Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Megusia gratulacje :) odrazu jak topic sie ozywil :) A czy to jest normalne ze przez tak dlugi czas nie czuje tylka po tych zastrzykach?? wczesniej tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rusze tyłek na praktyki, to zapytam w szkole czy ktoś jest chętny męczyć się ze mną :P przynajmniej będzie jeden pożytek z mojej wizyty w tym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no to super :P bow gim to wspolczuje nauczycielom a juz tym bardzije praktykantka:P w LO to juz jakis poziom kulturalny a w gim szkoda agdac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tam praktyki w zeszłym roku i mam raczej niezbyt miłe wspomnienia, więc w tym roku nie nastawiam sie na jakieś rewelacyjne doświadczenia w tym względzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra masz racje :) u nas byla praktykantka z polskiego to byla masakra...:P ale stwierdzila na koniec ze nasza klasa sie najbardziej jej sluchala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kurcze ja siew ogole w tych prkatykach nie lapie myslalam ze na 1 roku masie w podstawowoce na 2 w gim a na 3 w Lo tzn nie wiem jak z tymi latami ale ze pokolei;/ jak zawszejestem niedoinformowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno by było zrobić praktyki z włoskiego w podstawówce i gimnazjum, bo i tak bardzo mało szkół prowadzi zajęcia z tego jezyka. u mnie praktyki są po II i III roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o tym tez nie pomyslalam;P czyli to zalezy od kierunku:P wiecie co kupialam sobie wlasnie na allegro taka duza pilke do cwiczen;P tak mi sie spodobala:P na niej mozna robic rozne fajne rzeczy nie tylko an kolano a przy okazji bede mogla wiecje w domu cwiczyc na to kolano:) megusia a jak to jest bo wczesniej pisalam ale nie wiem czy cyztalas to parwda z ejak wycwicze miesnie to lekotka moze sie sama zagoic??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na łąkotkach, ale czytałam gdzies że samoistne wygojenie rokuje tylko łąkotka uszkodzona przytorebkowo (tzn. w miejscu ukrwionym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a ja nie wiem w ktorym miejscu moja jest uszkodzona tzn wiem ze tylny rog ale o torebce nic nie pisze;/ bo jak sie moze zagoic to sie biore za cwiczenia i to ejszcze ostrzej niz do tej pory:P musze sie spytac na rehabilitacji ale to dopeiro za tydzen;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety chyba już sie nie zrośnie, bo to jest możliwe tylko kilka tygodni po urazie przy usztywnionej nodze, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dużą piłka też bym chciała mieć i te fajne taśmy, ale znajac życie nie chciałoby mi się ćwiczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo no wlasnie dzis mialam te tasmy pierwszy raz ale to an pocztaku jak zobaczyli ze cos nie tak z noga to byl koniec ,,obciazajacych \" cwiczen;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie cos obilo o uszy ze sie moze zrosnac jak miesnie beda przejmowac za nia obciazenie alob cos wttym stylu ale moze zreczywiscie to tylko po urazie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... czekam ciagle jak sie odezwie ale nawet nie wchodzila na gg chyba ze jak bylam w szkole... :) mam taki program gdzie mi pokazuje kiedy ostatni raz byla dana osoba od czasu mojego wejscia na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje kolano dziś strajkuje :/ (a chyba raczej czworogłowy) i mam wrażenie że rzepka mi się nie trzyma swojego miejsca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze pocwiczyc te czworoglowe ale nie chce mi sie i nie mam czasu... :P ciekawe co powiem lekarzowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje juz od kilku dni strajkuje jak wiecie..;/:( i z cwiczeniami tez sobei troche darowalam pzrez ten bol ale od jutra zaczynam bo nigdy tej rehabilitacji nie skoncze:P szkoda tylko ze ona taka bolesna musi byc:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem jak to boli, miałam wrażenie, że mi kolano rozerwie od środka albo że za chwile eksploduje, aż się rehabilitantka dziwiła, że mi sie tak w rok pogorszyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej ktos mnie rozumie:) ale strama sie jak moge zrreszta moj rehabilitant jak i wsyzscy tam sa bardzo mili i ciagle pytaja czy boli ale starsznie mnie wkurza ze oni ciagle patrza jak ja cwicze np dzis stalo nademna 3 i patrzeli sie jak cwicze i albo mowili ze pieknie albo ze mam bardzo slabe miesnie okropnie mnie to peszy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj nie wyutrzymuje z bolu bo pol godziny musialam stac na apelu... to jest dziwne bo stac mi jest ciezko ale chodzic moge bardzo dlugo mimo bolu... co prawda potem jest masakra... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co mój ortopeda wymyśli po zapoznaniu się z diagnozą pani reumatolog, bo szczerze powiedziawszy po tym co usłyszałam straciłam już wszelką nadzieje na poprawe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co mój ortopeda wymyśli po zapoznaniu się z diagnozą pani reumatolog, bo szczerze powiedziawszy po tym co usłyszałam straciłam już wszelką nadzieje na poprawe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×