Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Opowiem wam cala wizyte u lekarza. Zrobil mi osatni zastrzyk no i sie zapytal czy pomogly w ogole, ja mu powiedzialam ze nie bardzo no i on zapytal sie o fizykoterapie ja mu powiedzialam ze mialam i wymienilam jakie mialam a potem zapytal sie o RTG czy bylo robione to mu powiedzialam ze bylo no i on stwierdzil ze tak naprawde to on nie wie dlaczego mnie to tak boli, podejrzewa chrzastke bo badania kliniczne na to wskazuja i zespoly bolowe ale leki nie dzialaja wiec trzeba tam zajrzec i zobaczyc co tam tak naprawde jest... no i w ten sposob dostalam skierowanie na artroskopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia tu cie popieram ale moze kacha cos tam ma..w koncu to lekarze sie na tym znaja i nie kroja kogos tak o;/ ale w sumie skzoda ze wiezadel i lakotki nie mozna naprawic na MRI:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie, czy moze sie orientujecie od ilu lat mozna robic znieczulenia w kregoslup ?? bo bym chciala takie miec :) wiem ze powinnam sie zapytac o to anestezjologa ale to dopiero w czerwcu bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam w szpitalu to takie znieczulenie miała nawet 12-latka, a co do MRI to właśnie by się przekonali co tam jest - badanie jest dokładne w 80-90% ;) no ale niektorzy preferują oglądanie na własne oczy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem;/ ale w szpiatlu jaka mialam druga arto to robili od 18nastu lat w kregoslup..chetmie sie z toba zmaienie jesli o to chodzi woel ogolne bo tak jak dostalam srodki nasenne to sie czasem budzialam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak mi dawal lekarz skierowanie na pierwsza artroskopie to powiedzial ze mozna tez zrobic MRI ale to nie jest takie dokladnie jak artroskopia... a moze po tej artroskopii bedzie lepiej chociaz troszke w to watpie ale moze mi tam cos zrobia... ciekawa jestem czy to dziwne miejsce na gorze rzepki ale tak bardziej z boku zobacza i powiedza co to... czy w ogole artroskop te miejsca na gorze zobaczy... w ogole mi sie wydaje ze ten bol jest troche zwiazany z czworoglowym, ale moze sie myle chociaz jak wlasnie pracuje czworoglowy to mnie wtedy to miejsce boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam Megusia Twoj lokiec ?? moj wujek mial chbya 3 tyg. temu operacje lokcia ale nie wiem co mu dokladnie robili... jezeli mi by mieli zrobic w kregoslup takto nie chce zadnych nasennych srodkow i chcialabym widziec ten ekranik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój łokieć nadal niezoperowany heheh przekombinowaliśmy z lekarzem i teraz mam same problemy, bo się jeszcze wmieszała pani reumatolog hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Ale ja juz chce isc na to... juz sie doczekac nie moge :) tym bardziej ze wtedy juz beda prawie wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś chyba jedyną znaną mi osobą, która dobrowolnie chce iść do szpitala i jeszcze się z tego cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chce juz wiedziec co tam jest... :) ale wcale mi sie nie usmiecha lezenie w szpitalu mogliby mnie wypuscic tego samego dnia co zabieg i przyjac tez tego samego... :):P a wiecie co ja myslalam ze mi beda wstrzykiwac ten Zeel T co tydzien po jednej ampulce a on mi wzial najpierw 3 ampulki w nast. tyg. znowu 3 a potem 2 i 2 ale powiem wam ze jak mi wstrzykneli te 3 ampulki to poczulam jak mi tam cos plywa i strzasznie strzela... :/ i to kolano mialam takie pelne ze myslalam ze plywam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ml ma taka ampułka, bo mi się ledwie mieściło 2 ml kwasu hialuronowego i to nie zawsze do końca, a uczucie jest rzeczywiście fatalne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 ml jedna ampulka... :P to sporo chyba... a po pierwszym zastrzyku pojechalam na lyzwy no i sie przeprocilam i mi spuchlo kolano ale to drugie na ktore juz mialam artro i spuchlo mi z boku akurat tam gdzie nie czuje kolana jak dotykam :P ale tylko troche i na drugi dzien juz nie bylo... ale przez to zaczyna mnie znowu troche bolec kolano to drugie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, witam córkę marnotrawną:) Mnie też bolało to miejsce co opisałaś i u mnie to była chondromalacja stawu rzepkowo-udowego. A jak tam u ciebie to operowane kolano? Boli? I pewnie dalej nie wiesz czy coś i tam wtedy robili...:) Sandra, serio cię nie poznaję z tymi kulami. Jeszcze do niedawna wcale się nie przejmowałaś, na nartach szusowałaś ale teraz kul nie chcesz odstawić:) Megusia, ciebie o nic nie pytam bo pewnie standardowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha na łyżwy z chondro??????? Chyba chcesz szybko dojść do IV stopnia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha1111
To drugie kolano czasem zaboli ale nie jest az tak zle jak z tym co jest przed artro... No poszlam na lyzwy i nie zaluje... Po tygodniu poszlam znowu i wtedy ani razu sie nie przewrocilam :) Nie wiem w dalszym ciagu czy cos mi robili... ale wydaje mi sie ze ten shaving mi chyba zrobili bo po artro lekarz powiedzial ze teraz nie powinno mnie juz to kolano bolec... ale nie pytalam sie o szczegoly :) Mnie to miejsce nawet boli przy zakladaniu butow... i w ogole jak musze obciazyc staw jak mam nawet troszke zgiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tak mówili po płukaniu, że już nie powinno boleć :P czy to normalne, że na wynik ASO czeka się tydzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia pytalam ale rehabilitant nie wiedzial a nie mialam czasu latac gdzie indziej bo moja siostra jest w szpitalu..i babcia tez..po prostu katastrofa:(( Hinter yo nie o to chodzi ze nie chce ja juz che wejsc na pracownie chemiczna;/ ale ta noga mi nie chce sama chodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, a nie masz wypisane na wypisie? Nie dziwie ci sie, że chcesz oglądać na monitorze ekranu. Niezła frajda. Ja miałam monitor metr ode mnie, zero parawanu.Chyba tam nawet nie mają. Najfajniej się ogląda shaving. Tak to fajnie zeszkrobują. Wiecie, że po nawierceniu chrząstki to sie tam może nawet rok wypełniać? Ja myślałam, że tak do miesiąca:D Megusia, czy ty jednak rozważasz zabieg na łokieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ostatnio mówiłaś, to była na nie. Chcesz to prywatnie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była na nie w naszym szpitalu, ale ogólnie twierdzi, że to się kwalifikuje tylko do zabiegu, przy okazji którego można by zlikwidować wiotkość tego łokcia. po prostu uważa, że tu kiepsko robią te zabiegi, a nie chciałaby żeby mi zrobili źle, bo to prawa ręka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nic nie ma napisane na wypisie, nawet jak bylam u jednego lekarza to tez sie zastanawial dlaczego nic nie bylo napisane czy mi tam cos zrobili... Wlasnie bardzo bym chciala to widziec wszystko :D chociaz przeraza mnie to lezenie plackiem przez tyle godzin... wlasnie, ile sie lezy wkoncu po takim znieczuleniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×