Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

miłam taka zalamke na studiach i musialam wybrac w pewnym momencie i sie zastanowic co daje mi szczescie, zdecydowałam się na rodzinę dobrze zrobiłam, bo jestem szczęśliwa tylko że teraz tak ciężko o jakąś pracę i edukację ale inaczej sobie tego nie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ita jarze o co ci chodzi:) te maszyny robia takie plastikowe tacki pod jedzenie,np. do tesco. jest mnostwo rodzaji i kolorow i coraz wiecej maszyn dokupuja i coraz wiecej form robia wiec praca praca i praca:(ale ogolnie to straszne nudy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad morzem naprawiają rozdzielnicę w Kołobrzegu chyba przestałam pytać po 20 wyjeździe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu i dobrze zrobilas ja tez wybralam rodzine jak narazie to meza ale na dzieci kiedys przyjdzie czas:) tyle ze edukacja jakies papiery lepsze to przydalyby sie ale bez tego tez da sie zyc jesli czlowiek nie boi sie pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka23- sluchaj a co studiowalas a nie moglas wyjsc najpierw za maz skonczyc studia a dopiero pozniej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie koncze sniadanko buleczki z serkiem topionym ze szczypiorkiem mniam mniam ciekawe czy tequillka bedzie zawsze ona z rana byla?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA WLASNIE SKONCZYLAM MOJ JOGURT I BOUNTY:) A TYLEK CORAZ TO SZERSZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEZ OSTATNIE DWA DNI TO TYLKO SLODKIE WPIEPSZAM A TAK NAPRAWDE ZA SLODKIM NIE PRZEPADAM ( NIE LICZAC PLACKOW) CHYBA MAM NIEDOBOR CUKRU W ORGANIZMIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFF= JA W SUMIE TEZ BYM SOBIE ZJADLA COS SLODKIEGO PO TYM SNIADANKU A KIEDY TY OFF PLANUJESZ DZIECI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLANUJEMY ZA ROK SIE POSTARAC WIEC DZIDZIA POWINNA PRZYJSC NA SWIAT W 2009, ALE CO Z TYCH PLANOW WYJDZIE>>>!!!????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ NIE MOGE PATRZEC NA SLODKIE A ORGANIZM SIE JESZCZE DOMAGA:( CHYBA ZWROCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale na chwilke,,, ale w przerwach na papieroska bede do was wpadac. Wczoraj zrobilam ogorki i pomidory, a dzisiaj 20 kg burakow na mnie czeka!! ehh.. wczoraj jeden sloik z przecierem pomidorowym tak mi wybuchnął na cała kuchnie...:-/ pol godziny musialam zmywac te pomidory z plytek, mebli i podłogi. Tragedia... Oby tylko jakies buraki mi nie wybuchneły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHA TEQUILLKA UWAZAJ I KRZYWDY SOBIE NIE ZROB CO TAM U CIEBIE CO WCZORaJ PORABIALAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten bol ja ostatnio zrzucilam niechcaca garnek z zupa i rozchlapalo sie to po calej kuchni:( prawie sie poplakalam bo spieszylo sie nam a ja musialam sciere i sprzatac:( jak sie czlowiek spieszy do diabel ma zawsze udzialy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj od rana bawilam sie z ogorkami :-) Konserwowe, w musztradzie, sałatka szwedzka, przecier pomidorowy- w sumie zrobilam 70 słoikow... Cały dzien z tym sie bawiłam, a wieczorem o 22 poszlam do roboty do 24. Dzisiaj sobie wstalam, pojechalam do biura rachunkowego, wrocilam i sie za buraki biore... Mialam isc do doktorka ale sie wybrac nie moge jakos i z moim psem do weterynarza musze isc i to szybko. dzisiaj sie nie wyrobie bo o 14 ide do roboty.... mam mega dylemat z psem i chyba dopuszcze do niej psa... bo innego wyjscia nie ma!!! Cholercia, a amstaffy maja duze mioty, ok 12 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie psinka wyzyje:) a pozniej ogloszenie i zawsze sie ktos znajdzie kto zechce malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze na amstaffy sie duzo chetnych znajdzie. mam do wyboru albo dopuscic psa do niej, albo wysterylizowac, to drugie odpada... wiec musze psa dopuscic do niej, w niedziele poznałam chłopaczka co ma amstaffa i jak tylko puma dostanie cieczke mam do niego jechac do nowego targu. problem w tym ze ja nie mam gdzie tych psaikow trzymac w razie czego. W mieszkaniu mam 3 pokoje, jeden normalny, a dwa b.duze sa polaczone ze soba i nie maja drzwi... wiec ja bede musiala sie przeniessc to tego jednego pokoju... Na dodatek mieszkam na 2 pietrze :-( ale cos wymysle... Ja musze isc z tymi palcami do dokotrka i do okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A GDZIE JEST KREJZOL CZYZBY TOPIC UPADAL DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×