Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Aerobik akurat jest obciążający bardzo. Takie gwałtowne ruchy to zabójstwo:D Ja mam zabronione, ale ćwiczenia wzmacniające tak:D Sandra, ty już wiesz kiedy masz artro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinter pisalam wczoraj z enie wiem:P dowiem sie w styczniu:P mam nadzieje ze mi przypadnie na wakcje... co do tego aerobiku to ja juz sama nie wiem:P jak da mnie to zaden sport nei jest chyba abrdzo obciazajacy hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz ja bede musiala pol roku o kulach chodzic wiec wolabym uniknac tego na uczelni...bo mnie sie atkw styd lduizom pokazywac czuje sie jak pokraka;/ na wkacje najwyzej pojade w ciagu roku co to za problem:P dwa tygodnie wolnego i do cieplych krajow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia no ja niby mam zabronione ale:P i tak sie pzrzynaje na rehabilitacji co tam tobilam w ciagu tygodnia pzreciez oni mi nic nie zrobia :P to moja wola i robie to na wlasna odpowiedzialnosc;P zrsezta pani na zjeciach powiedziala ze moja kontzuja nie wymaga zapzrestania cwiczen haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieram sie w czwartek, tylko że tam już znają moje możliwości i schorzenia więc może mi pani powiedzieć, że sie nadaje hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa czyli to taki aerobik rehabilitacyjny??:P mysllam ze przy jakims klubie fitness czy cos w tym stylu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że będzie fajnie i że wytrzymam to tempo, bo głupio tak wysiąść przy paniach 50-tkach heheh no i że mi kolana nie spuchną hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tak szybko to ci chyba nie spuchna:P najwzyje jak wrocisz do domu;P albo wez dlugie spodnie to nie bedzie widac ze spuchnuete ja juz nie raz tak robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szykuje sie też na narty, dlatego musze troche poćwiczyć bo jeszcze sobie krzywde zrobie hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie szykuje juz mi nawet facet cos tam z nartami amjstrowal:P chcialam jechac w ferie ale chyba takich nie bede miec;/ myslelsimy tez nad tym zeby przed sylwestrem pojechac ale pewnie juz wszytsko pozajmowane ;/ megusia swedzi mnie kolano juz caly dzien ale w srodku chyba zwariuje za chwile dziwne uczucie ale to chyba nie od choroby czy konztuzji tylko tak po prostu??:P chcoiaz nigdy tak nie mialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozna dostac na glowe:P mowie ci;P takie chore uczucie cale kolano juz podrapalam a to nic nei da i tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie do jutra mi pzrejdzie o ile wczesniej nie zwariuje:P normlanie mam ochote je rozciaz i sie podrapac od srodka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde znowu mi się łokieć pogorszył, a wszyscy wokoło mi odradzają ten zabieg :/ i co tu zrobić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony żadna z tych osób nie ma i nie miała tenisisty, a koleżanka, która miała, ale się go skutecznie pozbyła, mówi, żebym zoperowała (no bo ona zna ten ból). no a ja musze podjąć decyzje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×