Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Dobrze, że łaciny nie musiałam się uczyć nigdy. Współczuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety musze, tylko nie wiem po co, bo ten przedmiot, do którego była mi potrzebna przeżyłam bez jej znajomości :P ale tak to jest jak się bezmyślnie zmienia programy studiów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz wrcoilam:D nareszcie:D slub super ale juz sie zmeczylam;P hehe megusia ja nie mam laciny na studiach ale bede miec:(( no ale ja lacine mialam juz w Lo powiem ci szczerze ze nawet lubilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko że nauczenie się tego nie jest takie proste, jak widze te tabelki to mi sie niedobrze robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie na studiach daja cos trudniejszego niz w LO:P zawsze lubilam matme a na studiach mi sie odechcialo skutecznie;P wiec z lacina moze yc podobnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdecydowałam się, poważnie zaczne sie zastanawiać styczeń/luty :P ale i tak musze sobie zrobić przeciwciała na żółtaczke bo mi sie skończył 5-letni okres ważności szczepienia, a bez tego ani rusz w razie zabiegu. no chyba że mi znowu dokopie bólowo to w podskokach pobiegne na izbe hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, to wszystko przed tobą. Megusia, fakt nie ma sobie tym głowę teraz zaprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może udam sie jeszcze do innego lekarza, jak mi 3 osoba powie, że trzeba to się zgodze i będzie po problemie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny lekarz? Mówiłaś, że mózg najlepszy:D Ale każda inna konsultacja się przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo mózg jest najlepszy w moim mieście, ale generalnie jestem tu już spalona heheh musiałabym uderzyć gdzieś gdzie nikt mnie nie zna i nie jest kolegą mózga hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na przykład 2 znajomych ortopedów, ale co z tego jak obaj są jego kolegami i w dodatki wiedzą u kogo się lecze :/ nawet nie moge skorzystać z ich opinii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiecie co taki ,,mozgi\" najlepsz ew miescie to czasem nic dobrego bo sie im wydaje ze juz wsyztko wiedza:P wiem bo bylam u kilku takich ,,mozgow\" o dziwo kazdy mowil co innego diagnoze moge sobie sama wybrac widoczxnie wedle uznanjia i upodobania;/ hehe a wiecie co bylam dzis na lodowisku bo obok tej knajpy co bylam bylo takie wielkie:P jezdzilam na lyzwach i nic zero bolu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to odpada. Spróbuj w innym mieście, albo tam gdzie studiujesz. Katowice, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeżeli kolejny lekarz zaleci Ci ten zabieg to będziesz miała jakąś podstawę przy podejmowaniu decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×