Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

zerwałam z nim drugiego maja tego roku. Ale tylko dlatego że mnie przezwał, powiedział że jestem chuja warta, i pojebana! jak kiedyś zdarzyła się podobna sytuacja, zerwałam z nim, ale nalegał tydzień o spotkanie! aż się z nim spotkałam. Płakał mi na ramieniu. nigdy nie widzialam płaczącego mężczyzny! uległam. Ale znowu to się stało:( i musiałam zerwać. Kiedyś mnie szarpnął...Kiedy podejmowałam decyzje rozstania się, myślałam przyszłościa, jak on się teraz tak zachowuje to co byłoby gdybyśmy byli małżeństwem?! bicie murowane!;( NIe mogłam nigdzie z domu wychodzić bo był taki zazdrosny! Nie wychodziłam, potem kłamałam że siedze w domu bo chciałam pójść z przyjaciółką do kina, która potem zamieniła się w koleżankę;( a okazało się tuż po rozstaniu że on takie rzeczy wyprawiał...było mi strasnzie ciężko, bo on studiował. Widywaliśmy się 1-2x na tydzień. Przyjeżdzał z Warszawy w tygodniu aby się ze mną spotkać, kiedy się pokłociliśmy, on wsiadał w samochód i do mnie przyjeżdżał...Najgorsze było rozstanie...zrobiłam to w strasznie przebojowy sposób..nie ważne.. Po co ja w ogóle to pisze wam...;( zebrało mi się na smutki. Dlaczego musiałam go dziś zobaczyć?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam miłą niespodziankę, bo ta dziewczyna, która przyleciała z Polski miała dla mnie przesyłkę od rodziców, a tam prezenciki. Drobiazgi właściwie, ale nie spodziewałam się ich dlatego jestem taka uradowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol--->wybacz, ale moim zdaniem nie ma czego żałować. Szacunek to jest podstawa w związku. Obowiązuje zawsze. Nawet podczas kłótni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie żałuję. Jest mi przykro, że on tak postępował. I teraz dziś jak g ozobaczyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol--->znajdziesz sobie porządnego faceta i będziecie żyli długo i szczęśliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krjzol> jeśli on Cie wyzywał i źle traktował to nie byl Ciebie wart. Wiem ,ze to boli ,dopiero dwa miesiace minely ,to wszystko jest dosc swieze ,ale zobaczysz przejdzie. Po co Ci bycie z kims kto zamiast Cie kochać ,szanowac ,to poniza ? Zobaczysz poznasz kogos kto jest Ciebie wart. Spokojnie. ziobro> takie male niespodzianki ,torych sie w ogóle nie spodziewasz potrafia sprawic wiele radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*których

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy się jeszcze nie zakochałam. Zawsze chłopcy we mnie a ja w nich nie. Szczerze-bawię sie nimi. Jestem okropna. Bez serca. Mówię jak jest. Przyjaciele to wiedzą i mówią to mi otwarcie. Żaden mnie nie ujął facet, żaden nie rozgryzł szyfru do mojego serca. Bezduszna jestem, straszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro> wydajesz sie byc bardzo rozsadna i madra osoba :) szkoda ,ze mi brakuje tego rozsadku czasami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze krejzol!!! Ciesz się życiem:) Bardzo dobrze. Żebyś potem nie żałowała, że czegoś nie zrobiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka = 2 miesiące, a czuję jakbym to było ponad rok. ja do niego nic nie czułam. Zauroczył mnie urodą może na początku, potem prezentami, samochodami jego, i pieniędzmi, tym że ładnie do mnie mówił :) ach..fajnie było, mimo tych kłotni, wyzwisk...odległości... Czasami wieczorem sobie mówię, że \"o! dzisiaj ani razu nie pomyślałam o nim\" dzisiaj tez tak bylo, do czasu kiedy go nei zobaczylam!:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro = żebyś wiedziała. Teraz imprezuje na maxa, poznaje ile da się osób, jest fajnie :) Ale czuję że już mam te 18ście lat. 24 lipca skończę. Ale wiem że coś jest nie tak. Dziewczyny kochają swoich chłopaków, niektóre się zakochują, a ja nie potrafię...ja może odczuwam zakochanie=zauroczenie które trwa odtąd kiedy poznam chłopaka, spodoba mi się, i dąże aby ze mną był. Kiedy jestesmy razem mijają 2 tyg i go rzucam bo "znudził mi się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol> to normalne ,ze jak spotkamy kogos z kim kiedys bylismy lub kogos kto dla nas waznego ,to robi sie smutno ,przykro ,wspomnienia wracaja ... ziobro> mozliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że jesteście! trzy nas jest...mało..ale zawsze dobre i to! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol> po to tu jestesmy ;) Nie tylko po to ,zeby pisac o \"duperelach\" ,ale tez zeby wysluchac ,poradzickiedy jest taka potrzeba ,kiedy jestt smutno i źle ...tak mi sie wydaje Mało nas to fakt ,musisz pomyslec o jakiejs reklamie naszego wspaniałego grona:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
już pomyślałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy:P ale chyba kiepski pomysł :/ nic mi sie dzis nei udaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wymyśl coś innego ;) bo moderatorzy sie wkurzą i pokasują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie. Oby naszego nie usunęli...hm pomyślmy razem. Co dwie głowy to nie jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmm...no nie wiem ... Ziobro > wracaj i pomoz nam myslec :P co tzry głowy to nie jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysłm, ale pewnie mnie zbluźnią...trudno. bede zalwoac ze nie zrobilam!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja glowy do haseł reklamowych to nie mam. krejzol--->spotkasz tego jedynego to Ci się tak szybko nie znudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol> jaki ? ziobro> nie musisz wymyslac hasel ,tylko troche ludzi zaprosic do nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×