Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nooo obejrzalam niecale pol narazie i mi sie testy na lakotke zgadzaja czyli jednka chyba musze uwierzyc lekarzowi:(( a juz liczylam na to ze moze jednak sie pomylil dlatego cchialam objawy..;/ Hinter jak jeszcze nie widizalas jak wyglada artro to tam pokazuja kawalek:P aha i rozwiazuje nasza zagadke ten filmik:P lekarz sie wypowiad aze zeby pzreprowadzic poprawnie arto potrzebne sa minimum 2 dziurki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to oni nie mieli nawet czym mi zbadać tej chrząstki oprócz oczywiście metodą \"na oko\" :P bo na zdjęciach w carolinie mają jakby taki pobierak czy jak to się nazywa, którym sprawdzają stan chrząstki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche bezsensu mogli juz to zrobic do porzadku skoro juz cie na zabieg wysalil;/ a robil ci to twoj elkarz czy kto inny??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle:P moj tak nie robi:P kurcze w tym tygodniu znowu rehabilitacja jak sobie pzrypomne to..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze powinnam do alryngologa na kontorle po tym zabiegu z lipca ale ciagle nie mam czasu a jak mam to o takiej porze co ona nie przyjmuje:P lekarze pownni przychdozic do pacjentow co nie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się rozpisałyścię dziewuszki;p Wybaczcie ale nie będę tego czytać teraz;p Ja właśnie wróciłam z pólmetku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche nie pisalam bo korki mi wywalilo a rodzice wyjechali i dzisiaj dopiero beda a brat gdzies wyszedl ale przed chwila brat juz naprawil :) co do tych objawow to ja mam wszystkie 5 z 6 chyba nie mam problemow chyba z w 6 moze sie zaliczac to niby zacinanie sie :) i jeszcze jedna sprawa o blizny... Sandra przyjzyj sie dobrze swoim blizna po artro i czy masz jedna wieksza a druga mniejsza?? bo ja mam i ta wieksza jest podzielona na dwie tzn. wyglada to tak jakby byly dwie blizny obok siebie :) nawet to moja mama wczesniej zauwazyla cos jest dziwne bo ja to nieinteresuje jak wygladaja blizny najwazniejsze dla niej jest to ze zrobili :) Tak w ogole to sie wczoraj troche rozpisalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym zrobila zdjecie i pokazala moje ale mi sie nie chce :P ale moje dwie blizny wygladaja jak 3 :P hm... to by sie zgadzalo z tym ze moze mi shaving zrobili bo w dodatku nie moglam zginac kolana a pamietam ze kolezanka z sali miala rozcinana chrzastke wzrostowa to tez nie mogla :P no i lekarz mowil mi ze to operowane nie powinno mnie juz bolec :P no ale mniejsza z tym :P moze sie zapytam jak nie zapomne bo ostatnio mam klopoty z pamiecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy miałabyś to napisane na wypisie ze szpitala, a poza tym oni nie robią 2 nacięć tuż obok siebie :) ja też nie mogłam zginać kolana przez 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to dobrze ze nie bylam jedyna ktora nie mogla zginac kolana po diagnostycznej :) Ale sie wtedy strasznie meczylam... a co do tego wypisu to ja mam tyle pomylek ze nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam wszystkie anciecia daleko dos iebie:P megusia a po co oni mi zorbili naciecie na samym srodku rzepki?? bo dopiero teraz odkrylam ze nigdzie o takim nei pisze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak robia drugi raz artro na to samo kolano to robia na tych samych bliznach czy w innych miejscach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś mam niedobry dzień dla kolana:( Normalnie w takie dni jak ten, chcę mieć artro choćby zaraz. Widzę, że o bliznach ciąg dalszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe :) A ja jutro jade po skierowanie na rehabilitacje :) ciekawa jestem jak bedzie :) pewnie rehabilitacja nie jest podobna do w-fu a szkoda bo troche tesknie ze cwiczeniami w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×