Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem the best

szybki kurs

Polecane posty

Gość jestem the best

Jak wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując jej psychikę!! Chcesz wiedzieć jak: -----można kobietę w dosłownie kilka minut podniecić i sprawić, byś stał się dla niej atrakcyjny.... ------w praktyczny, szybki i skuteczny sposob wywołać w kobietach fizyczne i emocjonalne podniecenie... -----jak zwrócić na siebie uwagę kobiety.... ----jak ją zaangażować uczuciowo i jak dalej rozbudzać jej emocje ---jak, nawet jej nie dotykając, szybko wzbudzić w niej pożądanie ---- jak sprawić, by naprawdę odczuwała to, o czym czyta w romansach ---jak mówić do niej, aby wyzwolić jej skryte emocjonalne potrzeby Zgłaszać się jak ktoś chętny!! udzielę paru lekcji;):P (za free!!;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce wiedziec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NLS
pewnie jestes po kursie NLS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale może to jakiś taki patent, że nie trzeba przypminac KEanu:DZapodawaj autorze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem the best
Kiniu przy mnie to paszczak:P ale ale!!to kurs dla PANÓW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NLS
no ja jestem panem, edukuj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglaszam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem prawie jak facet, wiec dawaj, nie gadaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zara, zara, ale jak to takie skuteczne, to nie powinieneś sprzedac tego na aleegro?:S W sumie brzmi calkiem jak opis jakiejś aukcji:DZarobiłbys se:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem the best
tu macie: www.google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem the best
Najważniejszym i najbardziej dostępnym organem seksualnym kobiety jest ucho:) aby móc dać kobietom przeżycia, o których skrycie fantazjują,aby móc je czynić niewiarygodnie pobudzonymi i podatnymi na erotyczne bodźce w niewiarygodnie szybkim czasie --aby uzyskać od nich to czego pragniesz!! naucz się mowić jej to czego oczekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NLS
bardzo madre, aczkolwiek w takim razie jak to mozliwe, aby na tej jednej madrosci ;) opieraly sie kursy rozwin mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka towarzyska
aleś Ameryke odkrył:O długo nad tym myślałeś???? ehhh...faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie lubie jak ktos mi pluje do ucha. Generalnie w ogole nie lubie, jak ktos za duzo gada, wystarczy ze ja duzo gadam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Najważniejszym i najbardziej dostępnym organem seksualnym kobiety jest ucho\" w Ferdydurce ktos gwalcil przez ucho, wiec trzeba uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, a teraz ja powiem jak poderwać faceta: wystarczy położyć rękę na dżojstiku i wyobrazić sobie, ze się gra w Star Wars💤 Takie metody są dobre właśnie na kursie dla WŻP:p Nie dziwne, że opracowałeś je perfekcyjnie i nadal zamiast o 11 w nocy dupczyć super laski, siedzisz na forum dla przegrańców i przynudzasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre rzeczy,ktore będziesz mowil wydadzą ci się poprostu śmieszne. Jednak rzeczy śmieszne dla faceta potrafią brzmieć niesamowicie dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No az mnie ciekawośc juz troche nadżarła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_majtkuuuff
najważniejszym organem jest nie ucho, a mózg :D ale to dla faceta zbyt trudne chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×