Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona908423

szczypanie czeste siusianie poczatek wspolzycia

Polecane posty

Gość Ona908423

Niedawno rozpoczelam wspolzycie i od tamtego momentu bardzo czesto chce mi sie siku...i szczypie mnie troszke w szczegolnosci przy siusianiu cipka. czy to normalne? pytam serio. zadna prowokacja. dodam jeszcze, ze mam stalego chlopaka, dlatego srodek antykoncepcyjny jaki wybralam to tabletki hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ciipka tylko cewka moczowa Cie szczypie. Mogłaś złapać jakąś drobna infekcje, chyba musisz do urologa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wygląda na zapalenie pęcherza lub cewki moczowej...kup sobie w aptece furagin (tylko on jest na receptę)....lub urosept (bez recepty) to takie ziołowe tabletki ....na czas leczenia powstrzymaj się od współżycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niedobrze
takie objawy to często dyspaurenia ketokliniczna, która kończy się uwiądem pochwy i jajników. ja tak miałam, i wole nie opowiadać co przeszłam.n niestey jak na to się zachoruje, to nie jest uleczalne :( mam nadzieję, że ta choroba cie nie spotkała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam od razu do urologa! Może po prostu pęcherz przesiębiłaś? Wygrzewaj !!! Nasiadówki rób,noś grube majtasy a przejdzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkę panie
jaki wiek twoj dziewojo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają rację przedmówcy
co do tych wymienionych tabletek, a ja dodatkowo polecam picie naparu z pokrzywy - jest moczopędna i naprawdę bardzo zdrowa nie tylko na pęcherz. Można ją kupić w aptekach i sklepach zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia von Zeppelin
nie polecam urosept, pic na wode fotomontaz, gowno pomaga dwa tabletki furagin plus dwie witaminy C, partner takze zawiesic bzykanko na dzien czy noc i poszly konie po betonie na drugi dzien rano furagin+C, wieczorem to samo, jak nie pomoze to do lekarza, dostalem trzy tabletki po pierwszej, przestalo przec na sikanie, po drugiej przestalo bolec, po trzeciej radosc bez granic. dodatkowa atrakcja, koszmary senne typu horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy wizyta
u internisty... ja w przeciągu ostatnich 8 miesięcy miałam 4 razy te objawy... dodatkowo miałam nudności i lekki krwiomocz... internistka wykonała test paskowy i wyszło ze miałam za dużo leukocytów i chyba glukozy w moczu... miałam robione usg wszystkiego co możliwe... tera dostałam skierowanko na badanie na chlamydia... no i ciągłe wizyty u ginekologa... FURAGINKA + wit C najlepsza na tą dolegliwość!!! sprawdzałam wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłe zarażenie
partner cię zaraził (bakterie, wirusy, grzyby, chlamydie lub inne licho, oby nie weneryczne) Do lekarza, leczyć siebie ale koniecznie partnera również, na czas leczenia koniecznie zaniechać współżycia. Z seksem każde leczenie będzie bezskuteczne, wzajemne zarażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona908423
bylam u gina, bo tak sie zlozylo, ze wizyte mialam zamowiona juz wczesniej, wiec dobrze sie zlozylo. Mily Pan zalecil Furagin, + witaminka C, jak wiekszosc z Was i stwierdzil, ze to nie jest "zarazone", ze sie przeziebilam po prostu...:) dziekuje za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdfbb
to normalne poszukaj przez wyszukiwarkę "syndrom miesiąca miodowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×