Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Vilija 🖐️ - kiedys mi \"Zolzy\" meilem wyslalas :P:P nie wiem co to z Paris.. raczej srednio ja lubie ;) moge jeszcze polecic \"Plac Zbawiciela\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie leciało ;) to taka dygresja była ;) Ring tez byl dobry... to dziewcze ze strakami na lbie mi sie po nocach snilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kaszka :D łatwo odpuszczasz :D o ksiazakch tez mozemy, co nie? ;) ja sie w Sapkowskiego akuratnie bawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiązki... nie czytam ich duzo ale podobala mi sie Cien wiatru i samotnosc w sieci. Samotnosc w sieci to pierwsza ksiazka na ktorej plakalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sapkowski nie napisal samotnosci.... co on napisal?znanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno nic nie czytałam z wyboru :) Ale bardzo lubię Stephena Kinga. A z polskich to wcześniej wspomniany Sapek i Pilipiuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedźmina i trylogie o Reynewanie. Ale wiedźmin powala! nie wiem ile razy go czytałam. W każdym razie sporo :) nawet znam co poniektóre fragmenty na pamięć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie go. nie lubie fantazji w ksiazkach i filmach. a on chyba taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Vi :) Ja kiedyś tez nie trawiłam fantastyki, ale po pierwszym tomie wiedźmaka błagałam o jeszcze :) Ze tak zmienię temat na sekundkę. Wiecie może ile kosztuje bilet tygodniowy ulgowy w Gdańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam dużo pracy niestety, ale zerknęłam o czym piszecie. ten film z hiltonówna nazywał się \"dom z wosku\" czy jakos tak :) też uwielbiam horrory - więc kolejn wspólny temat :D książki zresztą też :) ale preferuję fantastykę. właśnie czytam \"achaję\" ziemiańskiego i nie mogę się od niej oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja na wakacje się wybieram i tramwaj to chyba będzie mój jedyny środek lokomocji... Musze się za ty rozglądnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Witam Was :) Pozwolicie się przyłączyć "pomarańczce"? Jeżeli tak, to szybko udaję się na pierwszą stronę, by nadrobić lekkie spóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszka --- ja też kiedyś nie znosiłam fantastyki, a zaraził mnie nią mój facet -i chwała mu za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotnosc\" dla mnie troche za ckliwa była ;) ha! kaszka! no widzisz :P:P:P co myslisz o trylogii husyckiej?? podobała Ci sie?? bo jak dla mnie koszmar.. Reynevan tylko latał po ślaski i sam nie wiedzial, czego chcial :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze i ja przeczytac jakas ksiazke z fantastyki. chociaz musze nadrobic yle lektur!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×