Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

no to oni sie nie skladali zal im po dwie dychy bylo sie zlozyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj. taką wioche zrobili ze szok!!!!!! aż smiac mi sie chce:) haha!!! wlasnie nalozylam na twarz paste do zebow podobno dobra na krostki jutro wejdx na moj link zobaczysz moje nowe fotki. a w ogole widzialas te z peronów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie moge je zobaczyc???? wlasnie wstawilam sobie takie pyszne parowki bo zglodnialam i chyba bierze mnie grypa bo zle sie czuje moj mnie zarazil a zreszta jak przyjechal popoludniu to sie z nim poklocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłałam Ci link, na maila. Pamietasz? masz jeszcze go? Ja jadłam golonkę dziś na kolację bo mama galaretkę robiła :) a ja mam dreszcze, zimno mi. W ogole to kark mnie boli, jeszcze trochę i bede chora Ita czemu Cie nie ma na kafe w godzinach pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no byam wczoraj ale pozniej nikt sie nie odzywal i sama ze soba nie gadalam haha a w soboty nie pracuje mnie rozbraja na dobre chorobsko fatalnie sie czuje a jak na zlosc od poniedzialku nowa praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzwonil przed chwila nie wiem czy przyjdzie do mojej sisotry czy nie malo mnie to obchodziii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawidlowo ituś :):) a ja zaczynam rok szkolny od poniedzialku, a tak starsznie mi sie nie chce!:O decydujacy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musisz sie uczyc bo od tego zalezy twoja przyszlosc!!!! ja ide spac bo fatalnie sie czuje papa slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) niezly ze mnie skowronek:)zycze wszystkim udanej i przijemnej niedzieli:) ita zebys sie ie rozlozyla:)krejzol gratulacje ze Ci przeszlo:)reszcie dziewzynek przesylam buziaki:) ja w tym tyg bede rzadko zagladac bo bede sie uczyc po 14 godz ale moze w przerwach jakos mi sie uda,13 mam ost egz:( juz od tyg budze sie z bolem brzucha ze stresu:(a dzis mialam biala noc:( przynajmniej Wy sobie odpocznijcie bo ja to nie predko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma -> moja siostra tez ma 13 egzamin. dzieki ;) ja tez bede rzadko zagladac, bo zaczyna mi sie rok szkolny, niestety. zaraz uciekam do kosciolka, a potem osttani dzien slodkiego lenistwa :( .... buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello pierwszy dzien w nowej pracy masakra jeszcze szefa nie ma nie wiem za co mam sie zabrac jestem ciemna masa powinnam jakis stary wniosek przeslac generatorem ale nie wiem co i jak ale probuje sie nie stresowac a co u was ?????? zabka co sie nie odzywasz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) weekend minal zbyt szybko no i cos niewyspana jestem.bo pozno sie polozylam:( Cala sobote przenosilismy sie i sprzatalismy generalnie to nowe mieszkanko( caly dzien) dzis musze dokupic kilka rzeczy m.in. jakies obroc serwetki no i kilka rzeczy do kuchni:) juz coraz przytulniej sie robi:) wczoraj to mialam znowu takiego lenia ze tylko objechalismy po zakupy zjadlam cos i poszlam spac popoludniu na 2 h . za ten czs moj kochaniutki posprzatal po obiecie i posprzatal jeszcze troche i popral wszystkie poduszki itp. no normalnie ja nie wiem co bym bez niego zrobila!!?? dzis moze kupimy internet:) jak nie dzis to napewno w tym tygodniu!!za tydzien bedziemy miec polska tv ,wiec nic tylko zyc i nie umierac(jak to sie mowi:) )bardzo ciche i spokojne miejsce tam gdzie mieszkanie mozna sie naprawde wyspac:) nareszcie!!!!( no i prywatnosci mamy teraz ile chcemy:):):) oj mam duzo pracy a tu sie mi nic nie chce mysle tylko o powrocie do domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita pomalutku!!!!!!!!!! dasz rade nie denerwuj sie przeciez to pierwszy dzien wiec skad masz niby tak wszystko od razu wiedziec, ktos ci pomoze :)!!!!!!!! nie denerwuj sie 🌼 tequillka jak tam kuzynek widze ze fascynacja wrocila:):) krejzol milego powrotu do szkoly i pozdrowionka dla reszty! