 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka=a do jakiego chcesz dac przedszkola moja siostra w ty roku tez daje synka do alfika, a prace ciezko znalezdz wiem sama po sobie wczesniej pracowalam do marca a pozniej byla likwidacja stanowiska i szukalam pracy do czerwca bylam na kilku rozmowach ale nic w koncu sie wkuzylam i poszlam na staz do lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilija= ja tez bylam spozniona o tydzien i wszystko czytalam ladnie czasu mi na to zeszlo ale przynajmniej sie dowiedzilam ze 2 dziewczyny sa z torunia tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już nas coraz mniej :( właśnie, napiszcie kiedy macie urodziny,jak chcecie to tez imieniny ,żebyśmy wiedzialy kiedy na szampana i tort wpaść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= no niezle co kilka blokow az sie nie chce wierzyc moze to jakies przeznaczenie ciekawe czy sie znamy haha a kangurek to te przedszkole kolo 4 podstawowki tequillka= a jakie studia skonczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz jestem na stazu za niecale 500 zl dobre i to no dziewczynki ja za pol h ide do domku bede musial dzis glowe umyc bo wczoraj wieczorem mi sie nie chcialo powiedzialam ze rano umyje a rano zaspalam haha a z tymi wlosami to masakra nie lubie ich myc bo najpierw odzywki pozniej taka odzywka zeby wlosy nie zolknely a pozniej jedwab pozniej suszyc i czasami jeszce prostowac masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita> ja też jestem ciekawa czy się znamy :) to przedszkole jest koło szkoły nr. 8 . Ja dzisiaj rano wyprostowałam sobie włosy ,poszłam do sklepu i zaczął deszcz padać :O chyba nie muszę mówić jak wyglądam teraz :D Idę do Małej ,bo marudzi .Nie chce jej sie spać ,a wczoraj poszła dopiero o 24 ,bo jej sie na rozmowy nocne zebrało :O :D Miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×