Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Ziobro😘 wybacz, ale bylam potwornie zmeczona🌻 Opowiem Ci w skrocie ten film: Trzy przyjaciolki wyjezdzaja za miasto, aby odpoczac. W pociagu spotyka ich kolezanka ktora namawia ich aby pojechaly razem z nią do SPA. ZGodzily się. pociagu tym, mialay troche przygód. Przyjechaly do hotelu, oddaly paszporty i poszly obejrzec pokoje. W tym czasie ten facet ktory zabral im paszporty skserowal je i wyslla przez internet koledze ktory pozniej rozeslal zdjecia tych dziewczyn trzech do innych kolegow. Zaczela sie licytacja. W koncu trzech facetów mialo swoje 3 \'ofiary\'. Licytacja ta, polegala na tym ze oni beda ich zabijać w sposob okrutny. Jedna dziewczyna znalazla sie w pomieszczeniu pelnym swieczek, wisiala zaczepiona nogami jakiejs liny glowa do dolu, gdzie znajdowala sie taka dziura wylozona plytkami...do tej dziury przyszla jakas dziewczyna naga, z szablą, usiadla i zaczela ja ciąć a ona myła się krwią. Starszny widok. Kolejej dziewczynie facet ktory ja wylicytowal obcial skore z wlosami i poddal się wyszedl z tego pomieszczenia nie mogl wytrzymac ale jak wyszedl to jego zabili gdyz to byla umowa, zabija ja do konca. Zabili go, psy zagrzyly, pozniej jego zwloki wynoszono. Kazdy taki facet ktory chcial zabijac najpierw musial miec zrobiony tatuaz >lwa< Kolejna dziewczyna, to juz 3, siedziala na krzesle i zabijal ja facet, ktory na poczatku nie chcial jej zabijac, w koncu nie zabil ja bo ona go uderzyla. Chciala uciec ale kamery zobaczyly ze chcce stad uciec i od razu ochrona przyszla, i ona jak zobaczyla tych ochraniarzy otworzyla rozporek tego faceta wyjela penisa i powiedziala ze odstrzeli \"go\" jak ja zabija, mowila ze ona zaplaci za siebie, niech podadza kwote i bedzie wszytsko uregulowane. Oni sie zgodzili, i jak juz wychodzila odstrzelila temu facetowi penisa i wyszli. Zrobili jej tatuaz tego lwa bo ona zabila i jej nic sie nie stalo, jedynej. Skonczylo sie tak ze na jakiej imprezie w tym SPA ta dziewczyna ktora namowila ich do tego SPA ukradli jej torebke, jakies male dziecko i zaczelo biec przez siebie, Ona za nim i jak biegla 1 dziewczynka zza drzewa podlozyli line i ona upadla a jak upadla to uklekla na kolana i nadeszla ta dziewczyna ktora sie uratowala i odciela jej glowe, a gromadka tych dzieci kopali ją, tę głowę, tak jak piłkkę. i się skonczylo. Ta dziewczyna ktora ich namowila do SPA okazala sie ze to byl czlowiek \"tych\" ludzi z Hostelu. i jak podoba wam sie ?:) polecam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejzol
swietny film :) a was ciagle nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj goście, goście. Jedni poszli, za chwilę będą drudzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej :) Ja już skończyłam sprzątanie ,a teraz wcinam czekoladę ,lody i odpoczywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol :) ale na strasznym filmie byłaś ,ja nie lubię takich filmów ,później sie boję i spać nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro ,help me :O mam dylemat i nie wiem co robić :O Ty jako starsza i bardziej doświadczona :P może mi coś doradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro to nie na forum :O bedziesz wieczorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka = ja uwielbiam takie filmy... :):)zawsze chce zeby mi sie cos snilo po nich strasznego:P ale nigdy nie sni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok 👄 idę coś zjeść i się wykąpać . Na razie dziewczynki ;) 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie wróciłam ze spaceru...z siostrą poszłam się przejść, no i jechał mój były z którym byłam 2 lata. Jak się gapił!! jebak ! A ja spuściłam głowę, tak jakbym go nie zauważyła. Nawet cześć nie powiedział!! zasraniec pieprzony! sorry, ale już mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol--->nie zazdroszczę, dobrze że jestem już stateczną mężatką i obce są mi takie zdarzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol > nie denerwuj się , nie warto. Ziobro> smakował obiad znajomym? jak zrobiłaś te ziemniaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->wszystko się udało, a ziemniaki za namową przyjaciółki najpierw podgotowałam,już obrane i pokrojone w ćwiartki, potem przełożyłam na blaszkę, obsypałam ziołami o polałam o drobiną oleju. Spokojnie doszły w piekarniku i odpowiednio się przyrumieniły:) Palce lizać:) Kotleciki też rewelacja - ale te znasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > oj narobiłaś mi smaku :D a jakimi ziołami posypałaś ? jakąś specjalna mieszanką ziół do ziemniakow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->tylko tym co miałam w domu: troszkę wegety, zioła prowansalskie i majeranek:) Ale wiesz dzisiaj nadal źle się czuję:( I dzień męczący był, bo ciągle goście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro> martwisz mnie :( tak samo jak wczoraj ? tzn. ze nie masz zadnych objawów ,tylko słabiutka jestes? Musisz isc do lekarza ,moze masz anemię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie te jego kłamstwa, i chamstwó, bylibyśmy dalej ze sobą i byłoby nam cudownie. Stanowiliśmy taką zgraną parę!!! zrobiło mi się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zrobię te ziemniaczki któregoś dnia na obiad ,bo ziemniaki z koperkiem juz mi sie znudzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na anemiczkę to ja nie wyglądam:), ale kto wie:( Gdzie te wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol> a długo już nie jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > idź do lekarza lepiej .Może to tylko zmeczenie ,ale lepiej sprawdzic . Moze idz sie połóż i odpocznij. Jesli chodzi o dziewczyny to wczoraj na jakims topiku widzialam Katherine ,a dzisiaj marzenne .Chyba nie chca juz tu pisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×