Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to samo ale mniej

RATUNKU W CZYM NA SLUB!!!!????

Polecane posty

Gość to samo ale mniej

Dziewczyny wiem ze to wstyd ale ja mam 19 lat i nigdy na weselu nie bylam.Dlatego prosze was o doradzenie co nalezaloby wlozyc na siebie na slub .Czy musi to byc jakas suknia wieczorowa czy zakiet czy co?jestem mloda i nie wiem jak powinnam sie ubierac na takie uroczystosci i czy do fryzjera tez wypadaloby sie zapisac jesli tak to co za fryzura mi pozostaje kok czy moze rozpuszczone wlosy( mam dosc dlugie za ramiona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo ale mniej
dodam ze slub odbywa sie latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo ale mniej
czy ktos mi doradzi?jest tu taka osoba co zna sie na rzeczy?moge jeszcze powiedziec ze jestem wysoka mam 1.77 i szczupla no nie wiem prosze o rady jakies propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) każdy ma swój pierwszy raz:P poleciła bym ci swobodna sukienkę. pod żadnym pozorem nie wielka balową z trenerem gorsetem i czymś tam jeszcze:p kolorową zwiewna radosna:). oczywiście do kościoła żakiet/bolerko żeby okryc gole ramiona jeśli będziesz miała sukienkę bez lub na cienkich ramiączkach. ja bym w życiu nie uczesała sie w kok masz długie włosy pokaz jakie sa ładne rozpuść je zakręć wyprostuj delikatnie upnij tylko nie rob koka. do tego delikatny makijaż i myślę ze będzie super. wkleję ci za chwile sukienki z allegro może coś ci sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo ale mniej
wielkie dzieki naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia 22
ja tez ide w sierpniu na wesele i kupilam sukienke-taka na lato za kolano z krotkim rekawkiem-mysle ze na lato to najlepszy pomysl ale dla mlodej dziewczyny rownie dobra bylaby jaks ladna spodnica i bluzka ale nie na ramiaczkach tylko wyjsciowa-teraz jest bardzo duzy wybor no i oczyiscie gdyby bylo chlodniej to zakiecik na wierzch Nibys-wklej zdjecia a jesli o fryzure chodzi to tez mam dylemat -mam poldlugie wlosy-takie pocieniowane -i ukladaja mi sie-nie chodze do fryzjera nawet ich nie ukladam-tylko troche piankia myslicie ze powinnam cos robic na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo ale mniej
no wlasnie to jest problem bo dobrze sie ubrac to znaczy dobrze sie czuc w tym ubranku bez stresowo i swobodnie wiadomo na weselu tance itp fryzura musi byc wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia 22
to co myslisz zeby isc do fryzjera? Ja sie troche dziwnie bym czula taka wyfiokowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora na lunch
Ja odnawiam tez mam niedlugo slub moze ktoras z was kobitki ma zajefane pomysly w co sie ubrac na slub a moze nawet w co sie nie ubierac czego sie wystrzegac bo wyglada tandetnie prosze o komenty wiem ze nie zawiode sie na was zawsze dobrze umiecie doradzic czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora na lunch
HALO CZY KTOS MA TU DOBRE RADY HALO HALO ODEZWIJCIE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snow woman
zalezy w jakim charakterze wybierasz sie na wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora na lunch
jestem zwyklym gosciem nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snow woman
to powinnas tez i zwyczajnie sie ubrac moim zdaniem. jakas skromna sukienka nie zadne balowe...sukieneczka do kolan na ramiaczkach lub wiazana na szyji kolor dowolny tylko nie czarny i bialy....buty klasyczne sandalki na szpilce wlosy zupelnie naturalnie,bedziesz sie wtedy dobrze czula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaa_
ja tez ostatnio miałam ten sam problem ,bo szłam na wesele brata mojego chłopaka ,wiec bardzo mi zalezało ,zeby cała jego rodzina jakos pozytywnie mnie odebrala ;) w kazdym razie ubrałam się w delikatną błekitą sukieneczkę do kolan w kolorowe kwiaty, spod spodu wystaje brązowa koronka ;) buty na obcasie w kolorze białym peep-toe ok 7 cm , bo troszkę niska jestem ;) włosy rozpuszczone do ramion ,nie ma sensu robic jakichs balowych fryzur ,bo to bedzie wygladac dosyc smiesznie, obowiazkowo manicure na paznokciach ( ja poprosiłam kolezake ,wiec mialam free ) ewentualnie pedicure ,jesli zalozysz buty z odkrytymi palluszkami ;) polecam generalnie cos w czym sie bedzies zdobrze czuła milej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 30
tez tak mysle i zakladam sobie ladna sukienke zwiewna -musze jeszcze dobrac buty i torebke katarinkaa_-jaki kolor mialy twoje buciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×