Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

ja chyba coś czuję że będę najmłodszym pupilkiem waszym... więc ja powiem ostatnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > slucham teraz \"zawsze jest tak samo\" :) tylko coś mi przerywa ,słuchawki cóś szwankują :( czy znam ...hmmm...chyba nie 😭 kiedyś byl taki zespol nocna zmiana blusa i nawet kolo jednego gościa z zespolu mieszkalam ,a teraz to ja nie na czasie jestem :( w ogóle to ja ostatnio odcięlam się od wszystkich i wszystkiego :( a w jakiej miejscowości jesteś ? same nauczycielki tu mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ile macie lat? dobra ja powiem.... ale nie wystraszcie się... mam 17lat... za 22dni urodziny. 18ste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem nauczycielką, ale przed wyjazdem też w szkole pracowałam. Sekretarą byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmm ...ten tego no ...ja mam jeszcze 25 :D ale juz niedlugo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem najmłodsza:) pozniej Lirenka a pozniej Wy:P starsza kadrraa:P zarcik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > czego placzesz ,fajny wiek :) katka > ja nie ,ale ticzerka i Ty jestescie nauczycielkami i dlatego tak napisalam :) ja to nieuk jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka= nie robie:( tylko rodzina. Znajomi powyjezdzali na wakacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
starsza kadra 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wcześniej pisałam, że mam 26 :) więc wygląda na to, że też psuję średnią żabka----> jednak płyn mi przysłonił pole widzenia, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro Ja Krejzol Jako najmłodsza, załozycielka tego topicu każe Ci przeczytać mój pierwszy post, zachecajacy do wpisania sie. 4 akapit ! poza tym ja mam siostre w twoim wieku, wiec nie ma sie czym krepowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza kadra nauczycielska :D kurcze, 18 lat, co ja wtedy robiłam?? i don\'t remember :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effcia🌻 witaj :) masz 16lat?:) żabciu Kochanie Ty moje:) to był joke! joke! joke( żart ) po ang:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×