Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m*ka

NAJSTARSZA_kobieto_w_ciąży_na_forum -------ile masz lat?

Polecane posty

m*ko, ja urodzilam po 30 , dlatego ze wczesniej z mezem tez nie chcielismy , chcielismy miec tez czas na prace i zycie na luzie . Musze Ci powiedziec , ze z czekaniem na ten wlasciwy moment tez nie do konca moze tak byc . Wlasciwie jak sie zdecydowalismy , przede wszystkim ja , to z mysla tego marginesu bezpieczenstwa . nie dlatego , ze bardzo juz dziecka pragnelam , ale balam sie , ze czekajac moge sie nie doczekac . Mysle wiec , ze mozesz tez popelnic blad czekajac zbyt dlugo na rozbudzenie uczuc macierzynskich , one przyjda i tak . Moja kolezanka klocila sie z narzeczonym , ze nie chce miec dzieci w ogole. Byla bardzo niezalezna , wysportowana , zyla intensywnie . Przyszly maz w koncu wymusil na niej obietnice , ze beda mieli 2 dzieci . Tak tez sie stalo . Mysle , ze tego nie zaluje i teraz calkowicie poswiecila sie ich wychowaniu . Nie przesadz wiec i jak ta 30 Ci wybije , to nie czekaj na swoje zachwyty nad dziecmi , bo niekoniecznie moga nastapic . Dziekuje za kciuki \"kluchy\" \"to tylko ja jarzabkowa \" przykro mi , ze nie mozesz juz sie cieszyc obecnoscia swojej Mamy . Ja tez sie boje , ze nie doczekam sie wnukow mojego drugiego dziecka , a moze nawet nie zdolam je wychowac . Jednak i bywa tak , ze mlode kobiety nie dozywaja tego , wiec wszystko w rekach Boga . Zycze Tobie powodzenia w staraniu sie o malenstwo . i dzieki Tobie i wszystkim za slowa otuchy , ciesze sie , ze nikt nie kierowal przykrych slow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja jarząbkowa
mimoza, coś mi się wydaje że jesteś fajną babką ;-) a co do Twoich ostatnich słów to też jestem tym faktem zdziwiona, dlatego wyszłam na tchórza i nie podpisalam się czarnym nickiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimoza69 moj plan jest taki zeby urodzic przed 30 a co okaze sie w praniu to sie przekonam. nie panikuje ze juz powinnam bo wiem ze to abolutnie nie moj czas, a otuchy dodaja mi inne kobiety ktore są o 2-3 lata starsze odemnie i nawet nie są męzatkami.widzac ze nie tylko ja nie mam dziecka ale kupa młodych ludzi nie ma z nieznanych mi powodów, ale wiekszosc mozna sie domyślic. no coz, takie zycie niczego nie załuje i patrze w przyszłosc jestesmy młosym małżenstwem ze starzem niespełna 2 letnim, wiec ten czas tak mi zleciał ze nawet sie nie zdąrzyłam obejrzec za siebie.....moze za rok moze za 2 a moze za 3 lata bede mamą, a co z tego wyjdzie czas pokaze powodzenia mimoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama41
Hej, jak nick wskazuje mam 41 lat i wlasnie test mi dwa razy wykazal, ze bedzie dzidzia:D. Mam dwie dorosle corki. Maz lekko wpadl w panike, ale widze, ze sie cieszy. Hihihihiih, ale numer.............trzymajcie za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie , ze sie odezwalas mamo41 . Myslalam , ze juz nikt sie nie odezwie w stanie blogoslawionym w naszym wieku . U mnie tez jest to pewne , ale z ciaza jeszcze do konca nie jest ustabilizowana sytuacja , ciagle nie ujawnia sie echo serca , a jest juz na to czas . Sprawa wiec wyglada tak , ze zyje w napieciu , wszystko sie moze zdarzyc . Ja mam jedna coreczke , ale do doroslosci jej jeszcze daleko . Pozdrawiam Cie serdecznie , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama41
mimoza69, mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze, ale jak bedzie, to Pan Bog jeden raczy wiedziec. Trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie. Moje corki to 20 i 18 letnie panny. Mlodsza juz wie, starsza jest daleko ode mnie wiec nic jej jeszcze nie powiedzialam, ale wiem, ze jak sie dowie, to zaraz wsiadzie w samolot i przyleci do mnie. Nie martw sie mimoza69, ciesz sie, ze nosisz nowe zycie pod serduszkiem, a ja wysylam bardzo duzo pozytywnej energii i zycze wszystkiego najlepszego, pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo41 , dzieki za pozytywna energie . Wiesz , staram sie cieszyc , ale to wszystko nie jest takie proste . Wszystko na to wskazuje , ze mam bliznieta i to jeszcze jednojajowe , to tez dodatkowe komplikacje , z mozliwoscia urodzenia dziecka martwego nawet . Szczegolnie duzo problemow jesli okaza sie to bliznieta jednoowodniowe . Wedlug kalendarza jestem w 7 tygodniu ciazy , do tej pory nie ma echa zarodkow . Dwa lata temu poronilam , wiec mam o czym myslec . mam nadzieje , ze z boza pomoca wszystko bedzie dobrze , ale nie czeka mnie latwa ciaza . Pozostaje tylko czekac , a moze byc tak , ze lada dzien czeka mnie poronienie . lekarz zadnej gwarancji mi nie daje . Dobrze jest miec corki , ja mam tyko jedna , z czego jestem bardzo szczesliwa . Zycze Tobie szczesliwego odmiennego stanu , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimoza69, jest inny topik o mamach 40 letnich, zapraszam, im wiecej tym razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama41 , moze zajrzysz jeszcze tutaj , bo cisza juz tu kompletna . piszesz o topiku dla mam 40letnich , ale nie moge go znalezc . Na rozne trafialam , ale nie na ten wlasciwy . Prosze napisz dokladnie jaki jest temat topiku . gdzie go szukac . Dziekuje i pozdrawiam , pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentona
ja mam 42 , a tak naprawde to zaraz bedzie 43 . i swiadoma decyzja ze chce :) co nie znaczy ze nie boje sie jak to bedzie i czy bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mentona , pisze w pospiechu , bo jestem juz spakowana do podrozy . Bede dopiero 7 lipca , chetnie z Toba bym pogadala . W pelni rozumiem Twoja decyzje i obawy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jeszcze ktos tu zajrzy i podzieli sie swoja wiedza lub doswiadczeniem na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimoza, podalam Ci link, tam jest nas wiecej, zapraszam :), poprostu na niego kliknij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko....
ta zuzia to niezbyt piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa jak diabli , moze bedziesz tez kiedys w takiej sytuacji , ze bedziesz zadawala pytania retoryczne z nadzieja , ze jednak ktos zechce na nie odpowiedziec . Mimo ze wszystko wydaje sie oczywiste i nie podlega dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce byc zlosliwa ale jesli zadam pytanie retoryczne - to bede wiedziala co to jest i czemu sluzy - tak wiec na odpowiedz liczyc nie bede:P;) oki wlaczyl mi sie przypieprzacz:D sorry:P o matko- dla mnie najpiekniejsza:D pokaz swoje dzieciatko jak takas madra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×