Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

ZIOBRO PRZECIEZ JUZ 11:30:) ALE MASZ DOBRZE A JA JUZ 4 GODZINE W ROBOCIE GNIJE:( ALE POCIESZENIE TAKIE ZE JESZCZE 4 I DO DOMCIU. DZIS TEZ BEDE LENIUCHOWAC:) A CO MI TAM!!! ZAWSZE GOTUJE COS SPRZATAM ITP. ALE TEN TYDZIEN ODPUSZCZAM TYM BARDZIEJ ZE MOJ I SIOSTRA MAJA NA POPOLUDNIU WIEC MOGA SOBIE SAMI UGOTOWAC:) WCZORAJ JAK WROCILAM TO CZEKAL JUZ NA MNIE OBIAD:) JAK KTOS ZROBI TO ZAWSZE BARDZIEJ SMAKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JA TEZ WOLE JAK KTOS MI UGOTUJE BO TAK TO MI SIE NIE CHCE JESC JAK SAMA SOBIE ROBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIEKAWE CO DZIS WYMYSLA:):) PEWNIE FRYTKI Z KOTLETEM-- BO TO TYLKO DO PIEKARNIKA WYSTARCZY WLOZYC I JUZ:) ALE JUTRO JA COS UGOTUJE PEWNIE COS Z DUZA ILOSCIA WARZYW JAK ZWYKLE ,ALE NARAZIE NIE MAM POMYSLU:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO WPADNIJ CZESTO TAKA ROBIE Z MNOSTWEM ROZNYCH WARZYW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIALBABYM kiedys zrobic bigos ale nie bardzo wiem jak . pewnie bym upichcila ale cos by bylo nie tak czegos bym dala za duzo albo za malo. jeszcze bigosu nigdy nie robilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze pogrzeb w nim i napisz mi skladniki:):) kurcze a ja mam takiego smaka na ten bigos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYSLALAM SMS DO ZABCI CIEKAWE CZY SIE ODEZWIE A ZIOBRO DALEJ SPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstawajcie dziewczyny:)!!!! juz 12:30 mprawie a wy gnijecie w lozkach:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka Was całuje ❤️ Nie da rady dzisiaj wejść, ale pamięta o Was. I Wy pamiętajcie, bo mało jest Aniołów wśród nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to mi o czy sie kleja chyba ide po zapalki:)!!!przed chwila jedna z pracujacych tu dziewczyn (irlandka) dowiedziala sie ze zginal jej maz:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off= to tragedia a ile ona ma lat i co sie stalo jej mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo mogę, bo Maciej wyjechał w sprawie pracy a Majka smęci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie wiadoma mial 34 lata i maja syna i corke:( pracowal gdzies na farmie a o wypadek to tam juz duzo nie trzeba:(!!! wiec mozna sie domyslic-- pewnie go cos przygniotlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiowałam architekturę wyszłam za mąż, ale to mi nie starczyło miałam ciężką sytuację w domu, ale nie materialną tylko psychiczną, chciałam mieć jak najszybciej kogoś kto by mnie kochał na studiach było coraz gorzej, aż straciłam motywacje urodziłam dziecko i studiowałam moje priorytety przewartościowały się jak urodziłam drugie dziecko, to właściwie nie miałam już możliwości chodzić na same egzaminy, urodziłam akurat na początku sesji, a w domu nikt nie mógł mnie wtedy zastąpić, zdecydowałam się przerwać studia bo nie wiedziałam w tym już najmniejszego sensu chodź były moją pasją, wykładowcy i sam tryb studiów potrafią skutecznie zniechęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze taki mlody facet szok ziobro- i co bawisz sie z mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka23 to na ktorym roku bylas jak przerwalas studia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro a jak tam maz wytrzymuje w obecnej pracy???? bo mnie to juz szlak jasny trafia ,ze sie tak brzydko wyraze!!! polacy to bezmozgowcy!!!!tylko utrudnicpotrafia:(dobrze ze nie musze jak narazie z zadnym pracowac i nie potrzebuje nic od nich!!! Dobrze ze irlandczycy tez tu sa wiec jest na kim polegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka--->można dać sobie radę z dwójką małych dzieci? To ostatni dzwonek, żebym zdecydowała się na drugie dziecko... Ita--->tak, zagadujemy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off--->Maciek ma kolejny pomysł, ale ja już nie zapeszam... Męczy się w tej pracy fizycznie i psychicznie. Szkoda mi go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu na studia moze kiedys wrocic!! dzieci i rodzina teraz najwazniejsze!! odchowasz dzieci to i praca i czas na studia sie znajdzie:):) glowa do gory . a z rodzina to sie najlepiej na zdjeciu wychodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak mieszkam na 4 pietrze męża ciągle nie ma dzieci małe ciągle się zaczepiają mała często chce na ręce obowiązkowo 2 razy dziennie piaskownica daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazam sobie jak mu ciezko!! a on pracuje caly czas z polakami??????? bo jesli tak to wiem co to znaczy ( meczarnie) tez tak na poczatku pracowalam i ledwo wytrzymalam. litwini tez sa okropni!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu czasami rozwiazanie samo wychodzi po pewnym czasie:):) glowa do gory i przeciez sama pisalas ze to sama wybralas rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off--->on akurat narzeka na anglików, którzy nie lubią Polaków:( Anka--->bardzo się boję...ja nigdy nie marzyłam o wielkiej gromadce, ale myślę sobie że drugie dziecko powinno się pojawić. Przecież to korzyść dla Mai i dla nas na stare lata. Cóż z tego, że tak myślę skoro się panicznie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×