Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

tez tak myslalam bo tak pisze wszedzie przy objawach uszkdozenia lekotek ale oni twierdza ze to miesnie;/ sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha ja jak miałam pierwszy raz laser to mi babka powiedziała że laser osłabia i na rezultaty trzeba poczekać jakieś 3 tygodnie... a w trakcie zabiegów może być nawet gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... ale u mnie na szczęście po laserze nie jest gorzej bo gorzej jest juz od dawna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Karsi wporzadku :) noga boli zdjeli juz jej cos mowila ze jej sie noga nie prostuje ale takto to chyba OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie jestem pewna czy to byla kontrola czy juz zdjeli :) no ale najwazniejsze ze nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj kolano zabolalo jak weszłam do mieszkania mojej nauczycielki z prywatnego angielskiego. a później jak wychodziłam. (kolano po artro) Natomiast jak już wyszłam na zimne powietrze zaczęło mnie boleć to drugie... Od takiego bólu który był reakcją na mróz zaczęły się problemy z pierwszym kolanem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miejmy nadzieje ze to tylko taki bol zwykly i ze nic Ci sie tam nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, grubo się ubieraj, Daję głowę, że pod spodniami nic nie miałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz chyba nikt rajstop nie nosi po spodnie;P strasznie to niewygodne:P ale coz zdrowie wazniejsze Julcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam Julcia, a potem będzie za późno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja już w ogóle nie patrzę pod kątem wygody czy mody tylko zdrowia, niestety trochę za późno:D Bardzo dobry miałam tydzień dla kolana, zero bólu, no może parę sekund, takie nic w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym roku bedzie podobno bardzo zimno wiec chyba trzeba bedzie sie ubierac:P Hinter to nic tylko sie cieszyc:) ja powoli dochdoze do siebie z plecami na szczescie juz mi to mija i chyba bede odstawiac juz leki:P ciekawe z jakim skutkiem:P a kolano bez zmian czyli ra zlepiej raz gorzej ale do przodu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. W tym roku ma być strasznie zimno więc chyba będę zmuszona nosić rajsoty. No ewentualnie zakolanówki żeby kolana były zakryte. Ale już kiedyś tego próbowałam i nic to nie daje. I tak boli i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie zimno i slisko niestetey:(( ale chcoiqz bedzie ladnie wygladac jak bedzie duzo sniegu:P Julcia amoze sobie kup oceplacze na kolana sa takie w sklepach;P ja nei mam bo mi niepotzrebne ale podobno bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słysze:D Są takie ocieplacze? A nie wiesz w jakich sklepach można takie dostać? BO podejrzewam, że chyba nie we wszystkich... Inaczej już bym na nie trafiła;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sa na allero widzialam pzred chwilka i wcale nie drogie okolo 20 zl sa z welny i jakies tam inne takiue bardziej sportowe ale mysle ze lepsze beda te z welny bo cieple a nie ograniczaja ruchow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie przejrzałam wszystko co mi znalazło. Dodałam pare do obserwowanych i zobaczymy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom ale mi jest chyba lepiej jak jest zimno niz goraco bo wtedy mnie blizny strasznie bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie zimno tez lepiej dziala takie darmowe znieczulenie;P po rehabilitacji mi schladzaja kolano taka maszyna no super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe widze Sandra ze mamy podobne upodobania :D duzo u Ciebie sniegu?? u mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie wręcz odwrptnie;p Zimno na mnie starsznie źle działa:p I gdyby na nartach i łyżwach można by jeździć bez zimy to mogłabym ją zażegnać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×