Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

na te studia juz nie wrócę jak już to zaocznię będę studiować a architektury zaocznie nie ma, może jak dziekan się zmieni to coś się ruszy BIGOS: 0,5 kg kapusty 0,5 kg kapusty kiszonej przyprawy 1 kg mięska (kiełbaska, schab, szynka) 1 słoik powideł śliwkowych grzyby pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a mowilas ze maz teraz w kolobrzegu a nie moglabys z nim co jakis czas jechac w ta delegacje z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro ja tez planuje kiedys wiecej niz jedno dziecko (jednemu na swiecie to zle):) mysle o 3. 2 dziewczynkach i chlopczyku :) moze marzenia sie spelnia:)!!! zawsze to weselej w domu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się tego że za rok w tym samym czasie we wrześniu, ja pójdę do pracy i na studia, a dzieci do przedszkola, męża nadal nie będzie i kupi mi jeszcze samochód a to już będzie za dużo na moją głowę jak dla mnie to rozwód gwarantowany :) wszystko się posypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu fajnie ze napisalas mi ten przepis:) tylko ciekawi mnie skad tam powidlo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= ja tez bym chciala dwojke dzieci miec pierwsze to tak za 3,4 lata a pozniej chcialabym drugie jak to pierwsz pojdzie do zerowki tak po 6 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to żadna przyjemność, bo on pracuje tam do 20 idą na obiad i spać to co ja mam nad możem z dziećmi robić sama, do tego podróż i pakowanie, odechciewa się wszystkiego wydam pieniądze, nie odpocznę, przyjemność żadna ale dzieki za radę, zawsze mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka = czemu mowisz ze rozwod gwarantowany przeciez auto to wygoda a do pracy ja bym wolala isc bo chyba tyle lat w domu to mozna zwariowac wiem to po mojej sisotrze ma synka 4 latka i siedzi w domu ziobro= a ty wolalabys siedziec w domu z dziecmi czy dac mala do przedszkola i isc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem szczęśliwa :) wszyscy pytają o te powidła, nie wiem dlaczego ale u mnie się tak robi, dodają troszkę słodyczy i innej kwaśności dodają słodyczy, ale bigos nie jest wcale słodki! to tak jak schab ze śliwką lub indyk z żurawiną tyle że w bigosie nie czyć tej słodyczy wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to ja za 4 lata bede miala 27 lat a za 6 od 27 to na karku 33 ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka = no to jak jestes szczesliwa to o co chodzi? co ty z tym rozwodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się naoglądałam babć i opiekunek w piaskownicy, że mi szkoda dzieci tak zostawić przedszkole owszem, ta starsza by chciała ale w tym roku się nie dostała i pomyślałam sobie że może nawet dobrze chyba zostanę opiekunką w przedszkolu moich dzieci :) żal mi je zostawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nad wszystkim panuję tylko boję się co będzie jak pójdę do pracy a z tym samochodem: jak będę miała samochód to ja odbieram dzieci, a przedszkole jest do 16.30, jak mam zdążyć do przedszkola po pracy? gdzie takiej pracy szukać najbardziej bym chciała pracować w domu, ale żadko kiedy się trafia taka praca, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka= no jak sie dobrze czujesz w tej roli to sie nie rozstawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Ankę rozumiem chociaż mam jedno dziecko. Kiedy Maciek wyjechał ja przez pół roku byłam sama z Mają i pracowałam w tym czasie. Trzeba wstać bardzo wcześnie, wyszokować siebie do pracy, wyszykować dziecko, nakarmić je, zaprowadzić je tam gdzie ma spędzić dzień. Biegiem potem do pracy. W pracy zajob. Po pracy po dziecko, potem z dzieckiem po zakupy, siaty ciężkie jak cholera, bo wszystko dla dzieci pakowane jest w szklane słoiki (zupki, deserki, soczki). Potem jakieś pranie, prasowanie, sprzątanie. Oczywiście z dzieckim na rękach wszystko. I tak do wieczora non stop z pociechą czasem wcale niepocieszną. Do wieczora. Potem dziecko idzie spać. Ty też zasypiasz przy jakimś serialu. I rano jeszcze wcześniej wstajesz żeby się wykąpąć, bo wczoraj nie zdążyłaś. I tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja np pracuje od 7-15 musisz czegos takiego szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak to wyglada ale coz dziecko to poswiecenie jakie zycie by mialo sens bez dzieci????? ziobro= to wolalabys byc w domu z dzieckiem od rana do wieczora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam porównianie i nie wiem co bym chciała. Niech życie za mnie zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspominałam może o depresji poporodowej? Jeszcze z tym walczyłam:( Sama... No i sobie nie poradziłam, bo mi nikt nie wierzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio ogladalam film o kobiecie co miala depresje poporodowa:(:( i mam nadzieje ze mnie to nie czeka:(!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio ogladalam film o kobiecie co miala depresje poporodowa:(:( i mam nadzieje ze mnie to nie czeka:(!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wyszlas z tego:(???????? ta kobieta w filmie az za bardzo kochala dziecko tylko ze na koncu filmu zakopala je zywcem bo myslala ze to lalka:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja coiocia urodzila tak bardzo oczekiwane blizniaczki : jedna byla juz martwa a druga umarla kilka godzin po porodzie -- bez psychologa sie nie obylo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×