Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

u nas dziekan niechetnie daje dziekanskie:P niestety ale w piatek jest juz napewno wolne ale co z tego jak rehabilitacja mnie nie ominie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ja byłam tak umęczona ostatnim tygodniem, że nie miałam nawet siły przed komputerem siadać. I w pracy tyle roboty przed świętami. Chyba dopiero w święta więcej z wami pogadam:) Co do kul, to faktycznie, najgorsza jest bariera psychiczna. Też tak miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam przez te dni w szpitalu. Pielęgniarki mi kazały stwiać a ja nie mogłam się przełamać:P Alergia na ból A żeby się nie czepiały to kładłam same palce na podłodzei na tym wysiłek mojej nogi się kończył:P Dopiero jak już do domu wróciłam coś tam próbowałam, ale musiałam się troche namęczyć żeby się przełamać. Tak samo ze zginaniem było...:P Czasami wydaje mi się że lepiej byłoby bez psychiki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiąca tenisistka
hehe ja tam nie miałam żadnego problemu, jak mi tylko ustawili kule pognałam do wc i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby nie stawać na tej nodze, tak mi sie spieszyło hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie mialam problemow wczesniej bo za bardzo o kulach nie umialam chodzic wiec jakos sobie tzreba bylo radzic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze przyznać że jak o 21 wieczorem znalazłam się spowrotem po zabiegu na sali zachciało mi się dopiero na drugi dzień ok godziny 14:P dwa razy skorzystałam z basenu ale później już mi kazali samej chodzić do toalety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to strasznie długo u was operują, u mnie po 14.35 zostaje tylko jeden lekarz na oddziale a wtedy to już zero szans na zabieg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zawsze tak operują:P Przy mnie nie chcieli mnie głodzić bo młoda jestem:P Miałam iśc wczesniej ale były dwie niezaplanowane operacje:P Przede mną miał być jeszcze jeden facet, który też miał mieć artro i wcześniej miał termin, no ale poszłam pierwsza:P I z tego co wiem to tego faceta zrobili po mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z basenu nie korzystalam:P tez mialam artro wieczorem jakos o 17 i tez bylam w koljce ostania a wzieli mnie wczesniej bo dziewcyzny maja pierwszenstwo i potem bylo jeszcze 2 kolesi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra mam prośbe, jak będziesz na rehabilitacji to mogłabyś zapytać ile kosztuje u nich zabieg na łokieć tenisisty- będę bardzo wdzięczna :) robie właśnie rekonesans, bo chce mieć porównanie, tylko rzadko podają cenniki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam w cenniku 1200zl ale moge jeszcze spytac:) rehabilitacje mam we wtorek bo jutro nie dam rady;/ zreszta ja chyba tej pracowni nie zalicze nic nie umie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to aż tak pilne :) tylko mam zamiar zadzwonić jutro do krakowa o emg i zapytam od razu o cene pozbycia sie tenisisty, ale nie mam w ogóle porównania (oprócz warszawki, ale tam metodą Nirschla, która nie wiem na czym polega ten zabieg kosztuje 3300 zł, a na to mnie chyba nie stać :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm 1200 zł to jakoś podejrzanie tanio, bo dzwoniłam dziś do scanmedu w krakowie i tam cena wynosi około 2200 zł, natomiast w artromedzie nie zdradzają cen przez telefon - trzeba się umówić na konsultacje ortopedyczną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem ja to znalalzlam gdzies w intrnecie:) ale spytam sie w mojej klinice jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam dziś do 2 dużych klinik i nigdzie nie mają EMG, a w jednej mają nawet rezonans :P wcale się nie dziwie że u mnie na prowincji tego nie można zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynalazłam EMG w klinice neurologii i neurotraumatologii CM UJ, ale nie wiem czy można tam zrobić prywatnie i w jakimś