Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ufff ulzylo mi ztymi feriami:P hehe megusia ja mam tyle stabilizatorow w domua teraz kupuje nastpeny ze nic nie powinno mi sie stac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stabilizator tylko w niewielkim stopniu zabezpiecza przed urazem i to raczej przed uszkodzeniami więzadłowymi, a nie już przy rojechanej łąkotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja sie nie znam:P spytam sie na tej calej rehabilitacji :P ale do zimy i sniegu to i tak jeszcze daleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja wrocilam ze cmentarza i jestem padnieta a musze zrobic jeszcze plakat bo jako jedyna z grupy umiem malowac :P chyba ze reszta udaje ze nie umie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz dobrze :D ale ja mozna powiedziec ze tez... bo jedynie jutro do szkoly, we wtorek USG a w srode mam nadzieje ze rehabilitant powie zeby przyjsc do niego bo powiedzial ze jak juz wyniki bedziemy mieli to zeby zadzwonic do niego i wtedy sie ustali:) a w poniedzialek 5 lis. ide z klasa na jakas wystawe wiec tez wolne bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no widzisz:P to sobie poleniuchujemy troche:P aleja bede musiala siasc z testami an prawko bo egzmainj juz niedlugo a ja sie dalej nie ucze:P a ten towj elkarz to w koncu lekarz czy rehabilitant??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rehabilitant ale lekarz ma na pieczatce prof. hab. m. xxx choroby wewnetrzne specjalista rehabilitacji medycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez... bo nic zawsze mi sie nie chce, i zawsze mnie dobija fakt ze w poniedzialek trzeba do szkoly isc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie niedziziele ale dzis mi sie wyjatkwo nudzi;/ kwestia pogody chyba;/no i wybitego palca niestey bo basen odpada:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że nic nie kombinujesz z tym palcem, bo ja kiedyś tak przekombinowałam i do dziś jest niesprawny, ale na szczęście to lewa ręka :P tylko ja w ogóle nie poszlam do lekarza, bo naiwna uwierzyłam facetowi od wf że samo się zagoi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys mialam taka babke od wfu co sama nastawiala palce haha ale na szczescie nie mialam molziwosci sparwdzic jak to robi:P ja poszlam do elkarza na rtg bo mkoj palec byl calkowicie krzywy i nie dalo sie go zgiac:P teraz po nastawieniu jest ok tylko caly siny:P wiem bo sciagnelam to w piatek ale juz teraz nie scigam tylko czekam az sie zagoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super wygląda taki palec, nie dość że cały siny to jeszcze 2 razy grubszy ;) mi sie wybił i potem sam nastawił, ale ból był niesamowity. pewnie gdyby sie to stało w domu poszłabym do lekarza, ale nie chciało mi sie jeździć po sosnowieckich ostrych dyżurach heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mialam pare razy bo to sie zdarza w siatce dosyc czesto:P ale na szczescie to malo grozna kontuzja pod warunkiem ze sie palec prawidlowo ustawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, dyskusja przeszła na palce?:) No w tej kwestii nie mam nic do powiedzenia. I oby tak pozostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałam chyba wybitego palca u prawej nogi. Tego dużego. Tak ja Megusia nie poszłam do lekarza;p Po pół roku zaczął w miarę funkcjonować normalnie ale fakt faktem że jak przez dotyk porównuję go z drugim palce to kości są w innym polożeniu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak zamilkło wszystko? Jest ktoś? Co tam nowego z waszymi kolanami bądź innymi stawami? U mnie dość dobry tydzień był, tylko momentami odczułam chwilowy, mały ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jesli ci moje towarzystwo odpowiada:P ja dzis mam dyzur calodniowy na forum hehe co do stawow to moje tez nienajgorzej nie liczac wypadku na treningu :P no i bolu porehabilitacyjnego:P dzis jestem na ketoanlu wiec nic mnie nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wzielam sobie ale tylko rabno 1 i 1 po poludniu bo to i na palec pomaga i na kolano chociaz w tej dawce marnie z tymkolanem;/ wydaje mi sie ze to przez ta rehabilitacje mnie tak boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×