Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Megusia i co Ci powiedzial ?? Wiecie ze u mnie laser prywatnie kosztuje 2zl :P az bylam w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani powiedziała, że to jednak łokieć tenisisty i że raczej trzeba go zoperować. po zabiegu mam sobie zrobić badanie densytometryczne z kręgosłupa i pokazać się do kontroli. Nadal mam zażywać preparaty wapnia i jakiś ecomer (chrząstka rekina) przez 3 miesiace. I jeszcze pocieszyła mnie że i tak będę jej pacjentka, bo ta moja wiotkość predysponuje do choroby zwyrodnieniowej stawów, więc na pewno w bliższej lub dalszej przyszłości się spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale Ci powiedziala prawie jakby Ci grozila ze sie jeszcze spotkacie :) Czyli zabieg musi byc... Ja sie dowiedziala ze w-f bede miala od 7 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no nic dziwnego ze AWF nie dla Ciebie :) Ja to sie zdziwilam ze taki tani bo wszedzie gdzie bylam to byly po 10 nawet i 15 zl :) Dzisiaj chyba pojade na pierwszy laser zeby moze do w-fu wyzdrowiec...:) mam nadzieje ze tak sie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spodziewałabym sie cudów po laserach, chodziłam już kilka razy i szczerze powiedziawszy efekt był zerowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tez tak sadze ze to nic nie da :) ale zawsze warto wiezyc :) A TERAZ DO WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW TEGO FORUM :) Macie pozdrowienia od Karsi :) ona juz jest w szpitalu, lezy grzecznie w lozeczku i bedzie jutro raczej po poludniu miala artro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz mieć, punktowy??? wygląda jak taki gruby długopis i świeci na czerwono :) trzeba do tego nosić takie beznadziejne okulary ochronne w których wyglada się okropnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie punktowy jest zwykły, są jeszcze takie, kóre skanują tę wiązkę promieniowania, ale to są nowoczesne aparaty, więc pewnie w przychodni takich nie ma heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mi powiedzieli ze to nie bedzie punktowy tylko taki inny bo punktowy cos tam cos tam.... :) a z reszta dowiem sie jak tam bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wszystkie zabiegi to wg mnie strata czasu i kasy, chociaż moja mama ostatnio chodziła na magnetronik i jonoforeze i jej naprwde pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moj dziadek chodzil na laser bo go kolano zaczelo bolec i mu pomoglo ale niewadomo jak ze mna bo mnie juz 2 lata boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi ostatnio też pomogło... To jestem ciekawa jak będzie wyglądał Twój laser skoro to nie punktowa i kosztuje tylko 2 zł:D Czyli skoro Karsia ma artro jutro to do domu wyjdzie za jakieś 2-3 dni tak?? Bo nie wiem czy umiem liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na temacie o artro chłopak zjechał tarnowskich lekarzy :P biedne chłopaki heheh ja tam do nich nie mam wielkich zastrzeżeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tez czytalam :) Ja to mam pompe z tego Cyzyka czy jak on sie tam zwie :) Ja tez bylam zdenerwowana ze akurat artro mi wyszlo wtedy kiedy byl mecz na ktory chcialam isc ale az tak tego nie przezywalam :) Karsia jezeli dobrze pojdzie to wyjdzie w czwartek :P Czy u Was tez snieg pada ?? bo u mnie prawie bialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgon z niego a o tych lekarzach zaraz przeczytam:D U mnie trochę rano padało ale przy tym lał deszcz więc śniegu brak w dodatku jest na plusie to nie było szans aby się utrzymał. A teraz czyste niebo i słoneczko świeci tylko wiatr wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy Ci co tam pisza to potrafia rozweselic :) Ale nie to co my my to przeciez tam wszystkich dolowalismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie;p My byłyśmy te złe i nie dopre a jakiś koleś wchodzi wyklina że nie idzie na jakiś mecz i reklamuje klub któremu kibicuje i nikt mu nic nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia to rzem wyl;aduekmy na stole bo ja tak licze ze jakos z pocztakeim roku bede miala to artro;/ ale kolano sie dod zis nei wyrpostowalo...wyslalam mame do apteki wlasnie po cos..jakas masc czy cos sama nie wiem moze w aptece cos beda miec na wyrpst:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dzis mialam, wyklad o kwasie hialuronowym;P hehe terz pzrynajmniej wiem co mi wstrzykiwali do kolana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzsiaj byłam pierwszy raz na w-fie. Po 15 minutach odbijania piłki do siatki o ścianę byłam wykończona:p A po całych dwóch lekcjach tak obtłukłam nią palca że nie mogę nim ruszać:/ Miałam za twardą piłkę:/ Niestety nie było innej do wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×