Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Powiedzcie mi ktory link mam wklejac z imageshack ?? Cos mi sie na wspomnienia wzielo z mlodych lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia --> wow. Tyle j ezykó znasz, uhuhu! zazdroszczę!:) ale juz dobrze wszytsko z Twoim prtnerem?? tequilka--> nie mam zadnych zwierzaków. Nie lubie. Bleee....kiedyś miałam rybki, ale zdechły :P a ja lubię słuchać housa, pop ostatnio hh zaczełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka22, rozbawilas mnie tym twoim sniadankiem, hahaha, grunt to umiec sobie sprawiac przyemnosc! Ja moze paczka nie jadlam, bo tu czegos takiego nie ma (buuu ) a juz nie wspomne o takich cudach jak pierniki czy Prince polo, matko, gdzie ja wyladowalam, zeby nie moc paczka znalesc, chyba spakuje walichy i wracam ;-) Co do brzuszkow o sie motywuje od... 5 lat? ;-))) Wiec widzisz jaka ze mnie twardzielka ;-) La Bouche? O kurcze, kiedy to bylo? Dawaj stronke do sciagania, ja e-mula mam caly czas na obrotach ;-) Wiesz, ja tez mam zwierzaki, nawet dwa : pies (shar pei) i moj narzeczony, tylko ten pierwszy lagodniejszy ;-)) No i oboje chrapia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Krejzolku, z tymi jezykami to jest tak, ze jak sie juz jeden zna dobrze, to potem jakos samo wlazi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sie doczekać nie moge następnych wakacji!!!!:)))) Francja :):)\"\"):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwale sie wam co kiedys zrobilam. W liceum jeszcze pisałam bardzo duzo listow, wiec jak tylko widzialam listonosza to od razu biegła do niego. kiedys z tego podniecenia walnełam w sciane:-) Troche mi tylko spuchnął palec w rece. ciotka nie majac zadnego patyczka itp usztywnila mi je wykałaczkami- takie male drewniane co sa. i wszytsko owineła mi bandazem dosc mocno. I tak poszlam do szkoly bo mialam poprawiac zagrozenie z matmy, a tego nauczyciela sie bałam panicznie. I juz na matmie cos czuje ze te wykalaczki mi sie wbijaja w palec, bolało jak cholera, a bałam sie wyjsc z klasy ze wzgledu na tego nauczyciela. Pozniej sie okazało ze palec poprotsu sam mi sie zgiął... I zaczeło sie... 3 operacje i 2 lata rehabilitacji , pekniete sciegno, rozwalony staw pip i jakis prostownik.... Do tej pory pamietam jak jakas walniety lekarz mi wyciągał druty z palca, bez zadnego znieczulenia,bez niczego. Tak sie darlam ze pielegniarka mi rekami buzie zakrywała:-) I co.... dalej palucha mam krzywego i nim ruszac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka --> ciekawe przygody masz:D wspolczuje. to ja jak bylam mala, bylam w przedszkolu (siostra moja mi opowiadala) i nauczycielka pokazuje nam owoce. byly to gruszki sliwki i brzoskwinie. no i nauczycielka wymieszla a te owoce ustawila je w koljenosci sliwki, gruszki, i brzoskwinie. no i pyta: dzieci co mamy w srodku? ja sie zglaszam, i mowie \"pestyczki\" :):):) chodzilo oczyiwscie o gruszki, bo one byly w srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka --> mnie tez sie podoba :) rozmiar 39 :P jak twoj mezuś? sa poprawy??? chetnie przyszlabym Ci pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia la bouche to scigłam nie wiem skad, a ta stronka to http://www.emulek.com.pl/index.php ja dzisiaj sobie nie zaluje z jedzeniem :-) Chociaz moze jakbym mniej zjadła to bym sie szybciej opila wieczorkiem,,, bo tak jak jestem pojedzona to musze litry w siebie wlac... Wieczorem znowu sie nasłcuahm od mezulka,... Zawsze pije kamikadze, jak mi na dyskotece leja to do 12 malych kieliszkow i za jednym razem to wypijam, a potem slysze ze sie ludzie na mnie patrza ze pomysla ze alkoholiczka jestem itp:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol dobre :-) Z mezem poprawa? co ty... wiecie co ja mu ostatnio powiedzialam....:-) Myslałam ze padne jak zareagowal. W ogole jakos najchetniej bym z nim nie spała i mowie mu ze jak jest za duzo seksu to moga mu naczynka popekac i moze zostac impotenetm, tak sie przestraszyl ze teraz mnie nawet nie rusza :-) ja kiedys jak pojechal do znajomych na slask to jakis debil nie chcial mnie z domu wypuscic, zaczelismy sie szarpac i wkoncu go skopalam, na drugi dzien pojechalam na szpital i mi wsadzili noge do gipsu prawa, i na dodatek wrcalam do domu samochodem 160 km, Myslalam ze nie dojade, a w domu rodzicom powiedzialam ze szlam po krawezniku i jakos mi noga sie skrecila:-) Do tej pory mnie boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol ja juz sie uspokilam:-( ale chcialabym wrocic do tych czasow co jezdzilam na slask. Ciągle jakies koncerty i w ogole... Na koncercie paktofoniki w spodku nie mialm jak przejsc i zeskoczylam z brierek-blizej do wyjscia bylo. Myslałam ze tam jest nizej, jak glebłam to juz nie wstalam, na dworzec pkp mnie niesli, i znowu do gipsu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka --> ale Ty masz życie...jak w Madrycie! :D Współczuję Ci...ostra babka z Ciebie :D ale się uśmiałam, przepraszam :) To ja to jestem palaczem. Podpaliłam komórkę właśnemu wujowi, i On do tej pory o tym nie wie!!!!:D:D ale komórkę taką z desek i w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia moj ast tez chrapie, ale on ma takie okresy dziwne, raz chrapie, pozniej m-c przerwy i znowu chrapie, tak w kolko.. my tu gadu gadu a krejzol nie chce za mnie posprzatac wiec zmykam, ale jak zrobie sobie przerwe na fajeczke to tu wejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol cos mi przypomnialas, kiedys w garazu z takim sasiadem robilismy taka mieszanke z saletry i wegla drzewnego. zrobilismy tego chyba z 10 kg, i zeby sprawdzic czy dobre proporcje sa wziela troche do malego pudelka i podpalilam (w garazu) i jakims cudem jakas iskierka przeskoczyla do tego duzego wiadra i zaczelo sie palic, a z tego straszne dymy ida. ojciec myslał ze sie dom pali i straz pozarna wezwał... Ci wpadli do garazu, a ja z tym sasiadem cali czarni od tego dymu... Od tamtej pory wiem ze dzieci sie zapałkami nie powinny bawic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka --> idź już sprzątać!!!!:D:D bo ja pęknę ze śmiechu przez Ciebie!!!!:D:D :) wracaj w przerwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie juz sprzatac,,, ale musze cos robic bo jak siedze przy kompie to pale jednego za drugim :-) Ide polezec w wannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka --> ja mam ochote na coś strasznie słodkiego... Zaraz będę miała chatę wolną...Za 2h. Wybiorę się do sklepu ale nie wiem co kupić słodkiego... A co do palenia papierosów, ja też palę :P ale rzadko...i nie nałogowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nałogowo-paczka na dzien mi nie wystarcza... Ja tez bym zjadła cos słodkiego... Zajebiscie słodkie sa takie batoniki dave z karmelem i zajebiscie dobre. Ale ja bym zjadła... hmm..... cos dobrego. Krejzol uzywasz moze gumy do wlosow? zelu nie bylo to kupilam ta gume,,, kiedys zachcialo mi sie grzywki i odrosnac mi nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no,,, cos za mna chodzi slodkiego i nie wiem co. Zjadłabym nalesniki z czekolada, z bita smietana i posypana czekolada :-) o taaakkk, własnie to ! Kto mi zrobi ? Ja mam w domu tylko jajka to moge pozyczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie palisz? ja L&My niebieskie ale czasami też linki. ja mam ochotę na chipsy...jakieś , no i na jakiegoś słodkiego wafelka, takiego bardzo:) o i też mam ochote na bake roolsy i na lody jakieś :) ale rpzeciez ja sie odchudzam! nie mogę:o ale i tak coś kupię :P Uzywam. Kiedys kupowałam gumę z joanny albo z loreala. Fajna jest, bardzo lubię wolę niż żel. Ja teraz na twarz połozylam sobie pastę do zębów. na krostki , podobno dobry efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robisz naleśniki z czekoladą? akurat mam w lodóce pare naleśnikóww!!!!:) roztapiasz tą czekoladę?:) ja mam ochotę na wiem na co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) na gorfa. !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol ja tylko l&m lighty, jak nie ma to marlboro lighty. Ja z krostkami nie mam problemu, nie wiem czy w moim zyciu mialam wiecej niz 10 syfkow na twarzy... To podobno zalezy od tego co czlowiek je, moj mezulek jak byl u dermatologa bo jemu strasznie syfy wychodza to kazał mu nie jesc duzo miesa . ja tylko jak wypije mleko, jakis jogurt itp to cale rece i nogi mam wysypane jakas kaszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada zalezy jaka jak nutella to sie sama na cieplym nalesniku roztopi, ze zwyklej czekolady nie robilam, ale musisz ja rozpuscic bo taka kostka si e szybko nie rozpusci, albo zetrzyj na tarce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam raczej ładna cere. ale teraz przed okresem pewnie już wyskakują krosteczki :( ja mleka nie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×