Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

masz ciekawie. Vilijka ja idę spać:) zycze Ci wszytskiego dobrego. Zaglądaj do nas, i odzywaj się Słoneczko PA🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie zaczernilam ;-) Kilka slow o mnie: mam 26 lat, jestem stala bywalczynia forum kafeterii i strasznie spodobal mi sie Wasz pomysl. Mieszkam obecnie od kilku krotkich miesiecy we Francji z moim narzeczonym Francuzem, ktory mnie tu sila niemalze zaciagnal. Brakuje mi wszystkiego, co zwiazane z Polska, a przed wszystkim przyjaciol i znajomych! No a kotletach schabowych, bigosie itd to nawet nie wspomne. Oto krotki opis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja będę za rok we Francji !:) bede jako au pair :) umiem francuski !:) super ze jestes! odwiedzaj nas! ja ide spac, ale jutro bede.. badz🌻 papa:) mam duzo pytan!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol, ja bylam juz 3 razy au pair, wiec jesli masz jakies pytania, to sluze pomoca :-) Najwazniejsze, ze znasz francuski! Vilija, a Ty tez za granica, z tego co przeczytalam. A masz tam jakas prace? Jesli juz o tym pisalas to sorry... Narzeczony niby jest, ale ciagle pracuje, woec malo sie widujemy niestety :-(( No i to jeszcze bardziej sprawia, ze mi tu wszystkiego brak. No ale nie ma co smecic ;-)) Spijcie dobrze. Do nastepnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol--->mam nadzieję, że śpisz dobrze tej nocy🌻 Żabka--->strona, z której dostałam Twoją kartkę jest taka piękna, że nie mogę się oderwać❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilkę jutro mamy gości i się właśnie babeczki dopiejkają w piekarniku :) znowu tego nie nadrobie :( dużo piszecie ale to dobrze, tylko ja nie mam czasu u mnie ok, jutro imprezka - wieczór gier :) będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry !!:) Vilija --> wpadaj do nas częściej !! :) Kasia -->🌻 bonjour!!! 🌻 pewnie że mam pytania! Moja siostra obecnie jest we Francji, a dokłądnie w \"kampień\" nie wiem jak sie to pisze. Jest tam rodzine, 2 bliźniaków po 5 lat i chłopczyk 3 lata. Blizniaki mowia po francusku,a mały jeszcze słowa nawet nie umie powiedzieć!! JA już 2 lata uczę się francuskiego, ale ze za rok jade do Francji, to w tym roku muszę się nauczyć bardziej. Ale cieszę się ze jesteś tu na kafe z nami na tym topicu to zawsze mi słówko powiesz jak czegoś nei będę wiedziałą...:) Angielskiego się uczę i w szkole, i indywidualnie przez całe wakacje. Bo rodzice tych dzieci, szczegolnie matka mowi po ang, no i po fr też. Boję się, że nie poradzę sobie z językami:( początki wiadomo będa trudne.. A Ty jak radziłaś sobie jako au pair??i ile języków znasz? Mam nadzieję że zajrzysz tutaj do nas:) Bonne journee !!!! ❤️ Ziobro --> spałam dzisiaj na swoim. Dobrze się spało :) gorzej z uśnięciem, ale było ok. A co do Mojego A. wiesz co chodziło z tym opisem? ze mial ciekawą noc?? Śniłam mu się :D Anka --> cześć. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój A. wyjechał. Wróci dopiero w poniedziałek rano 😭 długo. Wczoraj do mnie napisał sms kolega, który ma dziewczyne od dłuższego czasu, ale gdyby nie moja głupota i zafascynowaniem idiotą z którym byłam 2 lata to byłabyl właśnie z nim. Napisał mi że pomyślała o mnie i do mnie napisał. A ja napisałam, że miło mi. ODpisał a Ty juz o mnie nie myslisz? ja napisalam prawde = mysle, dosyc czesto. a on ja o Tobie tez na to odpisalam mu, czasami zaluje ze jest jak jest, a on \" ładna jesteś, śpij dobrze :)\" jak ja nie lubię chłopaków którzy mają dziewczynę dość długo, a pisza takie rzeczy innym. No ale tak czy siak... on może w stosunku do mnie, bo on miał być moim chłopakiem. Przez dłuższy czas się spotykaliśmy. Ja go kłamałam wtedy że nie mam chłopaka...no i musiałam ponieść konsekwencje. I jeszcze co gorsze! dowiedział sie o moim chłopaku w starszny sposób, bo zamiast wysłać smsa do koleżanki wysłałam do niego o treści \"i jak zareagował że mam chłopaka\" strasznie zła byłam na siebie. Ale powiedział ze nic nie szkodzi, i dalej się kumplujemy. Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się wam podoba moja stopka?:D idę dziewczynki sprzątać moje 2piętrowe królestwo 🌻 będę tak z doskoku tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike18 witam, pozwole sobie w imieniu krejzol napisac ze jak najbardziej mozesz:-) Ja dzisiaj od rana sprzatam-mialam taki zamiar, ale kupilam glosniki na llegro i musze je rozszyfrowac. jak n arazie tylko 2 podłaczylam:-) i sa zajebiscie glosne:-) ide dalej sprztac bo kuzyn dzisiaj u nas spi :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike --> zapraszamy!!! tequilka --> ja tez mam sprzatania, a sprzatania:) i tez zaraz muzyke zalacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12latka
czy mogę być tu z Wami, jeśli mam 12 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12latka
proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 jeszcze nie nie skonczyly !!! :D Fajnie:) moglo być cieplej. Ile masz latek, i skąd jesteś? jesteś dziewczyną, czy chlopakiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz glosniki podlaczylam i ciotka juz co mieszka 2 pietra pode mna na gg mi pisze zebym sciszyla:-) a ja mam tylko 2 glosniki podlaczone, a co bedzie jak podlacze 5 :-) a najlepsze jest to ze dalam za te glosniki z subwooforem 59 zł, mezulek moj twierdzi ze musialam dac ponad 200 zł. Nike z jakiego miasta jestes?? Ja mam taki syf w mieszkaniu -masakra. . . najgorsze to mnie czeka prasowanie--- nazbieralo mi sie tego taka masa:-/ ale zaraz jak dopale papieroska to biore sie roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wakacje to nie wakacje... jakbym pojechala na jakies zadupie na jakis m-c to bym odzyla, 3 dni na wegrzech bylam tylko ale fajnei bylo. Ale mam syfiasta muze na kompie...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka ---> to jakies niezle te glosniki !!! :) ja tez mam straszny balagan....lepiej nei mowic. Jak stosunki z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywam się Nikola. Mieszkam koło Gliwic. Tylko, że ... mam 12 lat, ale na prawdę chcem z Wami zostać, bardzo. Powiedzcie mi, jeśli nie chcecie, abym została ze względu na mój wiek.. to trudno, pójdę sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super!! wiedziałam, że mogę na Was liczyć. a jeśli chodzi o wakacje, to byłam na koloniach w Rowach i przyjechali do nas goście z Anglii :) ale niestety już wyjechali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIke --> ja muszę iść może z tequilką pogadasz, ale ona też sprząta. A ja mam 2 piętra w domu i musze pospzrzatac. ...... pogadamy pozniej. bede po 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, nie ma sprawy. bo ja też muszę spadać szykować się do urodzin, bo mam dzisiaj. to papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×