Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

o zgrozo to moze ja oddam te zowlnienie jak wycwicze te 10 zajec;/ w sumie to nie wiem czy je wogole przyjmie bo jest anpisane od 1 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze na niektorych cuzleniach jak sie ma zwolnienie to jest takie korekcyjne cyz cos fajna sparwa darmowa rehabilitacja mnie by sie pzrydalo ale druga sparwa to jakos tej rehabilitacji jakby miala zaszkodzic to lepeij wcale;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u niektórych zwolnienia są ważne tylko 2 tygodnie od chwili wystawienia, daj to co dostałaś wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale data wystawienia jest wpisana wczorajsza:P tylko jest adnotacja ze jestem zwolniona od 1 pazdziernika nie wiem czmeu tak napisal\';/ w sumie wcale go o to zwolnienie nie prosilam nawte nie wspomnialam:| wiec nie patzralam co pisze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje jeszcze pomysla ze sciemniam i sobie wymyslilam to zowlnienie specjalnie czy ajkos tak:(( teraz wiekszosc ludzi zlatwia zowlnienia na lewo:(( fajnie by bylo jakby byla komisja lekarksa i oni by orzekali cyz mozna cwiczyc czy nie wtedy by bylo pzrynajmneij sparwiedliwie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie :P nie chce mi sie nawet tego czytac :P Ja sie dopiero teraz zorientowalam sie ze juz za 9 dni do lekarza bo wczesniej to wiedzialam ze nie dlugo (wkoncu na ta wizyte czekam 1,5 miesiaca wiec ciagle myslalam ze to dlugo jeszcze;) ) ... bardziej chyba boje sie tej wizyty niz artroskopii :P i tak mysle dlaczego tak mam :) Dzisiaj mialam glupi sen ze bylam u lekarza i leczyl mnie ktorys z lekarzy z na dobre i na zle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kacha masz fajne sny:D No ale tak jak już jesteśmy prZy lekarzach z tego serialu to nie pogardziłabym;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak lekarz który tak się interesuje pacjentem w publicznym szpitalu jest niemożliwy. A szkoda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom naprawde... chociaz ten rehabilitant sie naprawde interesuje pacjentami... co prawda nie pracuje w szpitalu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja to nawet jak raz zaplacilam to sie nie zainteresowali :P Kurcze czego ja sie tak boje...?? tego ze sie dowiem co dalej ze mna bedzie? albo moze tego ze nie wiem co powiem jak sie lekarz zapyta ile cwiczylam :P chociaz ostatnio jak bylam u innego lekarza (zastepstwo bylo) to stwierdzil ze za duzo cwicze jak mu powiedzialam ze 800 robie a w wakacje robilam 1000 :P Chcialabym miec to juz za soba... pierwszy raz tak sie stresuje wizyta u lekarza... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja to nawet jak raz zaplacilam to sie nie zainteresowali :P Kurcze czego ja sie tak boje...?? tego ze sie dowiem co dalej ze mna bedzie? albo moze tego ze nie wiem co powiem jak sie lekarz zapyta ile cwiczylam :P chociaz ostatnio jak bylam u innego lekarza (zastepstwo bylo) to stwierdzil ze za duzo cwicze jak mu powiedzialam ze 800 robie a w wakacje robilam 1000 :P Chcialabym miec to juz za soba... pierwszy raz tak sie stresuje wizyta u lekarza... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha tez mam stresa wiec lacze sie w bolu:P tylko ja z duuuzzo bardzije banalnego powodu:P kurcze moj miesien i pelcy dalej nie w formie jak jem tabletki to ok jak jednej dawki nei wzielam znowu to samo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze... no bo mysle ze jak mu powiem ze nic mi nie pomaga to pewnie wspomni bo ile mozna cos lykac i jeszcze zeby bylo gorzej... :/ juz mi jeden lekarz to mowil i dokladnie powiedzial mi tak \"pewnie profesor bedzie chcial zrobic znowu artroskopie osobiscie ale na drugie kolano bo moim zdaniem to powinno sie zrobic jezeli nic nie pomaga\" mniej wiecej takie slowa byly wkoncu to bylo ponad miesiac temu :P ale narawde bardziej sie boje tej wizyty niz artro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze sandra no to niezafajnie... to jak narkotyk jak sie wezmie jest wesolo (w Twoim przypadku jest lepiej) a jak sie nie wezmie to spowrotem to samo :P Hinter ciesz sie :) przynajmniej u Ciebie jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przeciez to musi przejsc:P miesien sie pewnie ebdzie troche regenerowal ale ten caly nerw kulszowy by juz mogl sobie odpuscic;/ bo to on powoduje taki ostry bol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak tata mial rwe kulszowa ale to bylo cierpienia... masakra... pierwszy raz moj tata tak cierpial z bolu oprocz bolacego zeba bo mu sie jakas narosl zrobila i musieli mu potem to usuwac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Hineter jak zawsze martwi sie o wsyztkich:P mnie nie ma co zalowac...moja wina to teraz musze odcierpiec;/ ale ja dzis doszlam do wnisoku ze nie chce byc stara bo na satrosc takie bole plecow sa b czesto ja tego neiw ytrzymam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja tez nie chce byc stara... ale i tak wzyscy ze mne zatuja ze na rentę powinnam pojsc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kacha ja nie wiem co z tym nerwem ze on tak potafi bolec:P ale rwa kulszowa jest pdoobno duuuzzoo gorszaod tego co ja mam wiec sie ciesze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... :) ja to juz zauwazylam ze mojego tate nic nie lapie ale jak juz zlapie to cos strasznie bolesne :) Ale i tak Sandra masz strasznie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×