szpitalu dziecięcym, ale tam sie chyba nie kwalifikuje hehehe takie głupie badanie i tyle problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie musze pochwalic ze zaliczylam jedna prcownie a drugiej niestety nie bo mnie nie wpuscili z kulami i w stabku;/ mam zaliczyc jak sie wylecze czyli nie wiem kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) nareszcie mam neta :) duzo pisalyscie 200 strona juz za nami a mnie przy tym nei bylo :/ trudno najwyzej musimy dojsc do 300 :) A co tam u Was ?? jak wasze stawy? bym to przyeczytala chetnie ale niestety nie jestem narazie w stanie tyle naraz ogarnac :P moze przyczytam to wszystko w swieta :) Jak tam operacje ktore mialyscie miec ?? czy juz po, czy jeszcze przed :) kurcze jak to wszystko nadrobie to bede naprawde dobra :) A ja wam powiem w skrocie ze zastrzyki nie bardzo pomogly no i dostalam skierowanie na artroskopie. Ale juz sie balam ze dostane znowu skierowanie na fizykoterapie bo lekarz sie zapytal najpierw czy zastrzyki pomogly a potem o fizykoterapie ale jak mu powiedzialam jakie rzeczy juz mialam to zmienil temat :) no i dostalam to skierowanie... tylko szkoda ze dopiero ide 10 czerwca ale wczesniej nie mam kiedy bo tak: moglam isc dwa tyg. temu ale mialam egzaminy probne i targi edukacyjne na ktorych chcialam byc bo nie wiedzialam do jakiej szkoly isc, zaraz sa swieta wiec na swieta to troche lipa, potem w kwietniu mam egzaminy a przed testami mamy teraz ciagle powtorzenia no to szkoda zmarnowac tych lekcji, po egzaminach sa swieta majowe a po 3 tyg. mam zielona szkole na ktorej bym chciala byc a nie wiadomo jak bedzie po, bo to ze poprzednim razem dojscie w miare do siebie zajelo mi dwa tygodnie to nie znaczy ze teraz tez tak bedzie, chociaz sadze ze teraz tez tak bedzie :) wiec ide 10 czerwca, czyli 4 dni po wycieczce... mam nadzieje ze sie nie rozchoruje na niej... tylko troszke lipa bedzie bo na zakonczenie roku bede musiala isc o kuli ale moze szkola nie zapamieta jako kaleke o kuli, a w dodatku nie mam zamiaru zadnej nagrody odbierac :) No to tak w skrocie opisalam co u mnie :) To Wy teraz opiszcie w skrocie co u Was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kacha ja juz po artro ale ci potworzyasze bo w maju mam rekonstrukcje..:(( poki co rehabilitacja i stabilizator kolorow nie jest:(( w dodatku boli:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kacha:) Oj bardzo dawno Cię u nas nie było:P Jeżeli o mnie chodzi to żadnych operacji nie miałam, w planach na przyszłośc też nie mam więc nie powinnam narzekać:p Stawy w kondycji nienajllepszej, ale do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci sie stalo ze bedziesz miala znowu ?? To nie dobrze ?? rekonstrukcje czego bediesz miala ?? masakra :/ ale nie martw sie bedzie dobrze Julcia no troche mnie nie bylo... to wszystko przez ta przeprowadzke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha nic mi sie nie stalo po rpostu okazalo sie ze mam zerwane wieazdlo pzrednei a na tylnim mam jakas narosl poczytasz sobie w swieta bo nie che mi sie tyle pisac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra :/ ale dziwne ze tego nie widzieli :/ no ale nie walkujmy juz tego bo ten temat juz napewno byl :) No to Ty bedziesz miala juz czwarta artroskopie :/ nieciekawie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety i to ciale an to jedno kolano:(( nie widzieli tego nie wiem kiedy to zorbilam mysle ze to sie czuje wiec albo chodzilam do zlych lekarzy w co w sumei watpie albo mi sie zorbilo po MRI ktory w sumie mialam rowny rok temu...potem juz nie robilam zadnych takich badan na ktorych mogloby to wyjsc:(( a ty czmeu wlasciwie masz meic artro diagnostyka??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Kacha się pojawiła i temat od razy ruszył ;) ja już dla samego ogladania kolana nie dałabym sobie zrobić artro, lepiej zrobić MRI a potem ewentualnie się zastanawiać co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×