Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Karsia jak ja ci zazdroszcze takich milych wspomnien:) zreszta kacha tobie tez:) dobrze ze nic ci tam powaznego nie wykryli to wracaj do zdrowka szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo a jednak Karsia zyje :):) czyli masz tylko chondro ?? dobrze ze dopiero 1st :) ja po artro jak chodzilam bez kul to mialam ciagle wyprostowana bo nie wolno mi bylo jej zginac strasznie sztywno ja trzymalam :) potem mialam problem zeby ja zgiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlasnie zaczelo teraz tak sypac ze jak patrze na okno to widze tylko troche kolory bloku ktory jest na przeciwko :) a myslalam ze zaraz sie roztopi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karsia, I st i tak cierpiałaś? Rany niemożliwe. Mnie sama chondro ( a czuję po odgłosach,że mam jakiś III st) chyba wcale nie boli. Problem to u mnie jest w tym jednym miejscu pod rzepką od więzadła do zew. i tylko przy dużym kącie zgięcia, głównie w powietrzu.Lekarz twierdzi, że to fałd się klinuje. Trudno mi uwierzyć, że przy I st tak co niektórzy cierpią. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz:) ale moze niech ten snieg jeszcze troche poczeka bo zaniedlugo mam egzmain z prawka i wolabym jezdzic po suchych drogach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter wiesz co mozliwe bo ja tez cierpialam bardzo na poczatku a teraz zalezy co robie... Na poczatku nic nei moglam zrobic taki bol byl a potem z czasem sie uspokoilo teraz w tej gdzie mam I/IIst. to mnie czasem tez boli tak jak na poczatku a druga gdzie jest pewne ze mam wyzszy to mam juz inny bol... ale tez kazdy znosi to inaczej :) moja kolezanka z IVst. jeszcze niedawno grala w reczna chociaz o tym nie wiedziala ze juz chrzastki praktycznie nie ma :P Sandra moze do Ciebie te chmury nie dojda :) A kiedy masz egzamin ?? u mnie przestalo sypac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzamin mam za niecale 3 tygodnie i boje sie ze do tego czasu to te chmury juz do mnie dojda:(( a ja mam chondro i takw alsciwie to ona mi tak bardzo nie pszeszkdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... no wlasnie ja doszlam do wniosku ze im wyzyszy stopien to mniejszy bol ale przy tym wieksze ryzyko :P No to jak masz za 3 tygodnie to masz niezaciekawie bo wtedy to snieg raczej bedzie :/ Ale nie ma co sie martwic na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odglosy odglosami ale gdyby nie lekotka to nie wiedizlabym ze mam chondro:P bo na pocztaku mnie tez koalno nie bolalo:P kacha twoj wnioskek ma coraz mniejsze poparcie:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he. nie dołujmy Kachy. Grunt, że u niej wniosek się sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale skoro twierdzisz, że możesz mieć już III st. a cie nie boli jakoś strasznie to hipoteza Kachy się zgadza, bo ją przy I/II st. bardzo boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale w początkowych latach też nie bolało, tylko co parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... podczas artro wszystko sie wyda ktory stopien kto ma... :P Przestalo sypac...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze moje chondro sie nie powiekszylo od czasu ostatniej artro i ze w czasie szycia lekotki nie odkryja tam nic nowego wiecej bo chcialabym miec juz swiety spokoj z tym kolanem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu zaczelo sypac :) No ja nie mam spokoju z chondro a mysle ze sandra mowi ze ma z powodu tego przykurczu, lakotki i bocznego przyparcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby to widzieli w czasie artro ale wiecie jak to z tymi naszymi lekarzami jest:P cos mi tam tez chrupie ale samo chondro mmnie chyba nie boli zreszta te objawy co Hinter kiedys dawala to do mnie nie pasowaly:) tak sobie mysle to lekotke mi zszyja przykurczu sie pozbede rzepka moze wroci na swoje miejsce dzieki cwiczeniom i tej ortezie a jak nie to mi ja operacyjnie wstawia na sowje miejsce i kolano bedzie jak nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×