Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

pzred ta druga artro mialam taki pzrykurcz ze wlasnie nie prostowalamale teraz juz stojac prostowalam jeszcze dwa dni temu prostowalam a dzis sie nie da po rpostu sie nie da;/ chyba mi sie miesnie w nocy zrosly czy co:(( moze mi w piatek to jakos rehabilitant wyprostuje ale do piatku bede musiala tak chodzic;/ do pelnego wyprostu brakuje mi moze 30-40 stopni ale i tak ciezko sie chodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz na dwójce będzie reportaż o dziewczynie, której zoperowali nie to kolano i jakieś problemy z tego wyniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie masakra:/ To jest właśnie polska służba zdrowia:/ Krew mnie zalewa jak słysze o takich przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zgasilo to ze jak lekarz sie dowiedzial ze nie to kolano zoperowali to na skierowaniu poprawil na to co operowali... A co w ogole jej sie stalo ze musiala operowac bo nie od poczatku oglada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też nie wiem na co miała mieć ten zabieg. a lekarze to jest jedna wielka klika, każdy każdego kryje, choćby mialo być po trupach :/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym skierowaniem to już przegiął. Właśnie ja też nie oglądałam od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówili co jej dolegało, a na tym rtg w ogóle nie było z jednej strony szpary stawowej, więc to wyglądało jak chondro 4. Odechciało mi się artro.... Ta blizna wielka jakaś? Też tak macie? Nacięcie jakby na 2-3 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mówili, ale ja już nie pamiętam. No też mi się wydaje że jakieś dziwne te blizny. Na artro chyba zdecydowanie za duże, ale za małe na operację na otwartym kolanie. Tam to chyba wszystko było nie tak. Hinter nie martw się nie terafisz na takiego dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noja nie obejrzalam bo lecial moj serial:P ale wcale nie zaluje:P po co sie bac jeszcze bardziej i tak jestem pzrerazona wlasnym kolanem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podali gdzie to było. Jak wam napisałam jak jeszcze był ten wcześniejszy reportaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwróciłam uwagi, chyba nie mówili. Ale blizna serio dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma gronkowca to jej sie pewnie rana nie goiła i stąd ta przerośnięta blizna :/ swoją drogą to mogło być na półotwarto, bo tak też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oni nie widzieli jak ją pocieli że z kolanem jest ok? No ale ta blizna zastanawia mnie najbardziej. Megusia a Ty co o tym sądzisz. Czy takie blizny są normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju,żałuję, że akurat ten program miałam włączony, a jeszcze bardziej, że to oglądałam i was wciągnęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny. Nie należy panikować. Nasza służba zdrowie pozostawia wiele do życzenia. Każdy kryje każdego jak to już napisała Megusia. Ale z tego co się orientuje to wszystkie chodzicie to sprawdzonych placówek, dlatego chyba nie warto panikować. Nie martwcie się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... :) Wiecie co na stronie TVP2 jest ten program jutro sobie objerze bo musze sciagnac odpowiedni program a dzisiaj juz mi sie nie chce... bo ja to zaczelam ogladac praktycznie pod koniec i nic nie wiem oprocz tego gronkowca i skierowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pozostaje tylko wierzyć, że u nas będzie, ok, choć ja jestem spanikowana i bez tego reportażu. Megusia, reumatolog cię nie będzie kroiła:D... Chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jej, że nie miała się zajmować Twoim kręgosłupem tylko łokciem. Że bez kręgosłupa masz wiele problemów i żeby sobie darowała tylko napisała Ci to cholerne zaświadczenie i dała spokój:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×