Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

żabka--->nic konkretnego się nie dzieje, doła mam od piątku:( Wydaje mi się, że jestem głupia, brzydka i nic mi się nie chce:( Tylko marudzę mężowi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tego posta pisalam godzinę :D bo jeszcze na gg pisze i tak wyszło ,ze jestem do tyłu :D ita poszła ,ziobro przyszła i pewnie też już poszła :O ech ...:D ziobro > bede tak okolo 20 -21 na pewno ,jak stary będzie MAła usypial .Jak coś to mozesz napisać @. Ania> witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > prosze ,nie myśl tak o sobie .Jesteś wspaniałą ,ciepla ,kochaną osoba i nie mozesz w ten sposób myśleć . Masz wspaniałą córcie ,kochającego męża ,przyjaciół .Zobacz jak oni Cie wszyscy kochają . Proszę nie myśl tak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol---> bardzo prawdopodobne, ale o to też się martwię, bo przeszłam na plastry całkiem niedawno i jeszcze do końca im nie ufam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > nie znam ...chyba ;) ale trochę piszemy i \" widzę\" jaka jesteś . Więc mi tu nie ściemniaj -jak mówi Julka - bo i tak wiem swoje :P Byłaś na wycieczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol--->czytam i podziwiam Twoją ambicję:) A napisz nam, jeśli chcesz, co robi dokładnie twoja siostra:) żabka--->a do Ciebie mam pytanie o Julkę. Ona jeszcze podsypia w dzień? A wieczorem jak ją usypiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->muszę zaczepić itę, może ona zna moich braci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > w dzień śpi , średnio 2 godziny .Są oczywiście dni kiedy nie śpi ,ale rzadko ,szczególnie teraz jak taka pogoda ,to śpi codziennie. W dzień zasypia sama. A wieczorami chodzi spać tak 20-21 ,oczywiscie zasypia kolo 22 :O ale wtedy już tata musi kolo niej leżeć . A jak z Majki spaniem ? śpi jeszcze w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > koniecznie :) ja to dałam plame ,nie znam \" naszych \" zespołów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zauvijek Moja > witaj :) napisz co o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->my z Majką to właściwie mamy luksus:) W dzień już nie śpi, ale to radosny dzieciak i spokojnie w doskonałym humorze kończy każdy dzień, zwykle bez marudzenia. A wieczorem...kąpiel, kubek mleka w swoim łóżeczku, woła kiedy wypije, oddaje kubeczek, odwraca się dupką, zamykamy drzwi i...widzimy się rano:) Ja ją tego nauczylam i jesteśmy z Maćkiem bardzo zadowoleni:) Ciężkie wieczory były kiedy odzwyczajała się od dydka, ale to tylko cztery razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->nie martw się tymi zespołami:) ale przygotuj się na ostrzejsze brzmienie, bo przedstawię Ci jeszcze jeden toruński zespół :) Butelka:) Znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > super :) naprawde masz luksus z Mjką ;) ja nie mam tak dobrze jak Ty ,ale nie mam też powodów do narzekania ,bo wiem ,ze inne mamy maja gorzej . Idę zapalić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > nie :O 😭 Ale niedługo poznam i już nie będe taka do tyłu :D ♪♪♪ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->jednak przedstawię Ci ich kiedy mąż nie będzie kręcił się obok, bo jest zazdrosny o pewnego muzyka z tego zespołu:) I słusznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rozumiem ;) a Ty bylaś na wycieczce czy jeszcze nie ? bo pisałaś ,ze się gdzieś wybieracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, bo wszystko przeciągnęłam przez tę moją depresję:( I nie wiem czy jeszcze pojedziemy gdzieś dalej, ale na pewno wyjdę z Mają na jakiś plac zabaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martwilam sie o Ciebie ,przez 2 dni nawet nie zajrzalaś :( Myślalam ,ze Twoja nieobecność jest spowodowana tym ,że się tak źle ostatnio czulaś .Ale tamte dolegliwości minęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rozumiem :( jak napisalaś o depresji to tak pomyślalam ,ze to pewnie na tle nerwowym było :( chcialabym Ci jakoś pomóc ,ale nie mam jak :( jak będziesz chciala pogadać to zawsze możemy na gg popisać sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
trzymaj się slonko 👄 może wieczorem popiszemy jak będziesz . Ucaluj Majkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×