Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
ziobro > mogę Ci trochę podpowiedzieć ;) carrefour ,wiesz w jakiej dzielnicy jest ? ;) a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam, bo mam jeszcze dziecko i męża:) Mam nadzieję, że jutro mnie tu jeszcze wpuścicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Marisa > ja już mam trochę remontu za sobą ,teraz ciąg dalszy :O nie chce ,ten balagan ... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ziobro > może się znamy :) jutro pogadamy ,papa 🖐️ ja też się powoli zbieram ,bo rano trzeba wstać :O idę zapalić i przyjdę się pożegnać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łełe: nie,braciszek był jednak.Mówił,że super było.Szkoda,że nie można było aparatów wnosic :o żabka: dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziewczynki zmykam, jutro o 6 rano pobudka, odezwe sie w ciągu dnia jak Bóg da :D sweet dreams 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zapalilam ,ząbki umyłam i zmykam do łózka dobranoc dziewczynki 👄 śpijcie dobrze 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja zmykam - uciekłam w trakcie :) ale znowu nie udało mi się dokończyć zmywania :) kochanie me wróciło i taki tego skutek, że już w pidzamce :D 🖐️ do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ witamy w nowym niezorganizowanym dniu :D krejzol, o co chodzi z tym kłamstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się przywitam!! witam w ten piękny dzień :) u mnie pochmurno straszliwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc katka:) u mnie jak w kalejdoskopie, pogoda zmienia sie z minuty na minute... a ja juz marze o weekendzie, chcialabym sie w koncu wyspac!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×