Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

O w pysk! Jaka burza idzie !

Polecane posty

no nie czaję : czyli cały Płaszów należy do Podgórza? Ja wiem gdzie jest Płaszów bo bliska kumpela tam mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELINNAA
NO TERAZ SA ZANIECZYSZCZONE JEZIORA CHOLERNIE NIESTETY:( A BAGRY TEZ CHYBA BRUDNE JEST ALE WIDZE ZE LASKOM TO I DZIECIOM ICH NIE PRZESZKADZA I KAPIĄ SIE TAM CIAGLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kolo limanowej przy
LIMANOWA jest kolo parujacego bagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELINNAA
dementia:) JAMIESZKAM KOLO OSIEDLA LIPSKIEGO:) TO SA DWA PRZYSTANKI OD PRZYSTANKU PŁASZÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia, limanowskiego to juz podgorze, zreszta tak jak ktos juz wyzej napisal pl. boh. getta tez tak wiec plaszow juz na pewno jest podgorze... ale sie teraz rozlalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELINNAA
TO JEZIORO ROZCIAGA SIE STRASZNIE DALEKO I NIE TYLKO NA PŁASZÓW ALE TEZ DALEJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELINNAA
A ZNA KTOS Z WAS MIASTECZKO TYMBARK KOLO LIMANOWEJ:)??FAJNIE TAM JEST NA DNIACH TYMBARKU CO ROKU:)ZAJEBISCIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Kryspinowa to średnio mnie to dotyczy bo częściej jeżdżę na Przylasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie!! dementia to prawda, ze w zeszlym roku cos tam robili?? jakos bardziej go zagospodarowali czy cos?? bo ja tam kilka lat nie bylam. mowie o przylasku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELINNAA
co ty gadasz?serio??haha swiat jest mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florina, nie byłam tam w zeszłym roku 😭 Muszę w tym roku to nadrobić bo uwielbiam to miejsce !!! HELINNAA , czyli mieszkasz na tym osiedlu czy gdzieś w jego okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELINNAA
nie wiem czy wiesz gdzie jest węglarska przystanek?wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELINNAA
mieszkam na grochowej dokladnie:)ale na przystanku węglarska wysiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Cieszynie cały czas łazi burza.Cofnie się i wraca.Już świra można dostać :O Mieszkałam w Krakowie,w Podgórzu.Plac Boh.Getta znam,kiedyś się nazywał Placem Zgody. A wcześniej mieszkałam w Nowej Hucie. Pozdrawiam Krakusów🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa, czemu się wyprowadziłaś?My także pozdrawiamy :) HELINNAA,kojarzę :) Tam jest internat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELINNAA
równiez dzieki i tez pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu się wyprowadziłam z Krakowa?Dobre pytanie......Tak mi się życie ułożyło.Bardzo żałuję,ale teraz powrotu nie ma.Za drogie mieszkania są w Krakowie.Chociaż......Może kiedyś,kto wie.... Kraków-bardzo kocham.Nie wstydzę się użyć tego określenia❤️ ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz w Krakowie leje
ja mieszkam na LIMANOWSKIEGO - a mieszkanie w sumie mam od Rękawki Nie ma juz Bajki...w kazydym razie nie widzialam. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bratanica często jest w Krakowie.Jeździ do chłopaka.On jest zawodowym wojskowym-Czerwone Berety.Na ul.Ułanów A w Rynku Podgórskim jest jeszcze Empik? Szkoda,że nie ma \"Bajki\":( Dużo czasu spędzaliśmy tam z przyjaciółmi:) A na ul.Lwowską(koło Placu Boh.Getta)chodziliśmy do monopolowego po gorzałkę :D ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc nie mam pojęcia co się dzieje w Podgórzu bo praktycznie w ogóle tam nie przebywam :) Siedzę tylko na Starym Mieście i w Hucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELINNAA
a w galerii krakowskiej bylas marketa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na południu Warszawy
błyska, grzmi i zaczyna kropić deszcz. Strasznie wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×