Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

ja jestem z miasteczka gdzie produkuja bardzo pyszne soczki:):) zgadniesz????:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras ma jakas fajna kwatere nad morzem w sopocie upatrzona albo jakies fajne stronki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Mają jak zwykle dopiero wylazłyśmy z łóżek:) Dzisiaj będę mniej zaglądała, bo za chwilę przyjdzie świeżo upieczona emigrantka z komputera i internetu korzystać:) A my z Mają pouczymy się dzisiaj znowu trochę literek i trochę angielskiego:) Pozdrawiam🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadlas:) o kurcze mam znajomych w skawinkach( chyba taka to nazwa jest) i w budzowie:) a sucha beskidzka uwielbiam chociaz bylam tam tylko raz pospacerowac zimowym wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn w w suchej ( w pewnym celu) bylam tylko raz, ale czesto tamtedy przejezdzalam bo mam rodzine w bielsku i tamtedy bodajze jezdzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off moj maz jest z budzowa,,, tzn obok jest taka wiocha, ale z budzowa duzo ludzi znam, w skawinkach ma pol rodziny :-), a mowi Ci cos Stronie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka a jak masz naprawde na imie??? ja kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronie to pewnie nazwa jakiejs uliczki albo kilku domow.ja znam z budzowa 2 osoby osobiscie a z skawinek 1 (fajnego faceta:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= a nie mowilam ze jeszce spicie fajnie masz ze majka tak dlugo ci spi bo moj sisostrzeniec to potrafi wstawac o 6! co dzis masz w planach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory z budzowa znam 3 osoby:) ale zabij mnie po nazwiskach nie znam a wsumie na forum to chyba lepiej nimi nie rzucac, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w niedziele pospie troche :) nie wyjde przed poludniem z lozka:):) juz sie doczekac nie moge:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita--->no, na szczęścia Maja zwykle śpi do 9 ale potem jeszcze leżymy w moim łóżku i czytamy co słychać na topiku:D Dzisiaj w planach mam zająć się dzieckiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że byłam:) Kościół tutaj pozwala mi przetrwać w jako takim spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= ja juz dawno nie bylam w kosciele zawsze mam postanowienie ze w ta niedziela na pewno pojde a jak co do czego przydzie to zawsze cos innego wypali i nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= no moim zdaniem tez to jest wazne bo w koncu po cos zyjemy, to tak mysle jakis sens daje zyciu.... ale mam przemyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przegladam kwatery w sopocie i jestem ciekawa czy ktos mi odp na te maile co wysylam i czy bedzie cos wolnego na przyszly weekend za rozsadna cene? nie wie ktos czy ze swinoujscia sa rejsy do danii lub niemiec i po ile sa takie 1dniowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też jestem. :) i będe dłuższy czas.. dziewczyny mam problem z piętami. Sa szorstkie, drapie ich pumeksem. Moje piety wygladaja na 50lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off jestes ale sie nie odzywasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! krejzol= to musisz smarowac kremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×