Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

łełe = ja miałam od 1 lipca mialam sie odchudzac;) i co? i co? i NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ticzerka = ja obstawialm od 1 do 3 albo nauczycielka jezyka angielskiego :) a jednak cos mie podkusilo to pierwsze. MOja intuicja jest ostatnio do duuuuuuuuuuuuu.py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka------>może mnie nauczysz?, albo polecisz jak nauczyć się samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale sie rozpisalyscie ja pale roznie ,ale najczesciej to L&M lajty:P i westy ice od czasu do czasu :) czesc nauczycielko ,a zze tak zapytam jakie to ciasto ..bylo ,bo nie zaapalam sie wszystko zżarly 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka hello, nice to see you :P hehhe :classic_cool: krejzol, ja sie od X lat odchudzam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol: hehe,nie,nie ja uczę głównie dorosłych lukam lewym okiem na \"Speed\" na Polsacie nie wkurza Was,że za każdym razem trzeba wpisywać haslo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ksth > 👄 do jutra ...mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kath mialo być :O ale ja dzisiaj byki robię :O albo mylę literki ,albo zjadam .Muszę się poprawić bo nauczycielkę mamy :P Ja to jestem kiepska z angielskiego :O moze ticzerka da nam korepetycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro dwie godziny angola, a moj nauczyciel doprowadza mnie do bialej goraczki.... a kurs konczy mi sie za dwa i pol miesiąca.. do tego czasu chyba dziada zatłuke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łełe = ja nie lubie sobie odmawiac. ale dzis np. tak. poszlam z kumplem na piwo i mowi bierzemy chipsy do tego? ja mowie no jasne! i sobie mysle ze od paru chipsów nie utyje. i tak jest ciagle:) Kath= 😘 na dobranoc;) see you tomorrow :D Teacherka = mnie wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka------> słuchałaś?, ten najstarszy też uczy angielskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiedzimy tu pare dni i bedziemy spikac jak rodowite angielki :P ticzera , ty nas tu kurde podszkol, bo bez jezyka to teraz dupa zbita :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > przejrzalam ich stronkę ,jutro spokojnie poslucham :) hmmm zastanawia mnie to oczko ,ktore puscilas jak zapytalam czy ich znasz osobiscie ;) ale ich motto \"kobiety są zle\" nie podoba mi sie 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba... niedlugo zalozymy topic po angielsku :D bedziemy wymiatać. będziemy najlepsiejsze:D ZIOBRO = nie moge się pogodzić że jesteś kobieta...bez obrazy:) ale jakos jak pomysle ziobro to o facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol, a ja caly dzien nie mialam czasu w robocie zeby zjesc to przyszlam do domu (prawie sie czołgałam) i zezarlam garnek spaghetti 😭 i tak wyglada moja dieta cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka = haha:D:D male nieporozumienie:) nienie, skadże Ty!:) hasło hasło :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka-------> a jakieś inne toruńskie zespoły znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam w przerwie w zmywaniu! widzę, że się sporo nowych osób przyłączyło! hejka wszystkim!!! teacherka--->> ja też uczę !!! co prawda już zdecydowanie mniej niż kiedyś, bo teraz się spełniam jako tłumacz, ale ciągle te parenaście godzin tygodniowo jest! nie mogęprzestać, bo uwielbiam to robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to jest aluzja do ziobra adama :P, czyli ze ewa, czyli kobitka jak sie patrzy, HEJ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×