Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rilla84

AMFORA Mysłowice

Polecane posty

czy ma ktoś informacje na temat organizacji wesela w restauracji AMFORA w Mysłowicach? z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja podniose
bo mnie ten temat też interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja już mam podpisaną umowe:) więc musztarda po obiedzie... mnie się tam podoba, ale zawsze lepiej coś sie dowiedzieć i ewentualnie w trakcie przygotowań na coś zwrócić uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yona
podnoszę po raz kolejny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212121212121212121212121212
i ja tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja byłam w styczniu to mi pani mówiła że spokojnie nie trzeba jeszcze rezerwować, że najlepiej przyjechać w kwietniu i dopiero wtedy zaklepać termin. na szczęście uparłam się i zostaliśmy wpisani na 15.08 :) widzę, że miałam dobre przeczucie, że na początku marca nie będzie już ani jednego terminu wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co więcej o tej amforze, byłaś tam kiedyś na weselu?? czy tak w ciemno zarezerwowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłam na weselu w amforze, ale zebrałam pozytywne opinie na forach. bardzo podoba mi się lokalizacja tego lokalu, jedzenie też jest smaczne - byliśmy tam na obiedzie :) poza tym oferują apartament dla nowożeńców i kilka pokoi dla gości, a to dla mnie bardzo ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info, a możesz podać jakieś linki do forów z wypowiedziami a amforze? ja nie mogę nic znaleźć;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum gazety wyborczej było kilka tematów na ten temat. poza tym na kafe był temat o weselnych miejscach w mysłowicach, gdzie amfora była polecana. niestety linkami nie zarzucę, bo nie mam ich w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze czy ktos miał wesele lub bawił sie na weselu w Amforze w mysłowicach??? prosimy o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 2009 w amforze w sierpniu. Rezerwacje robiliśmy na początku lutego i były jeszcze 2 weekendy wolne. (ja mam w niedziele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfora jest bardzo ładnym lokolem, urządzonym z gustem i 3 maja mam tam kolejne wesele.5 lat temu również urządziliśmy w Amforze przyjęcie weselne i byliśmy bardzo zadowoleni. Super lokalizacja, domki do wynajęcia dl przyjezdnych gości . Myślę, że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam wesele w Amforze i z całym sercem i pełna odpowiedzialnością mogę polecić :) super jedzenie, super obsługa i atmosfera :) goście mówili, że to było najlepsze wesele na jakim byli i ja tak skromnie od siebie dodam, że też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka była na weselu w Amforze w zeszły weekend i wróciła zachwycona. jedzenia dużo i smaczne, sala piękna, ładnie przystrojona i wszystko na czas :) jestem już teraz spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wygladają
a jak wyglądają ceny? tez interesuje mnie ta sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wygladają
a ile za pokój dla gosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodajże 60zł/osoba ale nie jestem tego pewna, bo my lokujemy gości w domkach obok. apartament dla nowożeńców gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8
witam!Tak czytam te wasze problemy i was rozumiem,ale nie przesadzacie troszeczkę?Jeżeli chcecie wiedzieć ile co kosztuje to po prostu wystarczy telefon, a normalne, że jeżeli ktoś chce np.dzika;) na kolację to zapłaci więcej -wszystko zależy od menu i ilości gości!Ja wszystkie imprezy tam robię byłam na weselu,urodzinach,chrzcinach ,a teraz sama mam wesele i dam wam jedną radę- trochę zaufania dla obsługi,przecież im też zależy,żeby wszyscy byli zachwyceni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widar
Zdecydowanie nie polecam, chyba, że na własne ryzyko. Gdyby nie te stare wpisy to nigdy byśmy tam nic nie organizowali. Ale sam właściciel mówił, że lokal przejął niedawno, więc może dobre opinie nie dotyczą jego. Powodów dla których lokalu nie polecam jest cała masa, od najbardziej błahych, jak ciągłe proszenie o wodę czy colę, poprzez brak wiarygodności właściciela, aż po szkoda pisać, bo szkoda mi niektórych pracowników. Jak ktoś nie wierzy, to proszę mnie nie słuchać a jak ktoś się waha i chce więcej koszmarnych szczegółów to proszę pisać: nordwidar@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wyzysk
witam Wszystkie powyższe wypowiedzi są prawdziwe. Otóż dwa lata temu wesele miał tu mój brat i było wszystko super-właściciel, obsługa, jedzenie. W tym roku (2010) totalna porażka- zmienił się właściciel - na gorsze i nie ma znaczenia tłumaczenie ze knajpę się ma od niedawna. Szef ma olewający stosunek do wszystkiego i do wszystkich. Liczy na własny zysk a nie na to żeby klient był zadowolony. Policzył nas 200zl za osobę, ale się słabo postarał. Za ta kwotę znajdziecie lepszy lokal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyrzucił z menu lody, owoce i cukierki a zapewniał ze będą. Nie dopilnował by łazienki były czyste. Nie działały grzejniki w pokoju dla nowożeńców. wykorzystuje pracowników na maxa. Na 45 osób jedna kelnerka i kucharz, który gotowała na drugi dzień dla nas obiad. Pracownicy starali się jak mogli. Ale głupio to wyglądało, żeby Pani młoda wiecznie biegała do kuchni prosząc o to czy o tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotras:)
Czy moze ktos organizował jakas imprezke weselna od sierpnia 2010 w amforze. bo nie wiem jak tam jest z imprezami czy duzo jedzenia i wogole smacznie. Jak wyglada obsługa i wogole. dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×