Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Kacha, widać, że jesteś na początku leczenia zwyrodnień kolan bo ciągle się godzisz na lasery itp.:) Ja już dawno zrezygnowałam bo to i tak nic nie daje. Szkoda czasu. Z czasem sama dojdziesz do takiego wniosku. Tymczasem, dziś moje kolano cudownie nic nie boli. Nawet po schodach biegałam tam i z powrotem i nic. Sama nie wiem. Raz dość nieznośny ból, a dnia następnego cisza w eterze. Rozumiecie coś z tego??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter ja tam sie nie znam ale uczyalam sie o tym ze takei zabiegi bardzo pomagaja oczywiscie nie w tak duzym stopniu ze nie bedzie bolec ale maja jakeis tam funkcje regenerujace i naparwcze:) ja na rehabilitacji tez mam robione oprocz cwiczen zabiegi nie wiem czy poamgaja ale sie zgadzam bo mam nadzieje:) w koncu jakeis badania nad tym robili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdze co drugi dzien tam... ale chyba zaczne codziennie zeby jeszcze skonczyc przed swietami:) a na ostatniej jonoforezie zdretwiala mi noga od kolana w dol ale nic nie mowilam bo nie wiem czy to od tego ze siedzialam czy cos ze mna jest nie tak... ale jezeli to sie powtorzy to powiem to :D Ale sie ciesze :) od poniedzialku mamy w-f :) pewnie duzo nie zrobie na w-fie ale moze...:) ale i tak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakby się uwierzyło to pomoże. W taki dzień jak dziś mam ochotę odwołać artro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter chyba nie warto dowolywac naparwia ci co tzreba i juz bedzie spokoj i nie bedziesz sie musiala stresowac:) ja w piatek sie dowiem jak dlugo jescze ta rehabilitacja bo juz wam sie chyba chwalilam ale jak sie poloze to juz mam wyprost:D tylko na lezaco narazie ale zawsze to cos:D moglabym tam chodzic co tydzien ale juz mnie meczy to dojezdzanie:(( daleko jednka mam do tej kliniki no i nie wspomne o kosztach...cwiczyc bede w domu a na jakies zabiegi tez moge pojsc i chodzic np co drugi dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z zielonego cycka
o fajnie tez lubie popływać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co się okazało? Ja zamiast 15.12 to komisję mam za tydzień. Tak mi zaczęło nie pasować bo zauważyłam że 15 to sobota, a o tak póxnej godzinie to raczej nikt w soboty nie pracuje. I miałam dzisiaj mamakie wysłaś smsem numer do PZU żeby się upewnić i przeczytałam na pieczątce że to 11 Nie wiem jak ja to patrzyłam. Wyszło by tak jak u mojej kumpeli tylko ona była przekonana że tam któregoś na wakacje leci bo tak jej babka powiedziała i ta nawet taką datę widziała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciało tłuszczowe to taka jakby poduszeczka w przedniej części kolana. zmienione zapalnie i przerośnięte daje dolegliwości bólowe. poproś lekarza, żeby ci dokładniej wytłumaczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak ;) dla ożywienia rozmowy powiem, że odczuwam dziś subiektywne pogorszenie stanu mojego łokcia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... dowiedzialam sie ze ja bralam juz sterydy... Ten Diprophos co mialam jeszcze przed artroskopia to sa kortykosteroidy i mi nie pomogly... A Karsia chyba juz jest w szpitalu bo cos jej nie ma na gg ostatnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno oczekiwać że blokady pomoga na chondro, one są dobre tylko na stan zapalny i to nie zawsze (jestem świetnym przykładem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chociaż jak wyjdzie z tego szpitala to się odezwie:) Megusia mogłabyś mi przypomnieć oco chodziło z tym trzaskającym biodrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to sprawdzić to stan sobie prosto i przenieś ciężar na noge, którą chcesz sprawdzić, a następnie zacznij ją ruszać w prawo i w lewo nie odrywając stopy od podłogi. jak ci zacznie wyskakiwać mięsień na tylnej części biodra (bliżej pośladka) to duże prawdopodobieństwo że to trzaskające biodro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... nie wiem czy to mięsień tak skacze... Mam wrażenie że to kość i jak się gwałtowniej tak wyrwę to mi wypadnie;p Pytam bo mój staruszek ostatnmio na biodro narzekał a miał tak sama jak ja przed ostatnią wizytą u lekarza czyli boli go przy podnoszeniu nogi do góry albo wysuwania jej do przodu jak przy chodzeniu. I tak mi się to trzaskające przypomniało bo tak mi sugerowałyście wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to przy chodzeniu raczej nie boli, no chyba że jest ślisko, ale przy podnoszeniu odczuwałam ból promieniujący po przedniej stronie uda, co znacznie utrudniało mi ćwiczenia na kolano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to właśnie taki ból z przodu... Ale od czasu jak coś wkolanie wskoczyło na swoje miejsce to biodro przestało boleć i kolano nie latało już więcej. Ale to ruszające się coś przy tym kiwaniu jest dalej. Tylko tyle że nie boli, ale głupie uczucie i czasami to słychać, ale nie jest to jakieś strzelanie jak w kolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×