Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lorelei26

urządzenie wielofunkcyjne- canon czy hp? prosze o rady

Polecane posty

Witam Mam prośbe do osób które w przeciwieństwie do mnie na tym sie znają - czy lepsze bedzie urządzenie wielofunkcyjne canona czy hp? Z hp polecano mi 3180 jezeli sie nie myle, z canona nie pamietam nazwy modelu, ale bylo okolo 100 zł droższe tylko z kolei podobno (wg sprzedawcy w jednym sklepie) jest duzo lepsze od hp i tansze w eksploatacji. Czy ma ktos jakies doswiadczenie z tymi drukarkami? Prosze o rady i pomoc, bo naprawde sie na tym nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oba są dobre
ale canon ma tańsze tusze... tańszy w eksploatacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie canon
!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO po rozmowie w jednym sklepie bylam juz prawie zdecydowana na canona tylko znalazlam na ich stronie ze sa partnerem canona wiec rozmuiem ze musza zachwalac:) Najgorsze ze nie mam nikogo znajomego kto by sie na tym znal zeby isc razem i zeby mi nie wciskali kitu, bo sprzedawca sprzeda to z czego ma wieksza prowizje czy tam marze:) Dziekuje za wszystkie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss strawberry
ja jestem sprzedawcą tego typu:) ja polecam hp. Canony to dobra marka jeśli jesteś nastawiona na drukowanie duzej ilosci zdjęć. Jesli urządzenie to ma Ci służyć w pracach bardziej biurowych radzę kupić hp. ja mam w domu hp 1410 i jestem zadowolona( może oprócz małych pojemników na tusz) dawno temu skończyła sie gwarancja a urządzonko działa bez zarzutów. Jakość druku ok, zdjęcia też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HP lepszy
Mam oby dwa. W domu miałam HP, ale jak wyjechałam do innego miasta na studia kupiłam Canon (zachwalany przez pana w Media Markt). Po pierwsze Canon robi hałasu co niemara, po jakimś czasie zaczął szwankować a na HP mogę polegać jak na Zawiszy ;) To że tusze do Canona tańsze to prawda ale o wiele szybciej się kończą niż te do HP, więc argument że Canon jest w eksplatacji o wiele tańszy jest grubo naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie używałam urządzeń wielof**kyjnych tych marek, ale za to mogę polecić Konice. Jak na razie to urzadzenie jest niezawodne. Mam jeszcze innej firmy, takiej nieznanej i ciągle się coś psuło w nim, ale w drukarni repro http://kserokopiarki-gliwice.pl/dzierzawa/ zajmują się serwisowaniem tego rodzaju urzadzeń i udalo im się skutecznie to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie wolę drukarki HP, to bardzo dobry sprzęt służy mi od wielu lat. Z powodu tego że dużo drukuje zacząłem kupować zamienniki http://www.tonery.rdstudio.pl do drukarki, oszczędzam na tym dużo pieniędzy. U mnie pogorszenie jakości druku jest prawie niezauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina546
A może kup Epson, który teraz ma wiele do zaoferowania w promocjach. Do zakupu możesz otrzymać zapas tuszu na dwa lata czy dłuższą gwarancję o której mowa tutaj: http://www.epson.pl/gwarancjanadrukarki . A drukarki dobre i wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probo66
moim zdaniem zdecydowanie hp, oczywiście możesz trafić na paskudnie drogi w eksploatacji. Ja raz prawie dałam się naciąć, w tesco była promocja na drukarkę (chyba ok 150zł), ale na szczęście sprawdziłam koszt tuszy przed zakupem, okazało się że wyjdą drożej niż sama drukarka. W końcu przeszłam się do sferisu żeby mi doradzili, teraz mam hp 2060 a komplet zamienników wychodzi 60 zł, przy moim drukowaniu wystarczają na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probo66
Moim zdaniem hp, tylko trzeba uważać żeby nie trafić na paskudnie drogi model. W tesco widziałam promocję za coś ok 150 zł , ale na szczęście przed zakupem najpierw sprawdziłam koszt samych wkładów, okazało się że wyjdą drożej niż sama drukarka. W końcu poszłam do sferisu żeby mi doradzili, teraz mam hp 2060, komplet tuszy wychodzi 60zł, a przy moim drukowaniu wystarczają na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Ja uważam że najlepiej Epson z systemem ITS, gdzie tusz jedt tani i drukuje się dużo na jednym pojemniku. Koszt druku czarnobiałej strony A4 - poniżej 1 grosza, koszt druku w kolorze - poniżej 2 gr, koszt wydruku zdjęcia (pocztówka) - poniżej 16 gr – bez kosztu papieru. Super sprawa. Do tego mają teraz też promocję z zwrotem części kosztów za zakup opisany tutaj: http://www.epson.pl/zwrot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerdka
Urządzenia HP są trwałe i przede wszystkim proste w obsłudze. Spodobało mi się ostatnio, jak do nowego Hp LaserJet 400 wkładałem zamienniki Asarto. Urządzenie wykryło, że są to zamienniki, ale skalibrowało i drukuje się pięknie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sequel
Ale ja polecam Canona. z HP mam niemiłe doświadczenia w sprawach zamienników. Zwalczają jak mogą utrudniając życie normalnym osobom. Wolę kupować swoje asarto i nie martwić się o współpracę z drukarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na electro.pl natknęłam się na tę markę. Telefony wyglądają bardzo ładnie, specyfikacja też ok i się nad takim również zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartlomiejredo
ja bym brał hp, używam już od dłuższego czasu - bardzo dobrze się sprawuje i w sferisie można dostać do hp-ków tusze w bardzo dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dłuższego czasu mam drukarkę hp i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Teraz przymierzam się do zakupu na https://zikom.pl/poleasingowe-drukarki-laserowe/ jej nowego modelu. Myślicie, że się opłaca zrobić zakupy w tym outlecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoitą firmą jest http://www.as-mar.com.pl. Zajmują się sprzedażą urządzeń wielofunkcyjnych czarno-białych i kolorowych, nowych powystawowych oraz poleasingowych.  Zawsze służą fachowym doradztwem i mają przyzwoity serwis. Godni uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×