Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

off tak narzeczony:) za miesiac maz:) moze inne to sa pieknosci ale mi to brakuje jeszcze conajmniej wizyte w programie chce byc piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off > ja Ci wysłałam ,nie doszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje zabka mam i tequillki tez i omy teraz juz rowniez:) teraz ja musze nadrobic zaleglosci ale to dopiero wieczorem:( krejzol czekam :) daj swoj mail to wysle tobie tez:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi sie nic nie chce.... katastrofa... a tu dzisiaj do roboty ide na cały dzien i juz mysle co by tu robic zeby jakos szybciutko zleciało... wczoraj sie pokłóciłam z ojcem,, tak mnie dokurwil ze sie nie odzywam do niego.... chyba sobie jakas gre włącze.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFF --> juz wyslalam swoje :) dziewczyny, jak myslicie??? moj A, ten co sie nie odzywa juz ponad dobę, widziałam jego opis. \"w życiu zawsze na najważniejsze sprawy brakuje czasu...:P\" a ja mam \"oczy zielone zycie szalone :))\" myslicie ze nawiazuje do mojego opisu jego opis? bo zawsze jak bylo dobrze ustawialismy dobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol sliczniutka ty jestes ❤️ :) dzis wysle wam wszystkim nasze zdjecie obiecuje :) jak ty zrobilas te zdjecia ze np. tylko korale zostaly w koloze:) zajefajne te zdjecia:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off --> dziekuje :) hm...wiesz, kolega mi przerabial , sama nie wiem jak to zrobil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo bedziemy mieli nowy aparat i bede wtedy robila duuuuuuuuuzo zdjec a te sa swietne co ty masz i tez takie chce przerobione:) mam taki program do przerabiania zdjec musze sie go troche poduczyc bo napewno takie cos tam jest:) ale kazal by mi ktos sleczec nad jakims programem:) w sumie to nie mam czasu na to a teraz jeszcze wciagnelam sie w serial i jest katastrofa: nic innego nie robie tylko jak znajde chwilke to przed ekran:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz OFF, ja rzadko przerabiam swoje zdjecia, no chyba ze jakies przyciemniane swiatla, a te zdjecia czarno-biale co tam byly, to mi kolega fotograf robil, nawet zaproponowal mi sesje do akt:| ale oczywiscie sie nie zgodzilam, daj spkoj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off jest taki program ze zdjecie masz czarno biale i masz kulke i mozesz ustawic mniejsza liu wieksza i tam masz kolor,ak moj wroci to sie go zapytam jaki to program i Ci linka wysle,bo jak zobaczylam te super zdjecia Krejzola to tez musialam sobie tak przerobic swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie... jest taki prgram photoshop to tam to mozesz wszytsko zrobic! osttanio siedzialam z kolezanka i np. mnie zmniejszala nogi, dorabiala wlosy, mowie wam, biust mi powiekszyly, mozna wszytsko zrobic! ten program jets extra! mozna celulit usunac, wszytsko.... Oma--> wyslij mi jakies swoje zdjecia, musze podlapac moze jakis nowy styl, drobiazg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie mam ten program photoshop:) musze nad nim posiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off-- jest swietny :) tylko trzeba posiedziec nad nim, ja nie instaluje go, bo to pochlaniacz czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam za duzo pochlaniaczy czasu i dlatego wiecznie niewyspana i zagoniona na maksa:( ale ja uwielbiam zdjecia wiec jeszcze jeden pochlaniacz ine zaszkodzi........... chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wieczorem wysle te zdjecis tak kolo 20 oki ??? dlaczemu ci smutno:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej :) smutno mi, bo osoba ktora byla bliska mojemu sercu, nie odzywa sie, nawet nie chce wyjasnic, pokazac ze zalezy, to jest cios.... szkoda. ale ile mozna plakac, 2 dni to spora przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja pamietam ze nad takim jednym to 4 miesiace dolowalam:( a ty 2 dni i juz :) tak trzymaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci OFF, ze 2 miesiace sie spotykamy, i po porstu sama nie wiedzialam kiedy mnie wzielo, ujelo mnie w nim te jego dobro, i zachowawanie, inteligencja. po jednym, co 2 lata bylam, i zerwalam, w ogole nie dolowalam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak to juz jest w zyciu ze czasami plata nam figle.......... nie lubie tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie jest niesprawiedliwe. ale zyje nadzieja ze odezwie sie do mnie:) ze jednak pokaze ze mu zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tobie az tak bardzo zalezy zeby sie tak starac:( bo wiesz ze tego kwaiatu to pol swiatu 🌼 zastanow sie!! jestes sliczna dziewczyna i nie potrzebujesz laski. mozeszz miec innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×