Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

🖐️ ita = :) a jednak dopiero teraz, o 13 sie przywitam :) nie bylam na zakupach, tzn bylam dzis, ale tylko spozywczych, jak co dzien. Pilam herbate teraz a o 12 poszedl facet od ang. Ucze sie...bo mi sie nudzi, poza tym trocvhe nadrabiam, troche z ambicji... tequilka = 2 lata męża...czmeu koszmar?? pewnie coś się nie układa. wiec dlaczego jestescie razem? ślub musieliscie wziasc bo dziecko bylo w drodze?hm? Ziobro 🌻 jak sie czujesz? Żabka 😘 dzieki ❤️ bedziesz wieczorkiem? stesknilam sie:) u mnie ciepelko. slonko swieci. Byl facet z ang, duzo zrobilismy, duzo mi wytlumaczyl...dal mi xerowki, prace domowa zadal, byl 2h!! a mial byc 1.5!! i wzial tyle jak za 1.5h!! super! w nastepna srode przychodzi. super sie pracuje:) od 15 zaczynam historie... eh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol... bylo w drodze ale poronilam. a on jest typowym dzieciakiem. słowa przepraszam od niego nigdy nie usłyszałam, bo nie ma za co, raz jak mi nos rozwalił to myslisz ze przeprosił ? nie, bo twierdzil ze nie ma za co bo to ja go sprowokowałam, wczoraj ja bylam na kolo domu z psem, on przyjechal z pracy, a klucz od domu ja mialam, nie móglł poczekac 5 minut tylko drzwi rozwalił... takim przykładów jest setki.... niestety zagłosujcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wytrzymujesz?:( terror! co sie stalo z dzieckiem?? czemu sie wyprowadzisz sie? nie masz gdzie? rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mieszka u mnie, mowilam mu setki razy zeby sie wyprowadzil- to twierdzi ze mnie nie zostawi bo sobie krzywde zrobie, ze bede za nim dzwonic i takie inne rzeczy. w domu tez jest nieciekawie. rozwod rodziców,ja mam taka prace ze zarobie 300 zł w miesiacu i ogólnie jedna wielka lipa :-( dzieki za głos ;-) nie jest zle na 8 miejscu jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol maz pozyczyl sie auta od kumpla co dostal je od firmy do przetestowania, ja z nim jechałam i mielismy wypadek . jak mi sie nie chce isc do pracy... u was tez tak zimno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilabym zamki w drzwiach i wystawila jego ciuchy za drzwiami.!!!!!! wspolczuje Ci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ty mozesz wytrzymac. a on ile zarabia? wiecej niz ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nic sie nie stalo powaznego?? wygon go! zrob tak jak ci powiedzialam.... u mnie cieplo, slonko swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequllka22 = sluchaj sorry ze ja takie glupoty wypisywalam ze moze troche incjatywy z twojej strony bo nie wiedzialm ze jest az tak zle sluchaj a nie mozesz liczyc na pomoc swoich rodzicow np taty oni wiedza jaka jest twoja sytuacja????? krejzol = no to gratulacje za to ze chce ci sie uczyc a jestes w liceum? teraz idziesz do klasy maturalnej???? jak tam mama????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ile zarabia.... 20 razy wiecej niz ja... Jak na razie taty nie chce w to mieszac bo ma juz dosc wrazen z matka i w ogole... pozniej wam napisze wiecej bo za 4 minutki musze byc w pracy.... ehh.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda ze tata ci nie chce pomoc a jego rodzice przeciez tak nie moze byc zeby cie on bil moze postaw sie postrasz go czyms bo przeciez moze sie to zle skonczyc!!!!!!! a gdzie pracujesz tzn co robisz ? jezeli chcesz odp oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki ja za 1 h zmykam do domku juz mi sie nie chce tu siedziec pije 2 kawe zeby sie obudzic!!! zabcia= a co tam u ciebie jak Julka gdzie jedziecie nad morze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = mama dorze. dostala zastrzyki :) juz jest piekna, nie to co wczesnij...chinczyk :Dja jestem tak juz w klasie maturalnej:) chce mi sie uczyc bo mi sie nudzi w domu:) tak to mam zajecie:) teqilka - nie mwo ze ejstes z znim dlatego bo sporo ma kasy...ehhh.... Żabka = gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak bo co pojde do swojego chlopa to bedzie mi siedzial nad glowa bo kompa ma w pokoju u tesciow takze co to za gadanie!!!! to z czego krejzol zdajesz mature i gdzie chcesz isc na studia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem... zdaje hist+wos+ang+pol...tylko wos rozszerzony. chce isc na jakies humanistyczne studia...public relation, moze administracja, nie wiem:) napewno cos gdzie spojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzies do siebie ty jestes z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lubelskie. hmmmm cos chyba wawa:P bo mam siostre w wawie...i tam moze:)a jak nie to lublin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle w-wa miasto szolbiznesu haha bedzieszszalec co, ja tez troszeczke poszalalam na 1 roku a pozniej mi sie znudzilo tylko ze w bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jak sie idzie po szkole sredniej na studia jeszcze ja bylam na prywatnej uczelni typu bevery hills haha i to do nowego miasta to wszystko wydaje sie takie fajne nowi ludzie nowe otoczenie ja dojezdzalam z torunia codziennie do bydzi bo mialam faceta no i jeszcze go mam ale czesto zostawalam na noc u kolezanki ktora wynajmowala kwatere takze imprezki od pon do czw a czasem do pt czy sob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnie chodzilas? mnie tez posla jak sie nie dostane na panstwowe. ile placilas za semestr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie dotsalam na panstwowa i chcialam isc zaocznie na panstwowa ale moi rodzice stwierdzili ze zaocznie to zadne zycie studenckie i poszlam dziennie na prywatna teraz zaluje bo taki beznadziejny kierunek turystyka i rekreacja a za semestr okolo 2,5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... ja kompletnie nei wiem na co chce isc...zobaczy sie:) uciekam na obiadek.... bede wieczorkiem pewnie, bo teraz historia, a potem sie umowilam na rower🌻 🖐️ trzymaj sie i do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez uciekam do jutra paapa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×