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszyscy maja gdzies topic ja za 3,5 h do domku jestem przeziebiona i fatalnie sie czuje jest mi goraco a raz zimno boli mnie gardlo i glowa i ta praca ogolnie wzielam na luz co ma byc to bedzie off- tutaj nie ma nikogo kto sie na tym zna i moglby mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita to pomalutko dochodz o co w tym chodzi--uda ci sie na pewno:) widze ze jak szkola sie zaczela to coraz mniej nas na tym topiku:(:( ja to doslownie usypiam ziewam i iewam przez co czerwona jestem caly czas i oczy mam zalzawione:( katastrofa wygladam jakbym poplakiwala po katach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze 4,5 h i do domciu i tez musze wziasc jakies witaminki dzis bo mam katar i glowa mnie boli:( chyba mi przeziebienie wraca:( ratujmy sie witaminkami:) 🌼 moglby sie juz ten poniedzialek skonczyc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuu........... teraz bedzie ciezko o kogos na topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale tylko na chwilke, zaraz do roboty lece... bylam dzisiaj w biurze rachunkowym, nie wzielam wsyztskich papierow i musze jeszcze raz jechac... nie chce mi sie bo to jakies 15 km .. .. Fascynacja kuzynem mineła.... w sobote nie mialam ochoty nawet pic,,, zimno mi bylo jak cholera i lezalam w lozeczku i co 5 kolejke piłam jednego.., wczoraj bylam na grzybach z pieskiem troche nazbierałam, a reszte dnia sprzatalam bo jakas kobita chciala wynajac pokoje i musialam doprowadzic dom do porzadku, zwlaszcza ze ojciec bigos gotowal i wszedzie nasyfione bylo... no i ta kobitka pod koniec wrzesnia ma sie wprowadzic z narzeczonym, przyszła pani doktor... 7 m-cy na razie beda wynajmowa.. w sumie to fajnie, , , ale i dziwnie. ale i tak 3 pokoje puste stały. powiedzialam jej 300 zł za osobe na m-c i ciagle jej sie mało to wydawało... dobre i to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u siebie w mieszkaniu tez mam straszny syf po tej imprezie i w ogole... sasiadka znowu mi duzo ubran przywiozł. jedne takie spodnie zajebiste ale niestety nie weszłam w nie... a dzisiaj znowu ciotka po kuzynce dala mi chyba z 6 par spodni :-) za to mam co tydzien zamiatac i myc klatke schodowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka fajnie masz z tymi ciuchami:) ja to juz od niepamietnych czasow chodze w jednych dzinsach:( musze jeszcze sobie jakies kupis mysle ze jakies z levisa:) wole i tak w dresach chodzic:) a dawniej to ze szpilek nie wychodzilam a teraz dresy:) ale teraz zaczynam stawiac na wygode!:) chyba sie starzeje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio to mamy same wydatki niestety : nowe lokum , aparat ,wkrotce nowe autko :)ciesze sie z tego wszystkiego ale nic nie mozemy zaoszczedzic:( a na jakies ubraniowe zakupy to dopiero w natepnym roku sie wybierzemy przypuszczam:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja juz prawie mam koniec pracy prez pojechal do domu ogolnie to biore wszystko na luz nie bede sie stresowc dzis porobilam pare rzeczy zobaczymy co jutro bedzie boze jak sie ciesze ze przez ten tydz bede miala samochod bo wlasnie teraz leje deszcz a ja bym musiala wracac ponad godzine dwoma autobusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita to masz fajnie niestety u nas to moj mezulek jezdzi autem bo pracuje na zmiany:( a ja draluje codziennie po 15 minut na nogach w jedna strone na i z busa a w busie 25 minut jade:( dobrze ze co 3 tydzien nasze zmiany sie schodza i jezdzimy razem:) i widzisz masz racje z tym wrzuceniem na luz od razu ci pewnie lepiej:) znam to uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×