Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

i szkoda ze to nie jakies zakupy takie tylko dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz ne pamietam kiedy polska tv i polskie gazety ogladalam:( musze sobie cos kupic--- napewno gdzies tu jest to mozliwe!!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillko a ta dyskoteka to jutro??? jesli tak to czekam na streszczenie w niedziele. postaram sie na jakis czas wyrwac kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie czy prowadze monolog:)?? ale rozumiem bo ja za niecale dwie godziny tez spadam i ktos inny bedzie prowadzil monolog:):) n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol ---> jest, jak zwykle, kilka śmiesznostek i dyrdymałek, plus jakaś dziwna moda (ta jesień zapowiada się tragicznie, najbardziej rozwala mnie połączenie żółtego z czarnym i skórzane sukienki :P ). I jest jeszcze okropnie tendencyjny artykuł o tym, jak to jest w związku (siedem etapów itp.) Ita ---> fakt, że w Joyu jest więcej oglądania niż czytania ;) Ale i tak wolę Joya od Cosmo, które lansuje się na czasopismo wyzwolonych kobiet, a co drugi artykuł jest pod tytułem \"Jak zadowolić facetów\" :P Ziobro ---> ja miałam kompleks małego biustu, po czym się roztyłam i biust mi się powiększył do pokaźnych rozmiarów, i jak na zawołanie pojawiła się moda na deski do prasowania :P Także nie ma czego zazdrościć posiadaczkom 75D, wyobraź sobie, jak będą wyglądać po pięćdziesiątce :P Ty za to będziesz wtedy wysportowaną panią w średnim wieku, powiedzmy w stylu Sharon Stone :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enter__
ale tu was duzio ;) 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita --> film jest świetny ale dla tych co czytali książkę. Ja czytałam książkę, i płakałam na niej, w niektórych momentach, np. wtedy jak Jakub odkrył że Natalia jest niewidoma...no i na innych jeszcze momentach. Emica --> właśnie słychałam że tej jesieni ma przewarzać skóra, lub kontrastujące ze sobą kolory. Ja ostatnio zaczęłam się ubiarać jak to powiedziała moja koleżanka \"odważnie\". Rażące kolory, mieszanka pomarańczu z zielenią, żółcią. ja też lubię Joy\'a. Ci miesiąc kupuje :) OFF --> zastalam Cię jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio tez zaczelam sie ubierac troche bardziej luzacko, ze tak to okresle, i jest mi z tym zaje......ie:) od razu czlowiek piekniejszy sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i trzymaj tak dalej byle bardziej dziwacznie od innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze za 10 minut:):):):):):):):) zycze milego weekendu i udanych imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 nam wybije gdybym nie byla przy tym to : sto lat sto lat.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zawsze wyróżniałam... pamiętam moje okropne zestawy z liceum: czerwone rajstopy, na to kabaretki, bardzo krótkie spódniczki w kratkę, trampki i jakieś straszne getry na rękę :O Teraz to się chyba nazywa Emo :P Obecnie staram się ubierać jak najbardziej kobieco... szpilki rządzą :D Co do \"Samotności w sieci\"... nie chcę wyjść na znieczuliczkę, ale mnie osobiście to nie przekonuje... Za dużo w tej książce zbiegów okoliczności i jechania na uczuciach ludzkich. Wszystko jest czarne albo białe, historia straszna, życie okrutne, a kobieta przepiękna. Wydaje mi się, że autor nie ma poczucia humoru. Słyszałam, jak ktoś nazywa autora \"literackim Rubikiem\" i to jest właśnie to, co ja myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki jestem:) o co Ziobro chcialas pytac? jade w niedziele do nadarzyna na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma = :) byłam tam niedawno :) w nadazynie. moja siostra wyszla obładowana siatami...Tyle kostiumów kupiła do pracy, ho ho :) przypominj mi skąd jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oma--->:)jak się robi kreski eyelinerem, jakie grube i jakie długie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro - przeciez to zlezy od Ciebie. chcesz miec dlugie to wychodzisz troszke za kącik oczu, a jak grube to drugą stroną pedzelka malujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol--->gratuluję🌻 rozpoczęłaś setną stronę! A ja pytam o długość w drugą stronę:) na powiece. Pytam, bo pojęcia nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie... a to chyba od Ciebie zalezy... Ja zawsze robi e sobię tylko do połowy oka, bo do końca to nie mam pojęcia jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mieszkac w kraku z mezusiem:) bo tam tez studiuje:) zioberko ja robie albo jak krejzol od polowu albo przy wewnetrznym kaciku ciensze i coraz grubsze kierujac sie na zewnatrz,ja uzywam kredki a jezeli chodzi o dlugosc to zalezy od ksztaltu kreski.ja wychodze tak 2 milimetry za powieke ale musisz poeksperymentowac i sama zobacz w jakich sie cczujesz najlepiej i jak dobrze wygladasz ale za dlugiej nie rob zebys sie nie przerysowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz na tvnie bede ogladala reich,ja jade na zakupy jesienne bo we werzesniu egzaminy i do slubu szykowanie a tak to juz bede miala zapas,nie wiem jakie buty sobie sprawic mysle o marszczonych kozakach ciemnych jakis zielonych czy fioletowych albo bordowych zeby mi pasowaly w miare do wszystkiego chociaz ja i tak lacze tak ze moze sie nie wszystkim podobac:P oczywiscie tym co sie nie znaja,hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma ----> ja tez się przeżuciłam na kredkę. Eyeliner jakoś rzadko. Wiesz? zawsze jak go używam, to mam wrażenie że rzęsy stają się cienkie i rzadkie. A jak pomaluje kredką to wyglądają ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma --> to my mamy podobny styl, tak jak mówiłaś ;) JA kupiłam fajne bluzeczki w nadarzynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy:) a teraz ogladalam buty na allegro i nie wiem co myslec o botkach takich na kokardke zamszowych wiazanych z tylu,albo takie tez bylu do polowy lydki albo dluzsze kozaczki oplatane jakby paskami w takim samym kolorze,no zobacze pewnie tez zasile szafe bo bylam w zeszlym roku to mi sie duzo rzeczy podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×