Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

p. Justynaa > zapraszamy :) zaczernij się bo tu podszywacze grasują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzolku--- przeczytaj koniecznie coś z fantastyki, a przekonasz się, że jest fantastyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie:) chociaz mam troche pracy na wakacje >>>historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do trylogii to przeczytałam 2 części. trzecią mam swoją ale jak ją dostałam to od razu komuś pożyczyłam i jak ni ma tak ni ma :( generalnie ta książka jest trudna, ale również jak wiedźmin ( choć do wiedźmina jej daleko) ma wiele ciekawych scen :) Szarlej i Miodek są przecież nieziemscy :) Sapkowski puścił wodze fantazji :) Jednak ja wolę Sagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dużo już napisaliście. Do jutra nadrobię zaległości, więc się pewnie odezwę. :p A podszywaczy się nie boję, więc się nie zaczernię. Jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzolku -- ja spadam, mam mnóstwo tłumaczeń a deadline jest rano :) się więc żegnam i do juterka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka2006 Achaje też czytałam! Boska! Boże jak tu fajnie ;D Mam z kim pogadać o moich faworytach książkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście macham wszystkim obecnym - myślalam, że wszyscy śpicie 😴 więc CU! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ja jeszcze zostane chwile :) poczekam moze ktos przyjdzie nowy zeby sie pustka nie wystarszyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszka---przeczytałam, że czytałaś achaje i muszę jeszcze odpisać :) jestem w polowie 2 tomu i dosłownie wyrywamy sobie książkę moim facetem :) on przeczytalam 1, ja go dogonilam i teraz jest problem, bo kazde z nas chce czytać :D zgadzam się z Tobą, książka na serio jest rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach. tak. dzis moj kolega prawko zdał. cieszy się.. poszlabym na disco! dziewczyny, idziemy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle polska fantastyka to jest coś! Wszystkiego możemy sie wstydzić ale na pewno nie fantastów :) Z Achai jest świetny 1 i 3 tom. Zobaczysz co się będzie działo :) Ale nic nie mówię :) cicho szaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncert...koncert...ostatnio bylam na hmmm.........Dodzie?! :D tak, Doda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie jej! poszlam bo mialam bilety o polowe taniej. tzn. kolezanka miala poszlysmy posmiac sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mówię bye and good night, bo dziś strasznie przemknęłam i przemarznęłam ;( Trzeba iść do ciepłego łóżeczka :) Miłej nocki :) Bawcie się:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×