Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
ziobro> nie padnie :)bo tu tez będziemy pisały :) może lepiej skasuj ten post z numerem ,żebyś nie dostawała głupich wiadomości ,bo różnie to bywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz podobny kolor cery co ja takze podobne kolory mozesz stosowac,brziskwiniow zloto opalizujaco brazujacy najlepszy.Ja to sie z powolaniem minelam:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide Dzieuchy spac bo juz mi sie oczeta kleja,dobrej nocki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra oma, ale jutro mam z Tobą do pogadania o tych smarach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobranoc oma ,spij dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro> :) 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powodu męża czuje się samotna bo go ciągle w domu nie ma - taka praca, że muszę się w zapchany grafik wpisywać jak coś chcę, bo jestem na liście spraw dodatkowych, która nie może doczekać się na spełnienie nie mam czasu z wami pogadać może dzisiaj będzie lepiej, bo obiadek już jest (lasagne super :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny i inne Żaby🌻 anka--->o tej lazanii miałaś napisać, bo ja uwielbiam to danie i potrzebuję nowych pomysłów. Tutaj u mnie znalazłam takie super płaty. Super bo duże i takie mięciutkie. W Polsce zawsze mialam wątpliwości czy te płaty należy gotować przed, a tu widać, że nie trzeba - takie mięciutkie:) A napisz kochana czy Twój Pan Mąż pamiętał o imieninach i co Ci przygotował za niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Piekne🌼 obejrzalam przed chwila z tata film \'mistrz przekretu\' dobry,daje do myslenia. No to anka nie dobrze,a od dawna ma taka robote ? biedactwo:(moge Cie pocieszyc tym ze nie jestes jedyna w takiej syt.,moja mama tez przez wiekszosc czasu nie miala meza przy sobie,dopiero po 30 latach malzenstwa do domu zawinal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma--->na emeryturę przeszedł?:) tequilka--->odezwij się:) i reszta też🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętał, zawsze pamięta, to dla niego bardzo ważne kupił mi kwiatki moje ulubione słoneczniki prawda jest taka że na nic więcej nie miał czasu przepis na lasagne wzięłam z internetu, a makaron troszkę podgotowałam, bo jak wcześniej robiłam z surowego to mi się nie do końca ugotował i gdzie niegdzie taki twardy przypiekał (spalał), może następnym razem się odwarzę włożyć surowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym jego braku czasu jest tak że ja wiem że on jest taki zapracowany i nic na to nie poradzę ani on ani ja ma własną działalność, którą dopiero rozkręca z przyjaciółmi, na razie płaca taka sobie, ale firma się dynamicznie rozwija i ma być lepiej, ale fakt jest taki że coraz mniej będzie bywał w domu, bo zleceń mają coraz więcej na całym terenie Polski i co tu zrobić, dobrze mu idzie, tylko szkoda mi naszego związku i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,nie. wrocil do kraju i tu poszedl do pracy:) jem pomidorki z sosem koperkowo ziolowym,pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka--->no widzisz, zawsze tak jest, że aby coś osiągnąć trzeba wiele poświęcić. Pomyśl, pewnie konsultowaliście ze sobą pomysł założenia firmy, pewnie zrobil to z myślą o Was wszystkich. Przepraszam, a możesz mi przypomnieć ile masz lat Ty i Twoje dzieciaki?:) A wiesz ja nakladam zawsze gorący farsz, wtedy nie trzeba się martwić, płaty zawsze dzięki temu zmiękną - ale się wymądrzam:) oma--->trzymaj kciuki, idę robić kreski, ale dziubek kiedy indziej, bo różu nie mam. Aha skoro mamy podobne cery to napisz mi jakich firm i kolorów używasz podkładu i pudru:) ja ostatnio kupiłam MFactor podkład i puder, pomagała mi jakaś konsultantka ale i tak wydaje mi się że za blade wybrałyśy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ślicznoty! dziś o wiele lepszy nastrój mam :) witam Anię i składam zyczenia za wczoraj! :) 🌻 nie dałam rady już wieczorem zajrzeć - za dużo Anek w rodzinie :) dziewczyny doradzcie jakie buty będą pasować do sukienki ecru na wesele - i czy wypada kupić sandałki? :) sukienka jest dluga, prosta - troszkę ku dole rozszeszona (taka a la rybka) a na górze \"angielka\" tzn zawiązywana na szyji, bez dekoltu, pelcki od polowy odkryte. na niej jest taka jakby delikatna koronka, na której są złote motywy (jakieś kwiatuszki czy coś). nie mam czasu szukac ,ale mniej więcej coś w tym stylu (tyle że ta na zdjęciu jest ślubna, a moja jest trochę bardziej skromna - będę świadkiem, na dole nie ma tyle materiału - tylko leciutkie rozszerzenie) http://allegro.pl/item217338297_hiszpanska_suknia_slubna_orense_pronovias2007_.html muszę jechać na zakupy , a nie mam pojęcia czy np. złote sandałki, jakieś delikatne pasować będą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jaka piękna!!!! oma Ci doradzi, ona jest the best w tych sprawach:) Ja to długo do sukienek glany nosiłam:D Cieszę się że nastrój masz lepszy. Wesele jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście do wesela jeszcze dokładnie 4 tygodnie :) ale wolałabym kupić buty i rozchdzić, żeby potem nie płakać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma----i dziewczyny! w takim razie, mam pomysł : może byście coś mi doradziły jeśli chodzi o mój \"image\"? :D przesłałabym wieczorem parę fotek - powiedziałybyście może jak się malować, co zrobić z włosami, jakie ciuchy do mojej figury, itp :) nie wiem nawet czy teraz styl, w którym się ubieram do mnie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę strzelać fochów, będzieci emogły krytykować do woli :)) co Wy na to? :) ale fajna zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma--->to głównie dla Ciebie zadanie:P Katka jest pierwsza, ale po niej w kolejce ja jestem. Ja to głównie makijaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wykopał ci taki wstrętny dół? ja mam 24 (ale wyglądam na 15 więc liczcie mi jak chcecie) małe mają prawie 3 i 1,5 roku, mąż 27 tak rozmawialiśmy o jego pracy, ja się bałam by coś robić na własną rękę, a on obiecywał że będzie pracował w domu i będzie miał dla nas więcej czasu :P a z tą lasagną to tak że mąż miał być o 17 a był o 19 więc sobie lasagna troszkę poczekała i ostygła (rady zawsze dobrze widziane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to obcas do długiej sukni musi być, nie ma że boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ Zajrzałam się tylko przywitać i idę się pakować .Nienawidzę tego całego pakowania i rozpakowywania :O Nie wiem co wziąć ,pogoda ma być brzydka :( Pozdrawiam Was kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka = całuski dla Ciebie 😘 kupilam sobie fajna rozowa pliskowana krotka spodniczke w kratke:) bylam na kawie z kolega, ach... cudo :) zaraz kolega przyjezdza inny:P a pozniej 18stka:):) parno u nas:/ aaaaaaaaaa. a na brak powodzenia nigdy nie narzekałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol > 👄 baw się dobrze :) poprasowałam i siedzę :O nie mogę sie jakoś zabrać za pakowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×